Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hejka Mam pozytywną energię w sobie ................... uśmiecham się do siebie i całego świata oby do wieczora ta energia mnie trzymała bo mam się uczyć angielskiego ( koszmar jak dla mnie ) w sobote zdaje zaległe koło :-P. A potem tylko jeszcze makro - egzamin i będzie do przodu .................. Co do mojej pracy licencjackiej to jestem zwarta i gotowa a ponieważ mnóstwo materiałów w czytelni to nabyłam laptopa 15 cali bo nie zamierzam nosić ze sobą tego wielkiego ( ciężki i nieporęczny )- tak więc pisać mam na czym chęci mam dużo ............... jest tylko jeden problem czas . gdyby ktoś słyszał o kimś kto rozciąga czas to ja poproszę namiary lub ewentualnie możliwość sklonowania to tez by było jakieś rozwiązanie :-D. Garni zawsze powtarzam że będzie lepiej i z czasem wszystko sie poukłada .............. Kubuś w żłobku ty zaczniesz pracować - wszystko można poukładać jak się bardzo chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ekipę piątkowych pracusiów :) Garni, właśnie jak synio w żłobku? Jak ja się cieszę! Jeszcze tylko dziś i dwa tygodnie lenistwa :D Huuuurrrrrrrraaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, i ja mam pozytywną energię, przezyłam swoje, ale już mi lepiej. Odkad wiedziałam o całym tym "wydarzeniu" wiedziałam jedno - tylko to przezyc, a potem bedzie lepiej. Serduszkowa, stokrotne dzięki - postaram sie jeszcze dziś napisać do Ciebie. A teraz konczę kwae i wracam do papierków. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka byłam na poczcie i odpisałam ( musisz mi wybaczyć opóźnienia - brak czasu). Celi Ninka jest jak perełka ................................. Fajnie dzieciaczki topikowe aż serce rośnie że jestem ciotka takich szkrabów :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również zaczynam się nastawiać pozytywnie odnośnie powrotu do pracy;) Boli, że hoho. Mój w poniedziałek idzie do nowej pracy, a ja nie skończyłam jeszcze prać po wyjeździe. Garni, będzie dobrze, zorganizujesz się teraz i będzie się Wam wiodło:) Zobaczysz:) Trzymam za to kciuki. Groszku, super udanego leniuchowania. Whim, jak Ty nie zdasz, to kto? Zawsze twierdzę, że szczególnie cenię studentki po 30., 40., które wiedzą po co studiują. Są zdecydowanie najlepsze! Czysta frajda praca z nimi. Celisiu, strasznie twoje dziecko podrosło, Mili Jo zresztą też. Są obie super! Jeszcze nie przeczytałam do końca całej poczty, ale zrobię to może po weekendzie (kolejne wesele):) Trzymajcie się wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, spokojnie...najgorsze na długi czas już za Wami (mam tu na myśli wydarzenia ostatniego weekendu). Nie nerwujsia, bo szkoda Twej urody:) Cieszę się, że ta cała kraksa tylko tak się skończyła. Mieliście sporo szczęścia, a auto to rzecz nabyta (wiem najlepiej;), będzie nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo no proszę, koleżanki potrafią jeszcze pisać ? :D:D:D hejka ;) Ani- pierz pierz:D:D yennnka a chcesz cisteczko do kawki? bo właśnie w samotności wsuwam :D:D wiec częstuję :D Garni - synio ju w żłobku? ojej opisuj i to juz co i jak :D Whimcia zdasz zdasz kochana, ty zawsze zdasz :D:D rozciagacz czasu i mnie przydałby sie bardzo, więc i ja poprosze o namiar :D:D ściskam waswszystkie cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffff skończyłam poprawki Vatu i nawet napisałam sensowne wyjaśnienie ( nie wiem kto to wymyślił ale błysnął szczególnie z czynnym żalem :-P) Teraz jadę oddać do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera :) (niecierpliwie) czekam na emilka dzis mam wolne odbieram nadgodziny i projektuje łazienkę..ale nijak mi to nie wychodzi..taki mały kurczak i ani w te ani we wte :( a naoglądałam się projektów..salonów kąpielowych :( mają tyle metrów jak mój dom! ale już co do kolorów jestem uparta ma byc zielono-oliwkowo dziewczyny macie może panel prysznicowy? warto? jaśniepan wybiegł w przyszłość i...zobaczył rachunki za wodę :D do tego ja i młoda pewnie tam zamieszkamy :D kurcze jak wezmę kredyt to chcę kupić coś porządnego..a jak dojdzie do sprzedania chałupy to ma mieć wygląd w miarę nowoczesny ;) wkleję wam fotkę z której będę zrzynać: http://deccoria.pl/galeria/foto,id,2795,17621 pralkę na suficie zawieszę, a bojler będzie lewitował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, ja też mam w kuchni, a w zasadzie w salonie-jadalni(:P) Zamkniętą w szafie gospodarczej, nic nie widać. A jest to bardzo wygodne, bo wszystko pod ręką, w tym balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka jest cudna Mumi. Choć ja nie przepadam za zielonymi czy niebieskimi łazienkami. Wolę ciepłe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też czekam na @ od Garnierki bo dużo nowości u Niej :) a zaraz jedziemy do Castoramy na razie po części do cymbałków (5 z muzyki dla młodej) ;) szczegóły pominę :D ale co ważniejsze!! jadę napaść oczy kaflami i kabinami ponawiam pytanie o panel prysznicowy :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka ma, mówi, że nie była to najbardziej potrzebna rzecz pod słońcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale jedziemy na wesele w sobote i na szybko jechałam po prezent zaraz siądę. bo dezorganizuje mnie odbieranie kuby o 12.30 bo on zas ani jesc tam nie chce i potem wymeczony zabawą nie ma siły ani jesc ani spac w domu....musimy sie \"dostroić\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - ja mam panel i sobie chwalę. Niekoniecznie codziennie musisz sie biczowac (to za duzo powiedziane, zalezy od cisnienia wody), ale po prostu o wiele ładniej wygląda panel w kabinie aniżeli jakaś zwykła rurka zakończona słuchawką, poza tym, jak bedzie z termoregulatporem, to zawsze będziesz miała te samą temeperaturę kąpieli, poza tym z reguły dwa prysznice, jeden górny - na stałe i dodatkowa słuchawka na węzu (jaka to wygoda doceni każdka kobita:P:P:P). Mój panel ma 6 dysz - kazda chyba po 10 dziurek - masazyk jest bardzo przyjemny, przypomina kłucie igłami, ale dobrze robi na kręgosłup i mięsnie. Ja osobiście polecam, choć teraz to raczej bym kupiła od razu kabinę parową ze wszystkim. Najtańsza jaką widziałam z gatunku niskich brodzików to niestety 3 tys.:( www.durasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera :) odpisałam :D dzięki Myszorku za info:) no napasłam oczki, moje kafle 140 zeta za metr :( (te zielone kwadraciki) kabinki owszem ładne (cenę pominę milczeniem) jasniepana odrywałam od szczególnie osobliwej...czerwonej, jakoś jednoznacznie kojarzyła mi sie z przybytkiem rozkoszy :D z krzesełkiem była :P i muzyczka w tle :P i z dyszą w krzesełku..znaczy jak siedzę, to.... :D jeszcze nie wiem co i jak, ale łazienka musi być zrobiona, bo te panele a\'la prosektorium działają mi na nerwy :P buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) już się wyleczyłam z płytek mozaikowych, kosztują 150 zeta/m2 chyba se namaluję te kosteczki i będzie git :P ee idę do garów miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, poszukaj normalnych płytek imitujących mozaikę, są takie, bo sama mam w kibelku, ale ja kupowałam parę lat temu, ale wydaje mi się, że nadal są dostepne. w ogóle nie widac różnicy, jedyny mankament to taki, że nie zrobisz nimi półkoli i obłości, tylko płaskie powierzchnie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku szukam właśnie :D uparty osioł ze mnie :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Upał. Zaraz spadamy na wioskę. Potem się odezwę i odpiszę Ci Garni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) patrzę przez okno i wierzyć się nie chce, śliczny dzień znów nastał :) wczorajszy spacer skończył się koszeniem trawy na włościach jaśniepana no cóż wybrzydzać nie będę ;) zawsze to łyk świeżego powietrza, w sumie pies częściej na spacery wychodzi niż ja :D więc nie narzekam :D minus taki, że kryłam się po kątach bo P. strasznie sie złościł, chaszcze do pasa, a kosiarka zdychała co i rusz :P w sumie: pożarta przez komary, upocona, ale dotleniona :) wróciłam do domku i zasnęłam snem sprawiedliwego :D później na @ napiszę Wam o moim pomyśle na przyszły biznesik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuu boshe co za pogoda a katar mam jak stąd ...do.............Jo to chyba najdalej :) kubus dzielny ubrany w kurtke przeciwdeszczową, poszedł dzis do złobka...i NIE PŁAKAŁ!! zobaczył traktorekj dzieci, mało dzisiaj było osob..moze deszcz ich wystraszył?? no ale poszedł bez płaczu.dumna jestem z mojego bombelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P w pracy jestem i pisze do Was nie dość, że na moim lapku weszłam w sieć firmową i net :P to jeszcze mogę na kafe pisać :P taki myk :P a co :) Garniera odpisałam Ci :) podałabyś jakąś stronkę z allegro kupiłabym coś bo mi się szykują imieniny w rodzinie a chcę coś ładnego i niebanalnego ooooo może -> "niebanalnie" przemyśl to ;) tamto w @ tez na żywca pisałam..najwyżej sie pośmiejesz :) Kubuś mnie zachwyca 🌼 taki szkrab, ale dzielny jak facet (po Mamusi, żeby była jasność) buźki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×