Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Babko u nas piekne słońce ...........a do tego za oknem jakies pierzaste stworzenie wyspiewuje peany miłosne ...............cos wspaniałego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, przecież od rana leje...... yenka, ja tu muszę odprawic niezłe obrzędy magiczne, by złapało mi \"3\"....mam koło siebie siedziby Bardzo Ważnych Służb. A jak robia wysyłke do centrali, to w promieniu 50m nawet komórki nie działaja. Tacy sa tajni;) Odbiera, ale ze szmerami-bajerami i skrzekami.....kiedyś nawet nie uwierzyłam, że Pani Prezydentowa takim głosem nadała F-16 imię \"jaszczempia\";) I pamietajcie, jest kiepsko,po to, aby kiedyś było pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telefonach nie pomogę.. moi rodzice mają samsungi, ja motorolkę a mój jest wierny nokii i wszyscy jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie wcześniejszego postu, a nie tych telefonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to sytuacja bez wyjscia troche nikt ich nie zmusi do akceptowania mnie, ani do zaprzestania intryg z ex.... a i na odwrót ja ich nie zaczne tolerowac:) i nie mam zamiaru zaciskac zebów w fałszywym usmiechu :) na imprezkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni Tak jak napisała emma, to rola Twojego księciunia, aby tę chorą sytuację zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Garni a czemu w falszywym uśmiechu? nie masz ochoty to się nie uśmiechaj, czy oni przypadkiem - nie znając Ciebie - nie demonizują troszkę Twojej osoby? może daj się poznac jako kobieta z klasą - problem tylko, czy oni te klasę....zauważą trzeba umieć znaleźć się w różnych sytuacjach, teraz to Twój mężczyzna i Twoja rodzina, trzeba powalczyc o swoje :) a czy Twojemu mężczyźnie nie będzie raźniej gdy bedziecie tam we dwoje? mozesz nie podzielać moich poglądów :) ale pomyśl chwilę nad tym natomiast jeśli uważasz, ze absolutnie nie pasuje Ci że On tam jedzie pogadaj z Nim i przedstaw swoje stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Garni, z telefonów to tylko SonyEricssony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! The best są!:):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wiem, że Aga jest u mnie 2 czerca :P jest cykl imprez \"Szczecin inspiruje\" robi go parę osób, które znam we współpracy z Trójką (radiem) :) I pewnie, że bez biletów wejdę. Nie ma tu takiej imprezy na którą bym nie weszła :P Ojjj... samochwała ;) Ale ciesze się na koncert Marizy 3 czerwca. To w dodatku urodziny palantunia więc dzięki temu nie będę w ten dzień miała za dużo wolnego czasu na myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjsc nie mogę. A gdzie moje autografy, ze sie tak zapytam pani Groszku??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, uwielbiam fado....byłam na koncercie marizy na PPA kilka lat temu. Dwa, trz? Nawet nie pamiętam.... Jest zjawiskowa:) wiecie, że pochodzi z Mozambiku:) Mam nawet jej płytę koncertową:D Groszek, ale się dziś na Ciebie wyczekałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie pani Groszku zazdraszczam z całego serca tych wolnych wejsciówek... za kulisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , Babko ............jesteście czarownice .....................zaczeło u mnie lać swiata nie widać ............... a tak było pieknie chciało sie żyć. a teraz powinnam iść do szefa ...............i tu jest problem bo trzeba przejśc pod gołym niebem , z cukru nie jestem ale potem wygładałabym jak miss mokrego podkoszulka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, a pamietasz nasze dzikie harce i czary na \"sposobach\"....jestesmy skuteczne czarownice. Mam nadzieję, że tym razem nie obrzydze Babce kaffffffki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Ja wiem czym się różni kawa od Kafki :P Idę do zębologa, bo na zdjęciu wyszła mi jakaś piprzona torbiel przy korzeniach między 2 a 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje to niech sobie pada ...............siedzę w pracy na głowę mi nie kapie ...............ale niestety niebo wyglada tak że nie bardzo widze żeby chciało przestać .............całe jest szaro-granatowe ........jednakowej barwy bez odrobiny prześwitu innego koloru . Co do sposobów zajrzałam tam i się uśmiechnełam .............stare niki i spokój zrozumienie...........chce sie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, poetko..... Przypomniał mi sie czytając Ciebie taki wiersz Rimbauda.... Jak znam życie strzeliłam byka w nazwisku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, bądź dzielna..... mój zębodłut ma takie fantastyczne naklejki: królewna-żabka na dentystycznym fotelu. Cała usmiechnięta i ten napis: dzielny pacjent. Whim, masz rację, chce sie czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przejasnienia. iiiiii pierwsze promyczki zza chmur nie śmiało zaglądają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczekiwałaś mnie Ani? Jak miło.... :) Yenka :( nie wzięłam autografów bo siedziałam z kierowniczą amfiteatru (zresztą moją sąsiadką) i z Ibiszem... ucinaliśmy sobie pogawędkę o Szczecinie :P A panowie z LP byli już nieco \"wstawieni\" :P Przepraszam, następnym razem będę walczyła jak lew o autograf dla Ciebie - słowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widać która z nas zna najwiecej \"sławnych\" osób..... A mysmy głupie sie tak zaciecie licytowały:P Groszek wygrała! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani... to, że widuję to nie znaczy że znam ;) Taką mam po prostu pracę. Czytałam, ze coś czarujecie? Czy moge poprosić o jakieś magiczne zaklęcie dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz słońce czy deszcz????? Bo na to są różne stawki:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×