Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

mam na głowie kasztanową czerwień :P jeszcze tylko henna na brwi :P i kupić porządny podkład i pstryknę sobie fote to ocenicie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka foty nie ma bo wyglądam jak Breżniew :D pomocy !!!!! jaki tusz ? kolor? włosy ksztan ! oczy po pociagnięciu czarnym tuszem zrobiły się zielone - zapomniałam o tym :O tzn nie białka tylko otoczka ! do tego jaka kreska? czy rozmazany cień - taki styl bardziej romantyczny - bo przyznaję wygladam dość surowo w tym kolorku :O następny będzie fiolet i już !! ewntualnie doraździe mi zimny odcień ale ciemny !! mam dość 5 cm sterczących włosków :( - zel odpada- brylanyyna fatalnie to wyglada jakbym włosów nie była mieisąc :P do tego koniecznie potrzebuje rady jaka fryzura !! pomocy 😭 aaaaaaaa i jakie sa teraz na topie cienie ? pastele czy \"perły\" w tych błyszczących wygladam jak wyjdź i nie wracaj :P no i pamiętajcie o moich naczynkach ! aaaaaaaa i potzrebuję super maseczki na rozszerzone pory. no to chyba już się wystarczajaco pożaliłam, a teraz cierpliwie czekam na wasze podpowiedzi :) aaaaa Yennka ty nadal masz coś wspólnego z Avonem? czy nadal avon ma ten super kosmetyk na biust ? kiedyś był dla mnie rewelacyjny - no kurna kompleksów się nabawiłam jak nic :P a i testuję nowe cudo na rozstępy - jak będzie jakakolwiek poprawa to zdradze co to :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałam zęba. Jak nie urok to sraczka... Celi, juz nie mam nic wspólnego - miałam jakieś 12 lat temu przez miesiac. Ale czasem zamawiam coś z katalogu - kremy, tusze do rzęs, balsamy. Ostatnio kupiłam tusz do rzęs Giordani z Oriflame i bardzo go sobie chwalę. A co do porad- nie mam zielonego pojecia co Ci doradzić, jedyniekrem na pory to Normaderm Vichy, kiedyś mi pomógł i krem z serii Phramaceris K na naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, bo ja tak od razu walę z grubej rury Celi na biust świetny jest krem Eveline serum co unosi i wogole wszystko robi, ale do tego potrzeba faceta, bo od masowania ręce bolą :D mojemu od masowania żyły się większe zrobiły :D a jakie masz cudo-krem na rozstępy??? ad fryzurki, zelem zób sobie pazurki i trochę nastrosz..ale to jak gadanie z niewidomym o kolorach weź się nie wstydź daj fotę to coś się wykombinuje :) na pewno nie jest tak źle ! błyszczące też odradzam ale nie jestem obiektywna mnie też nie pasują naczynka - krem z dodatkiem kasztanowca Yenny przytulam :) ale będziesz miec full nowego ząbka :) buzia wszystkim idę jeszcze obczaic ten "koncert" i spadam do domku buźka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieję, że po weekndzie ogarnę już wszystkie zaległości, cierpliwości, drogie koleżanki. Teraz mam mały deficyt czasu:( Pamiętam o swej powinności względem celi i jak znajdę maila z danymi, to spłacę swoje zobowiązania:P Jesuu, jak zimno, jak chcę z powrotem tam, gdzie byłam:( Dziś mam gości na kolację , udało się zebrać, na szczęście, znajomych w jeden dzień:) już trochę się zmęczyłam tymi całotygodniowymi odwiedzinami:( Jeszcze przejechałam się dziś na ASK w korkach i pocałowałam klamkę, bo panu doktorowi pomyliły się dni:( i dziś jest w Belgii, a jutro wraca:( Ale przynajmniej napisał esemesa. U mnie zamykają główną ulicę na moim osiedlu i nie wiem, którędy będę jeździć. Chyba latanie mi zostaje:( Masakra jakaś... jako światełko w tunelu funkcjonuje u mnie wyjazd na koncert Queen. Wprawdzie z Paulem Rotgersem, ale Roger Taylor jest jeden:P:P:P:P Niestety w niedzielę, więc nie będzie zakupów:( yenka, dentysta ślicznie tobie dosztukuje ząbka, moja mama co jakiś czas ma tę przypadłość. Nawet w przeddzień wigilii i własnych imienin:P:P:P hehe Trzymajcie się w ten dość ponury i chłodny wieczó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze strajkuje mi klawiatura... Kwintesencja beznadziei:(:(:( Trochę humor poprawia mi Anja Garbarek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka to ja wasz kujon -amator ...................... proszę trzymać kciuki 13-tego o 13-tej zdaje zaległe koło z angielskiego :-P.( oj będzie pogrom tak czuje po kościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia jaki amator? będzie dobrze :) 13 to dobra cyfra :) wieczorem powtórz materiał, a pod poduszę włóż skrypt :) rano jak sie przebudzisz, pierwsze co masz zrobić to powtórzyć mat. z angola działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zimno jak w psiej budzie, a dzis do pracy..zmolestowałam córe idzie ze mną :) będzie mi raźniej, a dla młodej raj bo wszystkie kompy mają neta w domu walczy o 5 min przy kompie a tu full luz, do wyboru do koloru 4 godziny ciupać w gry :) dla Niej marzenie :D po pracy odwiedzimy exbabcie w szpitalu wczoraj ex teśc dzwonił, ja w ciężkim szoku, ze przemówił do mnie ludzkim głosem (po 7 latach) ale Ok wpadniemy do babci jakies owoce, soczek, moze trzeba jej cos przywieźć, koszule itp wiecie jak to faceci...a niestety exteść z tych, którym sie pod nos podaje, więc może sobie nie poradzić z tym wszystkim, jutro tez pojedziemy, wezmę młodego zresztą na szpitalnym żarciu to można się odchudzić a tu sił trzeba, jeszcze nie znam szczegółów ale przykro mi..wiecie :( buźki dla Was ślę, ubierzcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia melduj i jak poszło ??? yennka- ojej - zębista zrobi ci cudeńko nie będzie różnicy - zobaczysz- i zapomnij o orzechach :P mumi- trzymaj się ciepło - zdrówka dla ex teściowej :P a ty nie bierz na swe plecy dodatkowej obsługi dodatkwoej osoby :P neich ci przypadkiem do główki nei wpadnie gotowanie dla babuni i zasuwanie przed praca z garami po szpitalach !! ani- spokojnie- klawiatura rzecz nabyta - a ta huknij na głowe przechodnia :D:D potrzebuję pomysłu na prazent na urodziny dla mojego- miał juz 11 - ale wiecie myślałam ze z mała uda mi się śmignac do galerii i coś kupię, a ta jak na złośc zaczeła przechodzić bunt wózkowy - no max wytrzymuje 35 min i tzreba to to nieśc, i pchac wózek - a to niezbyt mi się uśmeicha po moich górkach :O więc zostaje mi allegro - jakby wam coś fajnego przyszło do głowy to piszcie czekam, na każde propozycje- a tylko nie perfumy i krawaty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi na rozstepy testuję cocoa butter firmy palmers - tylko na allegro :O póki co po 4 dniowym testowaniu stały się płytsze - zobaczymy co będzie dalej :D aa ja je mam na tyłku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z GP w BDG. Dawmooooo nie byłam tak pijana, oj daaaaaaawno! Co do kosmetyków polecam Shiseido. Na rozszarzone pory linia _Purness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi chyba tylko na czole nie mam rozstępów, o maśle kakaowym czytałam...jak trochę odłożę kasy to kupię jaśniepan lubi słodkie to niech se wącha..tylko co zrobić jak zechce zlizywać? nie dam! ciekawe czy ta wycieczka na grzyby dziś wypali? zimnoo..wczoraj pani kazała napalić w komnatach...ale było milusio :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. U mnie też zimno. Wczoraj wymarzłam jak diabli, poszłam rano na zakupy, było 7 stopni i do tego mżyło . A że młody i ksiec jeszcze sie kurowali, to sama z siatami latałam. I dziś oni już zdrowi, a ja prycham. Nie wyjdę dzis na dwór za nic. Ksiec niech na działke po warzywa jedzie sam. Zresztą, zła jestem trochę na niego, czasem jest tak bezmyślny, że szkoda słów. Mumi, oglądalam wczoraj to o czym mówiłaś - płakałam ze śmiechu jeszcze długą chwilę po zakończeniu występu tej pary :-D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Co do koła z anglika powiem tak ............................ uczyłam się jak nawiedzona czasu przeszłego w tym opowiadania o wakacjach lub o wieczorze w kinie - a miałam opis bliskiej osoby ( gdzie tu czas przeszły za cholerę nie wiem no chyba że mam pisać o świętej pamięci babci ). Reasumując - blado to widzę oj blado. dzisiaj rano z niedźwiedziem się grzybowaliśmy :-) fajnie pochodzić po lesie na luzie bez stresów , trochę gorzej zrobić grzyby ale poradziłam sobie oglądając Kubicę :-). Jutro jadę do Pyrlandii ( z szefem ) na seminarium w sprawie funduszy unijnych............... A teraz spadam się pokróliczyć :-P.( dziecko na wyjeździe - pojechało do grodu Serduszka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim :D ino coby z tego króliczenia się, cosik nie wynikło :D angola się ucz x 2 (za mnie też) ;) Yenny :D a nie mówiłam, że Irenka wymiata? :D niestety jak nagrywali spot do nast. odcinka (wiedzieliśmy, ze przeszli) ubrała się w te same kabaretki, szpilki, piórka i cekinki różowo-zielone mogłaby cos zmienic w swoim image :D bilans \"grzybobrania\": 1 zgniły maślak 2 poziomki mnóstwo jeżyn w/w znalazłam osobiście, reszta dreptała bezradnie więc grzybków brak..może za tydzień coś urośnie u exteściowej byłam, miło-miło, nie wiem jak ona to robi, ale gdy widzi nas to zawsze ma oczy pełne łez albo: za chwilę się rozpłaczę, na koniec jak już pożegnała młode, wycałowała, to ja se stoję z boku kiwam głową na pożegnanie, a babcia..dawaj mnie ściskać, cmoknęła w policzek, ale chyba jakoś wstyd jej było...że dopiero teraz...e nie wnikam..nawet pamiętliwa zbytnio nie jestem..możne kiedyś pożałuję, kto wie? w komnatach się pali..ciepło :) rozkosznie :) plus posiadania domu życzę ciepłych wieczorów dla Was, gorących mężczyzn przy Was buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy. Zimno brrrrrrrrrrrrrrrrr Dobrze, ze ksieciunio w ramach skruchy grzeje az miło :-D I cały tydzień do przepracowania, aż mi się coś robi na samą mysl, bo w pracy mamy taki ziąb, że aż telepie. Tydzień temu w weekend 30 stopni, teraz - szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jaka tu dziś cisza, tylko Yenka niezawodna. Ja też nie mam o czym pisać. Ot kolejny tydzień, znowu byle do piątku. Tak myślę nad zmianą pracy, ale z drugiej strony mam jednak nadzieję ,że uda mi się zajść w ciążę i ta zmiana pracy byłaby tylko problemem. Mój na wyjeździe i jak to bywa z jego wyjazdami to na odległość on jest przemiły. Ja jednak dystans, bo zapomnieć o wszystkich przykrych sytuacjach nie sposób. Jak szkoda lata, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a myśmy właśnie skończyli pierwszą serię \"Dextera\"..... Dawno nie widziałam tak wciągającego serialu i tak świetnie zrealizowanego. Pewnie jestem monotematyczna, ale marzy mi się porządna ekranizacja powieści o Mocku. To by się dopiero działo:P U nas zimno, szaro i korki. Dzis spędziłam w aucie ponad trzy godziny, stojąc korkach. Masakra!!!!! A za zimno było na rower:( I w ogóle to mi się NIC nie chce:( Całkowicie i totalnie. Leżałabym pod kocem na sofie. I przewracałabym się z boku na bok. Nic więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ninke, ja zawsze rano jak mam dostep do kompa zagladam na topik. Jakoś tak już się utrało u mnie - w sumie lata przyzwyczajeń robią swoje :-D Pozatym - zimno, szaro i ponuro. Jutro w Lublinie Tour de pologne, biorę urlop. Bo dojazd do pracy mam utrudniony i to bardzo. Jeszcze rano to nie byłoby tak źle,ale po południu - masakra się szykuje! No i szef powiedział, że kto jest dojeżdzający to niech bierze wolne. To biorę! Jak mus to mus :-) Ani - ja czekam na odpowiedź - w mailu zadałam pytanie... A co do tv i seriali - ostatnio bardzo mało ogladam, w lecie - cóz, były same powtórki. Czasem ogladam Nianię, jak niec innego nie ma w sobotę wieczorem. Dextera nie kojarzę - o czym to???? W niedzielę zaczeliśmy z ksieciuniem oglądać Czas honoru, moze ci glówni bohaterowie za bardzo "pomnikowi", ale serial ciekawy. I okrpny zarazem, czasem aż mnie cosw środku ściska, tyle zła i okrucieństwa było. I strach i zdrady, i męstwo i tchórzostwo i brawura. Naprawdę warto ogladać. Spada do pracy - muszę nadgonic trochę na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a o seryjnym mordercy, który stara się być bardzo normalny...świetny. Oglądamy właśnie drugą serię;) Yenka, przejrzałam maile i na to pytanie wysłałam już odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez obejrzałam skrzynke dokłądnie i fotek Ani nima :P ani co jest??? gdzie te foty co ??? zimno, zimno .... dużo kawy bo ciśnienie słabe ... za to mój postanowił mi je podnieść sztucznie - w efekcie mam go dość :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie mam ani grama emilka od Ciebie.... Grzać zaczeli u nas. Super. I zaklinajcie deszcz, by przestał padać, bo ja na grzyby KCĘ KCĘ KCĘ ;-) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-( Leje. I to bardzo :-( Nie idziemy na grzyby. Do tego \"zalało\" mnie - brzuch boli jak cholera. Wstać rano musiałam - choćby młodego do szkoły wyprawić. I jeszcze z pracy dzwonili. Moja wina - mogłam im przypomnieć o jednej rzeczy. Zresztą - dziś w pracy nie będzie ciekawie, oj nie. Ciekawe co jutro z tego wyniknie. Ide malowac się - choć tyle dobrego, że baba to malowanie moczu humor sobie z lekka poprawi :-) Ale deszcz dalej zaklinajcie - moze po południu się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie pada ..............................a szkoda bo grzybów nie będzie :-(. Chociaż jak dla mnie to lata od soboty zaczynam zajęcia więc moge zapomniec o grzybach - chociaz jak zobaczyłam harmonogram studiów to jest ciekawie dwa tygodnie zajęc dwa tygodnie wolne :-P. No i doczytała też że zaplanowane są zajęcie internetowe ................ to moze być ciekawe . Dzisiaj mam wariacki dzionek musze byc w tylu miejscach że zrobiłam sobie liste objazdową kto po kim żeby nikogo nie opuścić .......................a podobno mam spokojną taka za biurkiem z kawka pracę :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha, ja miałam na myśli innego maila, tego o ..... Będą, będą, niech tylko mój je poobrabia;) A wciągnęła go nowa praca. A mnie jak mała czarna dziura ...obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×