Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Dziś ostatni dzień sierpnia :( Ale nie był on jakoś specjalnie udany, ten miesiąc... Pierwszy raz od bardzo dawne jestem blada o tej porze... Zawsze malowniczo śniady kolor pokrywał moje ciało... taka zdrowa słoneczna opalenizna... A teraz... Balsam do opalania stoi w łazience wymarnowany do 3/4 objętości... Szok! Yennka, a kiedy ty odpoczniesz?? W końcu masz urlop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Serce 🌻 Wypoczynek był udany, pogoda dopisała, kasy ubyło, w biodrach przybyło :D A tak poważnie, to szkoda że tak krótko trwal ten mój urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ze struś pedziwiatr na urlopie to odpoczełam psychicznie od pracy i innych problemów, trochę wyluzowałam, trochę popracowałam fizycznie, trochę zwiedziłam, teraz przyjmuję gosći, zrobiłam zakupy szkolne dziecku(mundurek-tandeta za 50zł) Tez mi szkoda urlopu,ale cóż... Wracam do pracy już po niedzieli, wiec częściej będę w necie. Buziaki, jedziemy na grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce ten miesiąc nie był taki zły :) właściwie to nie mamy powiedzonka :) pamiętacie: maj - sraj czerwiec - nerwiec lipiec - hip hipiec :D a sierpień ? no i wrzesien niebawem :) ps. dostałam @ od promotorki :) między wierszami wyczytałam, że leń jestem :) ale to nic nowego dla mnie, ta Pani tego jeszcze po prostu nie wiedziała :D ale zapewniam (tu ślinię paluch i uroczyście do nieba wznoszę) że się wezmę za porządną pracę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpień - miesiąc kretynizmu i debilizmu :P oby wrzesień był lepszy ;) Dziewczynki padł mi ostatnio sysmem zabezpieczający :( więc bałam sie pisać - i siedziałam w domku cicho :( A poza tym u mnie - stres goni stres :( nerwy już mi się skończyły :( Dzidziuś chyba cały czas będzie płakał :( a ja codziennie mam fundowane dziwne zachowania osób, którym powinno zależeć na wesołym dziecku, tylko dlaczego mnie denerwuja?? :( Buziaczki :) Pa pa ;) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi...sama wiesz na moim przykładzie ze nerwy stres i płaczki..na dzidziusia wcale nie musza wpłynąć...lepiej dawac upust emocja niz je dusić.... kubus jest smieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się wieczorowo witam. Dzisiaj w końcu odżyłam po całym ciężkim tygodniu. No i dobrze ,że wakacje się już skończyły. Ja i tak ich nie miałam i ze słoneczka nie korzystałam . Wysmarowałam za to dużo samoopalacza. A wrzesień niech będzie przede wszystkim spokojnym miesiącem. Groszku.......udanego urlopu i miłego odpoczynku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Groszek urlopuje - ja jutro do pracy :-( A teraz o pracy na wesoło ;-) Wysoka komunikatywność - łajza ciągle wisi na telefonie Praca jest dla niego priorytetem - ma wybitnie paskudną żonę Aktywny społecznie - pije dużo, bardzo Działa niezależnie - nikt nie wie co on właściwie robi Logicznie i racjonalnie podchodzi nawet do największych problemów - zawsze znajdzie kogoś, kto odwali za niego brudną robotę Pedantyczne wręcz podejście do detali - pedał pewnie Ma cechy przywódcy - wyższy niż reszta i ma silny głos Ma niesamowite wręcz wyczucie i ocenę danej sytuacji - cholerny farciarz Rozwinięte poczucie humoru - zna dużo sprośnych kawałów Lojalny - nie może nigdzie indziej znaleźć pracy Karierowicz - może ci wbić nóż w plecy Ma plany rozwoju firmy i zadatki na awans - stawia alkohol wszystkim Ma duże zdolności organizacyjne - jako jeden z nielicznych, przychodzi do pracy punktualnie Spokojny charakter - śpi w czasie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle jestem w pracy .............miałam przedłużony weekend - wybrałam kafelki ( to już coś) została mi wanna i parę innych ciekawych rzeczy do wybrania . Teraz musze zgrac fachowców - jak mi się to uda to bedzie super . Niedzielę spędziłam na leniuchowaniu - siedziałam w fotelu popijałam kawę i robiłam na drutach wiecie jak mi było dobrze - poprostu super . Groszku nie mam @ - podejrzewam że cos jest z adresem nie tak ( bo nie pierwsza to sytuacja ) . Teraz spadam do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia wszystkim :) ostatni dzien urlopu..dzieci pobiegły do szkoły...co im się tak spieszy? :P buźki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć ;) Yennka i Ninke - dzieki wielkie :) a co z Ani??? w końcu znalazłam chłodnik sokólski - mniam mniam - jest tylko w jednym tesco w b , ale jest pychotka ;) Garni- zapomniałam ci naklikać, że kupiłam te spodenki, co kiedyś gadałyśmy na skype- i się strasznie porozciągały :P ale za taką cenę - to niczego innego się nie spodziewałam :D:D:D:D:D Chyba Mumi- nie widziałam jeszcze zdjęć po remoncie- bo komp mi wariuje :O robi co chce a nie to co powinien :O ale w najbliższych dniach obejrze twopjego w tym slicznym i słynnym już fartuszku ;) A za chwilkę prześle wam fotkę z wczoraj - wyglądam już jak wieloryb :P Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łelkom ewrybady, jak to było powiedziane kiedyś w jednym filmiku podesłanym przez Groszka. Wróciłam! Przyjechaliśmy późnym wieczorem, mimo, ze spałam, jestem padnięta, mam masę prania i rozpakowywania. Odezwę sie później. Super było! SUPER! Ale o wrażeniach napiszę później, jak już się wyśpię i nogi mnie przestaną boleć, bo wczoraj cały dzionek łaziliśmy po Berlinie. Mam klops, bo kupiłam sobie kilka par ślicznych sandałków i klapek, a tu ZIMNO!!!!!!!!! Nawet bardzo zimno, nie pamiętam, kiedy było mi tak zimno:( Po ponad 3 tygodniach czas na aklimatyzację:P Idę spać, robią nam drogę, więc obudzili:(:(:( koparki, walce i te rozmowy robotników mocno przecinkowane:P Śmiesznie jest...tak lekko nierealnie:) Na maile postaram sie odpowiedzieć w ciągu kilku dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Tobą :) wspieram Cię :) czujesz fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi gdyby nie okres to bym sobie dziecko zrobiła...a wszystko przez te skarpetusie :D czekam na Twoje foto :) jasniepan wczoraj nosił kicię na rękach..a mnie...słabo..bo sobie wyobraziłam...ehhh stara i głupia baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi a wiesz jak ci ładnie z ta bimbałką :D:D:D fajowy brzusio i skarpetki też :) bombelek mój spi wiec moze wam fotki jakieś puszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, małe baby... :-) Praca, praca, praca, pgnano mnie słuzbowow więc dokupiłam młodemu okladek i innych duperelek, potem zaszłam na pocztę i zapłaciłam rateuzezpieczenia i jestem kobietą upadłą finansowo ;-) Na siebie juz nic nie wydam do wypłaty, bo dziecieciu muszę szmaty zwane szumnie mundurkami zakupić (50 zł sztuka), a ja potrzebuję dwóch, bo znając moje dziecko jeden to za mało i karótko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam maila od Groszka ani wywodu od Garni dlugiego :-( moje dziecko sie buuuuudzi!!!!!!!!! pozdrawiam,pamietajcie o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Anouk! Yenka przytulam!! Celi, skarpetki śliczne, ale brzusio nie wiem czy sliczne, bo go nie widziałam... nie mam niczego od Ciebie :( buuuu :( Dla całej reszty buziaki od serca ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jo!!!!!!!! A co u Ciebie? Jak Ty się czujesz?? bukiet 🌻 dla ciebie!!! I kiedy zafundujesz nam kolejną porcje fotek z maleńką baletnicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×