Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Jo.......łapię szybko te fluidki.:):):) ale to musi być niesamowite gdy maleństwo się tak rusza. I też męślę ,że księciunio :) będzie miał mniej fochów. Bo przeszkadzało mu to ,że jestem w domu . Mi też przeszkadzało, ale tak jakoś wyszło. A teraz jest inaczej. Choć początki są trudne , bo to człowiek nie wie co robić i za bardzo nic zrobić nie może i nie umie to potem myślę będzie lepiej. Dziewczyny są fajne, atmosfera miła. Na razie się rozkręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ja trzymam kciuki, aby było wam coraz lepiej... Tobie w pracy i w małżeństwie, bez fochów księciunia uparciucha ;) Może coś w tym jest, ze za dużo siedziałaś w domciu... Dziewczyny posałałam do was zbiorówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCĘ BUDOWAĆ DOMU!!!!!!!!! NAWET mi się nie śni........ jestem za stara na rodzinny dom a za młoda na dom starców! Pieprzę to! Chrzanię! Dostałam szału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem że ja mogę niechcieć ale ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to niechce nie pasuje do ciebie ......................;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tup bo robisz hałas a jest po 22-giej..................dzieci pobudzisz o sasiadch niewspomne ( o ile takich masz ). jestes opoka spokoju ................i tu takie tupanie zaskakujesz i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz lepiej.....................:-) ja sie nigdy nie naucze robic minek ....................siedze na kafejuz ponad dwa lata .....................jakas nie kumata jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to że ..................nie mam siły sie uczyć patrzę na te podstawy finansów i coraz mi gorzej.....................bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przytulę sie do pluszowego miśka (jak sie nie ma co się lubi to trzeba substytutu ) i zamkne oczki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ty masz za dobrze........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... jakie wieści u Celi??????? DZiś mój brat ma prezentację z polskiego, boi się strasznie. U mnie leje, ale przynajmniej jedna sprawa w urzędzie juz pchnięta. Co do ex, to uważam, że owszem były może i miłymi dziewczynami, ale wcześniej musiał istniec w ich osobowości pewien rys ....hmmmm...jakby to określić....zawziętości. Nie może być, US do mnie dzwoni z info, że mogę odebrać VAT-25!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D szoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook!!!!!!!!!!!!!! Agata, komu ma się chcieć jak nie Tobie?????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziekuję wszystkim za emile i wspracie. wczoraj długo z moim gadałam. Pytałam co dalej, jak bedzie wojna. Plan jest taki. Pierwsza sprawa - bez adwokata, zobaczymy co będzie. Będzie spokojnie - ok, nie będzie spokojnie - druga sprawa - adwokat i bez pardonu. Potem zobaczymy, w ostateczności mój gotowy jest na tą winę. Ale tylko w ostatecznosci. Magi, czekam na emaila, Agata, ty też ostatnio coś obiecałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) -> serduszko przytulam 👄 -> Ani o Celi tez nic nie wiem nowego, tyle co wczoraj dziewczyny pisały brat sobie poradzi :) trzymaj kciuki za niego :) acha, nie możesz :) bo do odebrania VAT-25 :D -> Agata a czemu ma Ci się nie chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Yenny ;) też czekam na emilka od Magnolii :) bo dupa mi cierpnie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, wszystko jest do przeżycia. Exie tez, już teraz to wiem. ale co zjem nerwów to moje. Czekam na smsa od Celi. Serduszko, przytulam, ten twój to jak pies ogrodnika. Ani, trzymam kciuki za brata. Groszeczku, jak moje autografy????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, chyba moim widźmowatym sposobem zaczne zaklinać, żeby ta pani poszła po rozum do głowy. I udała się na rokowania pokojowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, z lekka nie rozumiem motywów niektórych osób:O:O:O:O Trzymaj się i dbaj o siebie w tym wszystkim:) 🌻 Mój brat....nie tak mu poszła matma jak zakładał, miał nadzieję na 90%-95%, teraz drży o 85%-80%. :(:(:( Oczywiście walnął klasyczna literówę, a raczej cyfrówę........ siedem zrobiło się 4 i wszystko poszło mu w inną stronę...... Żal mi go, to bardzo zdolny chłopak. Oby to nie przeszkodziło mu w dostaniu sie tam, gdzie chce:O Jutro ma fizykę, trzymajta kciuki.:) Ach Ci bracia....yenka;) Groszek;) kto ma jeszcze młodszego brata??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Anouk dzięki za info :) leczą leżeniem :D :D :D ale dobrze, że u Celi juz się uspokoiło :) tylko, co tak długo do cholery z tym USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ramach terapii jest cisza na oddziale i wszyscy ogladaja \"M jak miłość\":P:P:P:P:P No i same powiedzcie, że w takich warunkach TRZEBA wyzdrowieć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×