Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ledwo żyję dziewczyny. Głowa mi pęka, jak na złosć wszyscy mają sprawy do mnie, na wczoraj itd. Dzieki za troskę o moje zdrowie, niestety - nic nie moge zrobić ponadto, ze łykam proszki i zapuszczam krople do nosa. marzę tylko o tym, by pojechać do domu i spać, a i tak nie połozę się szybko, bo bede czekać na ksieciunia. On u Ciebie Whimka jest dziś. I nie mów mi nic o CIT-8, bo już rz... nimi. Zwłaszcza CIT-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam dowcip :D W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożeral jedną kurę albo koguta, zależy na co miał chrapkę. I tak to trwało miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz schwytał liska i zapytał: -Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób? Na co sprytny lisek odpowiedział: -Nie! A tak naprawdę to był on. buziaczki dla wszystkich i dużo zdrowia dla chorowitków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, dzięki za maile:) Anouk.....ale przygody:) Dobrze ,że wszystko dobrze sie skończyło. Celi....fajne te zdjęcia z Twoich terenów. Mój wciąż pracuje ,że nawet nie ma się kiedy wyrwać w górki. Vici...tak sobie pomyślałam po co Ty to przysłałaś ale to było apropo tego co Kuba Wojewódzki mówił:) Ciekawe skąd wie. Może też filmik dostał:) Mam straszną chrypkę ,że aż głosu z siebie wydobyć nie mogę. Łapie mnie tak z reguły na wiosnę lub jesień . Przejdzie, ale jest uciążliwe i jak mam robić zakupy to tylko w sklepie samoobsługowym. Może macie jakiś sposób na tę moją chrypkę? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke - herbata z rumem... z duuużą ilością rumu i miodem :D Kiedyś się tak leczyłam przez 3 dni... nigdy w życiu nie chorowało mi się tak wesoło jak wtedy :P Jesssuuu, znów muszę iść wybierać okulary 😠 I kurczaki, mógłby się mój notariusz wreszcie odezwać. Że o lampie nie wspomnę 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku......dzięki, z radością wypróbuje. A okulary znajdziesz lepsze , po co mają Ci przypominać... Ale lampy nie odpuszczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Ninke, a nie masz przy okazji anginy ??? :( może potrzeba antybiotyku ? no i koniecznie sprawdz sposób Groszka - bo jest bardzo apetyczny ;) Net - i jak ?? juz coś wiesz???? Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile i zaraz wypadam - pod kocyk i wygrzewanie się. Siedzimy sami z młodym, ksieciunia jeszcze nie ma. Dzwoni albo przysyła smsa co 50 km, tak się umawialismy. Wczoraj nocowałam u siebie - o co strasznie się obraził. (A ja nie chciałam sama u niego spać - wieczorem wyjezdzał-wróci z ok 1,5 godz dopiero.) Pomyslałam sobie ok, poszłam do domu.Mija godzina, dwie - telefon. potem znów. Wieczorem - kolejny. Ja w wannie. I znów foch - gdzie ja łażę. Mówi mu, jak bedziecie wyjeżdzac przyslij smsa. Nie przyśle. Nie to nie powiedziałam i rozłączyłam sie. Nie lubię rozstawać sie z nim nawet na pieć minut w takiej atmosferze -ale pomyślałam sobie-niech ma za swoje fochy. Jest późny wieczór - 22 - sms - kochanie wyjeżdzamy. Rano sms - dojechaliśmy i zaraz telefon. Muszę z dumą przyznać ze udało mi się go wytrenować ;-) w pewnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wszystko sie okaze w czwartek, maja do mnie dzwonic i mówic jaka podjeli decyzje.Narazie tylko tyle Wam moge powiedziec, zeby nie zapeszyc...Ninke-kup a aptece Homeovox, pomaga do starzału. Ja kiedys całkiem straciłam głos po wycieczce w klimatyzowanym autobusie-po prostu wewnatrz było zimno, a na zewnatrz cieplutka nocka-po wyjściu na parking przestałam mówić. Wszyscy sie wtedy smiali jak to pani nauczycielka zabalowała w Wiedniu...ale ten lek do ssania mi przywrócił glos, bo dobywałam z siebie tylko szept...Pozdr.Własnie znów sie obraziłam na ksieciunia, bo jest swinia skonczona i nie powiem kim jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - gratuluję chiałby się powiedzieć kindersztuby, ale lepsze będzie księciosztuby ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Net :( a ksieciunia nie da sie pod włos pogłaskać??? żeby mu przeszło ? ;) no i żeby tbie sie humorek poprawił ??? ;) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, to ja Wam wszystkim zdrówka życzę, bo połowa na forum zaprychana :) Qwa, napisałam mu maila żeby oddał lampę i resztę drobiazgów. Lampa miała być 2 tyg. temu i nawet nie raczył napisać maila np. byłem zajęty i nie dałem rady podrzucić. Tym razem też nie napisał ani ok.podrzucę ani nie dam rady, nic qwa choćby cmoknij mnie w doopę 😡 Przegina gościu. Yhhhwrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, gosciu mnie zjezył na maxa.... nie mam ochoty go ani z ani pod włos głaskac....niech sie buja!!!!!!!Podła kreatura jedna!!!!Zabił mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, idę spać, bo padam, rozeźlił mnie dzisiejszy dzień....ludzie są niepoważni. Ale jest szansa na autko...znaleźliśmy coś ciekawego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku!!! Bombę mu pod drzwi!!!! Net??????? Co jest, że aż tak nerwowo?? Cholercia masz Ty też to swoje PMS nadwyraz dokuczluwe... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja olałam wszystko :( mam doła - jest mi zle i wszystko mnie wqrwia na maxa :O Juz chcę świąt - miłej atmosfery, pięknej pogody i w końcu romantycznej randki :P Alez mi sie marzy co??? chyba spęłni sie to wszystko jak wymienię obecny model na nowszy, bo ten sie zawiesza i zaczyna juz rdzewieć :( A moze tak przy porządkach wiosennych mogłabym wyrzucić tego palantunia i rozejrzec się za nowym , tym razem nieużywanym ??- to jest myśl przewodnia :D:D:D:D:D:D:D Musze się z tym przespać ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, najlepiej wybierz sie do niego z koleżanką po pracy , tak mimo chodem i odbierz lampę - o ile chcesz ja odzyskać ?? ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam z ciekawości na dział śluby :( co mnie podkusiło ?? a tam dziewczyny dyskutują nad piosenką dla rodziców - \"wspaniałych rodziców mam\" - no i tak se myślę, qrwa nie dość, ze moi sa po rozwodzie, to ojciec degustujący alkoholik, matka za granicą. A narzeczony używany Nic tylko pochlastać się mydłem w płynie :( I zmienić swoje życie ;) Ooooooooo to jest właśnie to ;) Chyba najwyższa pora zrobic przemeblowanie w dłowie i sercu i dać rozumkowi szansę na działanie ;) I tym jakże miłym akcentem żegnam sie z wami dzisiaj ;) idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam... i przeżywam lekki szok :D nic to... przyzwyczaję się:) dobranoc dziewczyny nie wszystko wygląda na to... czym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś znacznie mi lepiej, katar niewielki, głowa nie boli, kaszel minął. Cóż znaczy noc z ksieciuniem :-D :-D :-D :-D Wrócił wczoraj zaraz po 20 - już do netu nie zaglądałam. Zresztą - młody padł po treningu i cieżkiej pracy ;-) Zażyczył sobie sałatki owocowej. Wiec ja mu kasę w łapkę - do sklepu po owoce, a potem rób sobie. Zrobił, posprzątal kuchnię. Mnie sałatką poczęstował - dobra. Ale jak się biedaczek przy tym zmęczył. Cóz, trenować ich trzeba. Bo inaczej wejdą na głowę. Agata, dzięki. Whimka, masz pilnego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioooo słoneczko u mnie świeci i tak bedzie przez cały dzień ;) Ale humor mam pod zdechłym pieskiem :( I raczej pogoda mi go nie naprawi :( Ale już nie smuce - coż tam moje smutki w porównaniu ze zbliżajacymi się świętami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Idę dzsiaj po czekoladowego zająca + jakieś czekoladowe jajka ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, sukienki są przecudowne. Dwie zwłaszcza wpadły m w oko. Mozena wzór którejś z nich sama uszyję sobie coś takiego gdyby, jednak, kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny przegląd prasy ;) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4034420.html mam pytanie, czy jeśli jakimś cudem uda sie PiSowi - obniżyć emerytury \"ubekom\"to czy oni nie boja sie, że za lat kilka, po następnych wyborach ktoś im obniży emerytury?? Wszak kartofle robią straszny \"rozpierdziel\" w tym kraju i trzeba będzie z 10 lat po nich sprzatać ???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka bo cie kopnę :P Ani miała chyba? z tej firmy tą błękitną ;) albo cos pokręciłam :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×