Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

cześc dziołszki :D upał :D ćimelki świergolą, wiaterek delikatnie powiewa.... a ja kurwa w pracy siedzę ! chcę na emeryturę buuuu wczoraj urwałam się z zajęć, nakarmiłam trzódkę i w błogim lenistwie spędziliśmy niedzielę..dziecka przywiozłam od ex dziadków GRZECZNE: prosze, dziękuję..czyżby moje starania nie poszły w las? albo..chcą czegoś odemnie i grunt przygotowują, czy jak? :D :D księciuń -> do rany przyłóż, ja też kochana i wyrozumiała..choć wewnątrz się gotuje bo czas leci, a my sobie planujemy..na ten przykład urodziny, bo cór i P. mają urodziny w odstępie 8 dni i inne plany, takie przyszłościowe wybiegające poza 24. maja, ale ok jeszcze \"wyczymie\" -> Yenny odpiszę za moment - muszę pomyśleć chwilkę buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, Ty też masz @, zapomniałam wyjaśnić, że pani L to nikt z pracy, tylko.... pomyśl ;-) kogo nazywam na literkę \"L\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuffff, napisalam dluuugiego e-maila, wyslalam go do was wszystkich, moze przyblize w nim troszke swoja osobe i sytuacje... ostrzegam, ze jest naprawde dlugi ;) ale musialam wyrzucic z siebie ten potok slow... a teraz lece pozalatwiac kilka spraw na miescie, duuuuuuszno mi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny ale pierdoła ze mnie do kwadratu..sorki, faktycznie - nadinterpretacja z mojej stony ;) pomyślałam, ze to jakaś persona vip conajmniej skoro piszesz \'L\' a nie \'l\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za odpowiedzi jesteście wspaniałe babeczki ........................:-) Yenka czy dostałas mojego drugiego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, dostałam. Mumi, L napisała Celi, a ja z kolei napisałam L duże, by siewyrózniało - \"l\" nie widać prawie ;-) Magnolia, ale wspólnych mamy spraw, jak jutro (dziś juz nie dam rady z pracy, chyba ze z domu jak naprawiąneta) to napiszę - zdziwisz się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, konieczne znieczulenie.... Moja empatia w tej kwestii jest wielka. Nie zapomnij wziąć od dentysty naklejki dzielnego pacjenta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ejj może Ka chociaż kolorowankę dostanie ;) bądź dzielna słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... jak któraś jeszcze dostanie maila z moim podpisem ale z innego konta to nie panikujcie - to JA...tylko jakieś stare konta mamy pomieszne z nowymi po formatowniu dysku :o i mi się jako domyślne ustawia tamto...ale już niedługo wyrzucę wszystko stare i tylko to co zawsze zostanie i będzie już wszystko tak jak być powinno ;) Garni, Whim - Wam chyba właśnie wysłałam tez z innego konta... piszcie na to co zwykle! czyli na to co jest w profilu..:) Celi, magnolia - do Was skrobne wieczorkiem buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie po mojej dłuuuuuugiej niobecności! Ale miałam co czytać!!!:):):) Groszku, widze, że zamiast samochodu - mieszkanko!:) I mam pytanie do Yenki - czy mi cos grozi, jesli tak to co, jak złozyłam deklarcje VAT-7 po terminie, a podatek z odsetkami zapłaciłam???? Bez wezwania... Ani - nowy nabytek już jeździ??? Garni - chcrzcij, kiedy wam pasuje, tak jak radzą dziewczyny, do jasniepaństwa zaproszenie pocztą wyslijcie i czekajcie na łaskawe przybycie do kościoła. Jesli nie przyjdą - ich sprawa.... Celi - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️🌻❤️kwiat] pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszorku ;) Ka współczuję ;) - ale za to bedzie miała piękny uśmiech , jak ci ładnie wyleczą ;) Magnolia ;) kochana tobie odpisze jutro ;) Mój wyjedzie, ja będe miała chwile na zastanowienie się ;) jesssuuu u was też tak duszno ???????????????????????????/ przeszłam sie po sklepach w poszukiwaniu truskawek i nigdzie ich nie kupiłam wróciłam do domku z ogórkami małosolnymi :D:D:D:D:D I wskoczyłam pod prysznic - jej chcę burzy - takiej wielkiej z piorunkami i niech nie bedzie tak duszno :( Dziewczyny w ok . tyskich lasów jest bardzo dużo żmij zygzakowatych , więc jeśli , któras wybiera się w tamte strony na spacerki to uważajcie na siebie ;) zwłaszcza na pieski i małe dzieci - ponoć w tym roku jest ich tam wyjątkowo dużo :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś bedę czekac na wieści od ciebie z niecierpliwością ;) i na nowe fotki Niuni też ;) a teraz zymkam poleżeć , może na szyko odmówię jakąs modlitwę o deszcz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i dam sygnały dymne tak jak u indian :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer to co opisalam to kropla w morzu ;) Pocieszajace jest to, ze rozumiesz temat ;) Celi, u mnie tez tak duszno :( wyszlam na krotki spacer i wypilabym teraz litry wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że jakas przewrażliwiona jestem przez to zamknięcie w domku ;) Ja wypiłam 0,5l mirindę - bo na wode patrzeć juz nie mogę,a na za kupach byłam przez 30 min :( Ale duszno jest potwornie - krecze nooooo gdzie te burze , miały być na południu i co .............???? nic, nadal grzeje słońce :( Jeszcze trochę, a na wakacje zamiast do chorwacji będę jezdzic nad bałtyk :D:D:D:D:D:D:D:D pod warunkiem, ze będa tam ładniejsze muszelki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i cieplejsza woda :D:D:D:D Buzia ;) ps idę się modlić o deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi jak wymodlisz deszcz u mnie równiez to slowo daje ZASTRZELę CIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, upał straszny a zapowiadają burzę z wichurami. Właśnie wyprałam wszystkie białe bluzki , które miałam . Nawet nie wiedziałam ,że tak ich duzo mam. Choć i tak pewnie kupię nowe. Ale to dobrze, bo taka biała bluzka będzie mnie teraz obowiązywać na codzień. No chyba,że będę się tylko w pracy przebierać. W ogóle to ja nie gustuję w tych wszystkich eleganckich ubraniach , ale nie mam wyjścia. Garnierko.......Ty na innych nie patrz. To inni mają się dostosować do chrzcin Kubusia a nie Ty do nich. Magnolia.......odpiszę, tylko nieco ochłonę po tym mailu. Niby w podobnej sytuacji jesteśmy ale ja bym nie dała rady , ale o tym w mailu. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia ;) odpisałam :) mój pojechał do B po jakies żwirki do akwarium , bo filtr biologiczny padł , więc korzystając z ciszy naklikałam :) Ninke ;) w białym będzie ci do twarzy :) już po badaniach? i bede trzymać kciuki tak jak obiecałam :) Też czekam na burze i nic :( Garni ;) spoko , modlę się o konkretne rejony - do ciebie nawet chmurka nie dotrze :D:D:D:D:D:D:D:D:D buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro wybiorę sie do Groszka , bo u niej ma być ok 19 stopni , za to u mnie 27 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jasne, patrząc na dzisiejszą pogodę, czemu wczoraj tak mnie głowa bolała:p Celi, jak wymodlisz u mnie też dobrze, byleby gradu jak w sobotę nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję ze u mnie jest gorąco a do tego mam pokój od południowej strony i słonce świci jak oszalałe ..............nawet rolety nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak dobrze ze w rejonach Garnierki mieszkam - no prawie :D żadnych deszczów - nie zgadzam się :) ma być piekielnie ciepło :D także Celi...wiesz..niech Ci się rejony nie pomyrdają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topie sie!!!!!!!!!!!jest mi ciezko zle slabo..i w ogole nie mam sily!!! odpisze jutro na maile bo dzisiaj to nie moj dzien!! ..Magnolia jestem w szoku..u nas kasa nie stanowila problemu nigdy pranie mozgu dziecka i granie nim to tak- ale moze dlatego ze nie ma argumentow do tego bo ma wszystko? A zamiast ud mam galarete!!!!Mamooooooo Groszek a on cos powiedzial na Twoj monolog?I zelki poniosły kare czy nie... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Magi (Magnolia pozwolisz na przechrzczenie???), macie @. A teraz uciekam, idziemy z ksieciuniem na spacerek. papapa Dobrze ze net już działa. A własnie, gdzie jest Netka i Serducho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wypijmy za błędy, za błędy na górze... redds`em opijmy pomyłki życia. Myszorek, ano mieszkanko jednak. Dziewczyny u mnie też pochmurno się zrobiło, a było już tak fajnie gorąco :) Magnolia, odpowiedziałabym Ci ale nie wiem co... nigdy nie byłam w takich sytuacjach i jakoś głupio wymądrzać mi się co bym zrobiła na Twoim miejscu. Sądzę, że nie jestem kompetentna w tej sprawie. Ale jestem pewna, że są tu mądrzejsze ode mnie :) Garnierka, to Kubusia uroczystość i jego rodziców, a reszta powinna się do was dopasować i koniec kropka. Yenka, mam nadzieję że nerw przeszedł? Resztę też gorąco pozdrawiam. Emma masz zwrotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×