Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi obniżenie emerytur ubeckich to jeden z nielicznych, dobrych pomysłów PiSu. Funkcjonariusze UB dostają bajeczna kasę za gnojenie ludzi. A ludzie w tym kraju pracują za marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ;) ale co będzie jak do władzy ponownie dojdzie SLD? to co zgodnie z teorią pisu obniżą im emerytury ??? i najlepiej jak ich partie wpiszą jako \"sektę nawiedzoną\" :D:D:D:D:D:D ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poniżej to jedna z opinii pod artykułem - nio i chyba sie z nią zgadzam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ja proponuje wpisać do konstytucji: 1 nieomylność kaczego rodu - papież jest nieomylny to i oni mogą, czemu nie 2 konstytucyjność wszystkich pomysłów Pisiu - tak z definicji, wymyślili znaczy jest zgodne z konstytucją 3 finansowanie wszystkich ww pomysłów przez krasnoludki 4 dobrobyt wieczny 5 chrystusa króla 6 nadrzędność woli papcia rydza nad wszelkimi ustawami z konstytucją włącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co będzie jak władze obejmie SLD. Dla mnie mogą sobie wzajemnie obniżać. Natomiast jestem głęboko przekonana co do słusznosci pisowskiej decyzji w sprawie ubeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... wpadłam na chwilkę przed wyjazdem do pracy Yenny... wybadałam juz dawno, ze mężczyzna jest najlepszym lekarstwem dla kobiety ;) kochajcie się dziewczyny!!!!! dobrze się przekonać, że mamy podobne poglądy polityczne:D:D:D wiataj Ka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, a ja nie jestem do tego przekonana, wszak \"ubecy rządzili \" w innych czasach i innym ustroju :P Jeszcze trochę a zdegradują Jaruzelskiego do stopnia szeregowca ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nio i idąc dalej powinni Wałęsie odebrać tytuł prezydenta :D:D:D:D wszak on głośno ciągle mówi, ze kaczki to zawistne stworzonka :D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi... szybko puszczasz newsy z prasy a ja maluję właśnie, tyszuję rzęsy... i mogę czytać tylko jednym okiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vici ;) o to dobrze, że dzisiaj mało tego syfu w prasie ;) bo rzęski byłby krzywo wytuszowane :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;) ps tez zmykam , czas doprowadzić się do ładu ;) - bom ja jeszcze w szlafroczku w ptaszki i koszulce w owieczki :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek podpisuję umowę przedwstępną :D A potem pędem do banku. Oby reszta skończyła się równie pomyślnie. Jejku, czy wam też się chce tak spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak celi, miałam z tej firmy, błękitną.... Widziałyście:P mają fajne fasony, bardzo dobre materiały, bardzo dobrze są uszyte i mają normalne ceny. Ka, ja nie wiem, czy to jest zgodne z konstytucją, wiesz, równość prawa. Obawiam się ten pomysł znowu padnie we wrogim PiSowi TK....ale tak to jest z głupimi i niekonstytucyjnymi pomysłami. Ponadto zastanawiam się, wedle jakich kryteriów będą obniżać, tego, czy ktoś pracował w danej instytucji? Czy wedle akt IPN? Czy wedle pamięci świadków? Pojecia nie mam....Ale obawiam się, że podobnie jak ustawa lustracyjna byłby to kolejny bubel, poczytajcie co ostatniej mówi Dudek z IPN (już dr hab.). Ja klasycznie kicham, zrobiłam sobie wczoraj wieczór kosmetyczny i mam dzis wysypkę:(:(:(:(:( PIje wapno, w trybie awaryjnym sięgnęłam po moje maści i tabletki....beznadzieja. Moja pozytywna inaczej passa trwa:O:O:O:O Moje przyjaciólki piszą mi na GGm jak żyję? A ja jak mam żyć? Na czerwono i zakichanie, nos mam jak yenka w weekend. A poza tym to ja nawet rzęs wytuszować nie mogę, bo trę oczy:O:O:O:O:O:O:O:o no i w ogóle jestem strażnie rozdrażniona, ale o tym o tej porze roku wszyscy wiedzą. Jak pojadę na święta znów wpadnę w okres pylenia:O:O:O:O:O masakra! Ka, Agata, dawno wAS NIE BYŁO? cO U wAS??????? Mam nadzieję, że u Was lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, zastanów się nad trenem, bo to tylko jedna wielka przeszkadzajka:O:O:O:O:O Same Panie w salonie mówiły;) polecały długi welon, a ja na to, że ja w ogóle bez welonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: iler azy z rzędu potraficie kichnąć??????? Ja właśnie zaliczyłam 12:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Groszek, wiesz, ile się panie ich naszukały, bo miały być błękitne:P Groszek:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, śpię na stojaco ;-) Pozatym dobrze ze mam dużo pracy - to nie zasnę za biurkiem. Pozdrawiam. Whimka - gdzie jesteś??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie dół gorszy niz u Celi kilkasetkrotnie. Palant to palant i palantem na wieki zostanie.Xle mi cholernie i smutno i rozczarowana jestem okrutnie....Rozwazam rozstanie.A swieta miały byc wspólne....czy to nie ironia losu? nasze pierwsze....Ani-prosze (juz którys raz) o fotę Ciebie w tej błękitnej i nie tylko w tej...nadal nie wiem, jak wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, az wstyd pisac, wiec nie napisze. Bedziemy za to we dwie samotne na tym topiku. Ty zyskałas cel zycia, ja straciłam go własnie....Facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział,ze facet jest tym sensem? sansem był do wczoraj wieczór nasz wspólny domek, który czeka na mnie od 2 lat w B. a tu sie okazało,ze nie mam szans w nim nigdy zamieszkac, bo nie pracuje, a jesli nawet znajde prace dorywcza-bo na inna nie mam raczej szans zadnych, to i tak dupa, bo to za mało! Ja sie tu dwoje i troje, ogloszenia rozlepiam po miescie ze opieka nad dzieckiem, że korepetycje, a tu taka bomba! A ja sie własnie zbierałam do niego przeprowadzic , bo dziecie najmłodsze idzie do Gimnazjum i podania chciałam w B. sładac, a tu ...brak entuzjazmu, bo on nas nie jest w stanie utrzymac....To po cholere w niedziele szłam na rozmowe jako potencjalna opiekunka za 700 zł. (on czekał w aucie), skoro wiedział,ze i tak dupa i tak?! czuje sie jak ostatnia idiotka nabita w butelke.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet DUPA nie mozna napisac?? Ludzie litosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) spokojnie ;) a nie mozecie tego domku sprzedać i kupić mniejszego mieszkania ? Wiesz w B domy sa w takich cenach, ze nawet jak za cześc spłacicie kredyt i kupicie mieszkanie to i tak na spokojne życie na kilka lat wystarczy, a ty w tym czasie znajdziesz coś w B na cały etat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×