Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Mała wykapna, nakarmiona, bawi sie jeszcze...nagle dzwonek do drzwi...NIE POWIEM ale Pan kurirer był meeeeeeeeeeeeeeeeeeega przystojny ;-) ;-) ;-) rozumiem ze to prezent for Me?w kazdym razie daje pudło na pół bloku -R juz o nic nie pyta hahahahahaaa wyciągam rózwego konia mili sie buja wsadza mu palce w oczy...powiem Wam tak piekny dzien miałam ;-) uwienczony piękna chwila poznym wieczorem ZA CO WAM DZIĘKUJĘ I CZUJE SIE FANTASTYCZNIE!!!!!!!!! jadąc z pracy-telefon mam-R rodzice chca przyjechac na moment do Małej -ja zaplanowany wieczór kolezanki umowione na starym miescie mama bez obiadu juz czekaja ze wyjdziemy..no ale dok-jade po ciasta szampana z lodowki wyciagam...i czekam na nich nie 15 minut a 1,5 godziny -telefony sa czerowne laski sie drą gdzie my -ja jak na szpilkach a rodzice sobie gaworzą Mili biega i sie popisuje...po 1,5 godziny wychodza my biegiem do auta mama w locie zakłada buty wpadamy do lokalu sa prezenty obiady czekaja zamwione ;-) uff udało sie Mili je rączkami szarlotke z bita smietaną-jest bardzo miło! Przyjezdzamy do domu-przyjeżdza R-wyrwał sie z roboty-Groszek uwierzysz?:-) Sa tance Mili az ma czkawke!!!!! Tak żeśmy świętowali!!!!!!!!!!!!!!!!!! BaRDZO WAM DZIEKUJE!!!!!!!KOBIETY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaspana tradycyjnie. Młody spał poza domem - nerwy miałam. Ale cóz, trzeba się przyzwyczajac. Jo* - super, że dzień się udał! CZekamy na zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* - a tak na marginesie, te babki stąd są boskie, mój tez niewiele rozumie, jak dostalismy szlafroczki z ręczniczkami zatkało go. Tez już nie pyta, nie wnika :-D Dla niego to niepojęte rzeczy. Ot, ograniczone móżdżki - jednokomórkowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) cieszę się, że konik dotarł do Mili w odpowiednim momencie, co prawda w ostatniej chwili :D:D:D i składam reklamajce na twoje zupki :D:D:D wyjaśnienie później... bo włączył sie marudek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Why?ninka pluje?hahahaah Ja mam dziecko co je wszystko co jej dasz łącznie ze sledziem barszczem czerownym-paróweczke do ręki i jazda, chlebek z miodem-a i owszem ;-) Ale składaj moze cos poradzim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co wazne chcial mi kupić kwiaty ..tyle ze sie nie wyrobił..ale wazne ze chciał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) nie !!! nie pluje, wręcz przeciwnie, ale ......... no właśnie przed tem jak była na tej swojej diecie, to pół godziny hopsa sa i padała, a teraz kochna ona po tych zupinach na taki motorek w dupinie, ze j a wymiękam ......... pełzanie, raczkowanie, turlanie i tak calusi dzień juz od 7 rano !! i tak do 21 !!! i w tym tylko 2 drzemki po pół godziny !\ona jest nie do zdarcia, za to ja tak :D:D:D:D dzisiaj zwidziła juz szuflady ! - wszystko co było pod łóżeczkiem w szufladzie mam na łóżku :O żeby było śmeiszniej skarpety j też w całej sypialni :O i kontakty - no cudo nie zabawka- poprostu azsię trzęsie jak jakis dojrzy na ścianie a jak stęka do niego, a jak zasuwa w jego kierunku :D:D:D:D tylko po całym dniu padam trupem ! wczoraj po tym poznawaniu świata ledwo udało mi się uśpić na siłe o 23 i to z czopkiem w dupinie !!\ uspiłam ją o 21, przez pół godziny z motorkiem w dupie sprzątałam mieszknaie po Nince i wyszłam na papierosa, w tym czasie maleństwo przebuziło sie po smoczek, a mój wparował do sypialni i dał jej herbatkę - w efekcie mała się rozbudziła ... a ten zaczał jje się chowac za łóżeczko za ochranicz tj kucał, a ta podnosiła ochranicz i robili sobie a ku ku !! ale po 15 min usłyszałam, G. uśpij ją :O no i usypianie szło nam jak krew z nosa, bo dziecko chciało się z tatą bawić !!! mało tego o 5.30 pobudka, bo dupina zmarzła bo się wykopała- i lulanie od nowa przez 30 min. juz 3 kawa, oczy na zapałki i oby do wieczora i do 18 Ninki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przstojny kurier ? doprawdy? a u mnie byl stary dziad !! i gdyby nie minki Ninki Mili miałaby prezent dopiero jutro :O ale mała juz podrywa nawet pierniki :D:D:D:D:D a R. nie jest zazdrosny? bo mój po waszym prezencie jest o was bardzo, ale to bardzo zazdrosny :D:D:D:D i codziennie wypytuje co u was :D:D:D sam chciałby miec takich kumpli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R nie kuma bazy ;-) Jesuuuuuu jak piekny był ten kurier Adonis cud miód i orzeszki!!!!!brałabym i skierowanie do więźnia od niego hahaahahah Moje zupy sa rewelacja!a zobaczysz jaka mądra bedzie!!!!!!!!!po oliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Celi ha ha na takich kumpli trzeba sobie zasłużyć tak mu powiedź:-P. A u mnie bardziej stateczna impreza ....................wszak to duże dziecię byli dziadkowie , Kubuś i jego tata ..............było gadu gadu przy cieście upieczonym rączkami solenizantki ( moja córcia ma talent sernik z wiśniami wyszedł jej taki że wszyscy mlaskali z zachwytu). Potem kolacyjka na ciepło pieczone mięsko kalafiorek sałatka z pomidorków i ogórków .............oraz przebój kolacji masełko z podsmażaną cebulką . wieczór minął w miłej pogodnej atmosferze .................tak ma być . Nawet mój Ex stanął na wysokości i złożył życzenia przed południem i to na trzeźwo ( w poprzednim roku jak kończyła 18 lat zadzwonił wieczorem i do tego pijany). Yenka mój to nawet nie pyta- bo wie że i tak nie będzie mógł zrozumieć o co i czemu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede dzisija w faktach na tvn !! zaraz zamorduję sąsiada !! robi remont teraz na podwórku tłucze szyby z okien ! a mała ledwo usneła :O no jak nic oglądajecie dzisiaj tvn :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie tak swoimi dziewczynami tak nie chwalcie tylko fotki podeślijcie. A szczególnie Ty Celi, bo ze wszystkich Ty najmniej nas zasypywałaś dotąd. I oczywiście zdjecia Mili z urodzinek też być muszą :D Jo - nieee nooo jestem w szoooku. Życzę Ci by tak mu pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku podałam linka do mojej córci :-D. Można oglądać ..................jak się dziecię zmienia:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Groszku tego nie jestem pewna ........................ale znajomi twierdzą że wyprzeć sie jej bym nie mogła .............. to podobnie jak moja mama mnie:-D. widać mamy cechy wspólne po kądzieli:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku jak zrobię jakies nowe foty to podeślę :D opisze wam wczorajszy wieczór, mój jechal po zakupy, więc mówię do niego wstąp do apteki i kup dla Ninki alantan maść bo ma 3 krostki na pupie i jak teraz nie zareaguję - to nie wiem co będzie ! mój oki, po 15 min tel. ja juz z mała na spacerku a ten mnie pyta a jaki ten alantan ? ma byc z d-pantenolem, zwykły w wit. a ? ja że obojętnie, ale jak jest plus to niech ten kupi ! i się rozłączyłam. wróciłam z mała ze spacerku , a tu nagle domofon jak dziki dzwoni ! otwieram a tu J wpada do domu cały spocony ! i pyta co z moim tel bo dzwonił 30 razy a ja nie odbieram- mnie sie zawiesił i miałam tylko jedna wiadomość nie odebrana :D:D:D pytam kupiłeś maść- i słyszę a jakże ! tylko czy ty chciałaś maść czy krem? :O ja - maść ! no to dobrze kupiłem :O mówię mu trzeba było w aptece powiedziec do czego , dostałbys od razu ! a on do mnie a mówiłem, to usłyszałem- trzeba było żonie pomagać, to wiedziałby pan co jest potrzebne :D:D:D:D:D:D:D:D mała w ziwązku z tym raczkowaniem ma całe kolana czerwone i łokcie, więc kazałam mu kupić jakies ubr. duże - no to kupił na rozm. 6-9 m-cy - oczywiście Ninki nie upchnełam w nie :D:D:D więc pojechał wymienić na 9 - 12 m-cy tyle ze mi wymienił na białe !!! chyba bedzie wieczorem sprawdzał czy dokładnie szoruję podłogę ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim mnie blog nie działa :O tzn jakiś bład mi się wyswietla :O wieczorem spróbuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim-->Raczkowa ma oczy piekne-sam błękit...... Wysle foty wysle ale z impry w niedziele bo wczoraj nie bylo jak robic ..a wez w naszym cyrku znajdz aparat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Obrobiłam się i to tak nawet \"na jutro\" ruszyłam. Miałam jeszcze dziś wyjść słuzbowo, ale nie chce mi się. Siedzę i męczę się ze zgagą - pączek z lukrem mi zaszkodził... A na złośc nie mam ranigastu w pracy. Tak, Whim - córka śliczna i ten cyc... Moje marzenie i mój kompleks. Ja mam małe, ksiec mówi, że śliczne,ale ja kcę duże ......... buuuuuuuuuuu Zawsze kciałam ;-) A nie mam :-( I mieć nie będę, bo zapowiedział, ze jak zrobię operację plastyczną, to mnie zabije! ;-) Celi, z Ninką tak teraz będzie. Poczekaj jeszcze chwilę - zacznie chodzić, wtedy będzie wesoło. A jak jeszcze będzie zainteresowana tym co w szafkach... Mój tak lubił - wywalał wszystko. Kupiłam zabezpieczenia na kontakty, na rogi stołów i drzwi, blokdę antyzatrzaskową do drzwi (palce!!!!) i zamykacze do szafek. I miałam spokój. Za obrusy się nie brał, więc przynajmniej tu miałam spokojnie. Jo* - czekamy na foty, czekamy. Z lalą i na koniu też! A co z Garni???? Ninke dziś pisała do mnie. Mumi i Ani na wakacjach... ja urlop za 3 tyg, jeżu, już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio duże i niebieskie te oczy ;-) ;-) Yenny-->a gdzie to kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jo* - ja to kupiłam w MiniMaxie w Lublinie jak dobrze pamietam. spać mi się chce. Whim, jak możesz weź od córy przepis na ciasto z wiśniami. Plissssss, ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Filimiki też mogłyby być... Garnierka nam podsyłała i tak miło się oglądało. Mogłybyście pjść za jej przykładem :P Ja od dwóch dni, mam takie bóle głowy w nocy, że masakra. Maciek przez te obie noce spał u rodziców, wieć nie było komu podać mi nawet tabletki :( A głowę miałam tak ciężką jak wiadro z wodą. Brrr ... czuję się jak skopany karton :( W doatku śniło mi się, że miałam malutkiego synka i zgubiłam go w pociągu na stacji Iława :o Ostatnio śniło mi sie, że uciekałam na rowerze przed słoniem :D Wczoraj zakupiliśmy garnitur i Maciek się nabija, że ja jeszcze nei mam sukini a on jużprawie gotowy, a miało być odwrotnie. Straszył mnie głupol jeden, że garnitur kupi dopiero w październku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D:D:D okazało się , ze mam trochę zdj. na karcie w aparacie, włąsnie idą do was 2 @ ;) tylko kto to obejrzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Ninka jest bardzo do Ciebie podobna. Śliczna dziewczynka i tak szybko urosła. Matko.....przecież ona się dopiero urodziła......jak ten czas leci. A poza tym to powiem Wam dziewczyny, że jesteście małpy :P domyślcie się dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, alez ona jest podobna do Ciebie! Taki pocieszny bobas z niej wyrósł - laleczka jednak, no :D Cieszę się, że swoim marudzeniem osiągnęłam efekt i w końcu mogłam sobie na Ninkę popatrzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×