Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Wybralam mastercooka future ma prowadnice ma 8 programow w tym pizze i inne cuda ma zimna always szybe i ladna plyte z fajnie rozmieszczonymi pokrętłami - podoba mi sie tym bardziej ze kolezanka uzywa starszy modl 3 lata i jest zadowolona bardzo!!!! Zlew -rezygnuje z granitu a wybieram len-okap tyz mastercooka i lodowke duza chromowaną elektroluxa chyba. Narazie to szczyt moich mozliwosci jak rozkrece biznes ;-) to bede kupowac inne wyzszej klasy. ale ze wy nic u mnie nie nabywacie to niestety idzie ...jako tako ;-) pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Hej, no i dało się załatwić, kobieta sama była w szoku, jak jej wyjaśniłam, że wczoraj się nie dało. I znowu do roboty:( Pogoda do bani, korki w mieście, chyba już o każdej godzinie dnia:( Masa zajęć i obowiązków...ehhhh...a było tak słodko:( Byle do lata. Muszę się jakoś zorganizować na nowo:( i to jesienną jesienią. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Jo, to się przeprowadzasz????? A co do AGD: żeby się NIGDY nie psuło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć sama mało piszę , to cieszy mnie jak sobie mogę Was poczytać. Kwestie AGD jest rozwiązane jak widzę. Ja mam wszystko Whirlpoola i jestem zadowolona. Choć to raczej proste sprzęty. Ciekawi mnie jak pizza wychodzi przy programie pizza właśnie. Bo tam to głównie o temperaturę chodzi by była gorąca. Ja pizzę chociaż raz w tygodniu muszę zrobić, bo uwielbiam. Najczęściej jest to sobota. W robieniu ciasta doszłam do perfekcji. Ja to w ogóle lubię gotować i mogłabym jakiś catering mieć. Szkoda , że ja nie taka odważna jak moje tutaj drogie koleżanki. I tak marzę i smęcę , a czas leci. A ja choć w ciagu dnia wesoła i nie przejmująca się, to wieczorkiem dopadają mnie dołki, bo uświadamiam sobie, że mogę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lasencje. No, temat AGD przerobiony, teraz tylko niech nasza Jo z Matrixa zezna czy kupiła cos, czy stare remontuje... :-D Bo ja za nic nie kumam. Ninke, spokojnie - znajdziesz swoją drugą połówkę, ja Ci to mówię. Pozatym - po lekarzu jestem nastrojona na wpół optymistycznie. Dał mi jeszcze 3 miechy, jak nie to idę do innego - był na konsultacji, jego kolega - sława na naszym terenie w temacie niepłodności. Pozatym obaj stwierdzili, ze nie ma widocznej przyczyny braku ciaży - wsio jest ok, drożne, hormonki w normie, inne badania (w tym starego) też oki - owulacja występuje, z dwóch jajników, dużo jeszcze mówili, połowy nie pamiętam, a to co dostałam na kartce z wynikami, opisem usg itd to i tak nie kumam ;-). Za to juz wiem jak wygladają prawie dojrzałe pęcherzyki - mam dwa aktualnie, jutro mają pękać, ma być jajeczkowanie... Tylko co z tego, bo tak jest co m-c, my siebzykamy na potęgę i ... nic! Buziaki, spadam pracować, dziś wybywam służbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie napisze że u mnie po staremu bo to nieprawda ............. jak wygladało że bedzie spokojnie i sielsko to zachorował mój tata i jest w szpitalu , a że wiek ma słuszny 84 lata to wymaga dogladania i pilnowania żeby jadł a przedewszystkim żeby pił ............ bo ubzdurał sobie że jak nie będzie pić to nie będzie siusiać i wbrew temu co wymyslił siusia tyle że jest odwodniony. Najgorsze jest to że jak zaczyna chorować i mieć temperaturę to jego psychika broni sie w bardzo specyficzny sposób : nie poznaje nikogo nie kojarzy i mówi tylko po niemiecku . Juz raz był na krawędzi i cudem wrócił do żywych ................ geriatrzy nie mogli się nadziwić że wyszedł z tak cięzkiego stanu bez większych uszczerbków . Dbamy o niego żeby sie nie przeziębiał nie miał temperatury , nie odwadniał się - jednak tym razem wygląda że ma kamienie żółciowe i co gorsza chyba jakiś utkwił w przewodach bo jest żólty i ma wysoka temperaturę - operacyjne rozwiąznie problemu odpada ze względu na chorobę serca> Od poniedziałku kiedy trafił do szpitala jest gorzej ............... ze słów lekarzy należy przygotowac się na najgorsze. Do tego zaczyna mi brakować kasy .......... jeszcze jakis nieprzewidziany okrutny wydatek i ogłoszę upadłość . To że wydałam na okulary tysiaka przeraziło mnie nie z racji sumy tylko postępującej wady wzroku - szkła na zamówienie ............. czy ja muszę byc taka niestandartowa? Zaczynam powaznie rozważać operację oczu , tylko się boję że to będzie za duża wada żeby ją skorygować .......................... wszystko to jest chore i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie powie ze ten 2009 jest dobrym rokiem, obserwuje to przestrzennie i u kazdego sprawil ze nogi sie ugiely przynajmniej raz... U mnie tez "wspaniale" poza innymi atrakcjami okradli rodzicow wczoraj a Malutka zwymiotowala kilka razy w nocy sprawiaajc ze musiaalm zmieniac wszystko lacznie z posciela i dywanami....... Whim-->trzymaj sie ciepło, nie wiem co rzec wiecej bo nie mam władzy. Mieszkanie remontuje te ktore mialam po babci. Mam nadzieje ze jestescie kontente z wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie powie ze ten 2009 jest dobrym rokiem, obserwuje to przestrzennie i u kazdego sprawil ze nogi sie ugiely przynajmniej raz... U mnie tez "wspaniale" poza innymi atrakcjami okradli rodzicow wczoraj a Malutka zwymiotowala kilka razy w nocy sprawiaajc ze musiaalm zmieniac wszystko lacznie z posciela i dywanami....... Whim-->trzymaj sie ciepło, nie wiem co rzec wiecej bo nie mam władzy. Mieszkanie remontuje te ktore mialam po babci. Mam nadzieje ze jestescie kontente z wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, whimka, przykre wieści, trzymaj się i bądź teraz najbliżej swojego taty, jak się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczornie. Po zrobieniu michy pyz z mięsem i michy knedli ze śliwkami oraz kolejnych kilku słoiczków nutelli ze śliwek siedzęi odpoczywam. Słucham tanga z zapachu kobiety i odlatuję. http://www.youtube.com/watch?v=SdZW7Hd8J8A A zaraz Pink Floydów posłucham, o ile dzieck mnie nie wywali z kompa. w kuchni odtwarzacz cd mi się zepsuł :-( No, ale jak kupiłam jakieś gówienko to mam za swoje. Jo, jako, że zeznałaś w sprawie i charakterze to jestem kontenta. Ale powiedz mi piękna czy zrezygnowałaś z zakupu? Zdrowka dla Mili, biedactwo. Whim, jeszcze raz ściskam, trzymaj się i bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykanski
kazdy mowi o sobie nikt nie interesuje sie tym co powiedzial poprzednik, chodzi o to zeby powiedziec cos o sobie a nie zeby wysluchac poprzednika, licytowanie sie na zle/dobre zdarzenia, miejsce gdzie kobiety pisza co robily dzis i nie oczekuja ze ktos o tym zechce porozmawiac, po prostu komunikuja co dzis robily a inne komunikuja co tez dzis robily, czasem wymienia sie przepisami i wtedy nawiazuje sie glebsza rozmowa, generalnie chwala sie sprzetem AGD i chlopami bylymi lub aktualnymi tudziez dziecmi ktore zawsze sa na topie i mozna nimi zapchac dziure, generalnie topic o niczym i dla nikogo raczej blog gospodyn domowych nie nastawionych na dialog i dyskusje, ktorych opinia innych malo interesuje choc udaja tu "przyjazn i zazylość" żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykanski
długo czekać nie trzeba było naprzykłam Pani Yeenny komunikuje światu że zrobiła pyzy z mięsem!!!! wow!! a także knedle ze śliwkami!!!!! ooo WOOOW! ateraz siedzi i odpoczywa!! ja nie mogę!! no narobiła się to odpoczywa, wymienia nawet wykonawców np : Pink Floyd na kiepskim odtwarzaczu!!! wowo współczujemy Pani Yenny na koniec dorzuca jakieś zdrówka dla Milli biedactwo.... znaczy że jakaś Mila miała problem ze zdrowiem i chyba tu zagląda ale Pani Yeny życzy jej "tylko zdrówka" najważniejsze że pyzy z mięsem się udały :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykanski
Pni Jo donosi że jej malutka zwymiotowała!! łączymy sie w bólu rzyga jakaś połowa dzieci w tym wieku, ale należy to na forum ogłosić, mim że i tak każda ma to w dupie tzw ale napisze, ooo biedna mała...mysląc.....o moje pyzy z mięsem się przypalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykanski
Pani Anouk na czerwono rozodzi sie na temat prowdnic w piekarniku a mała Milli rzyga a pyzy sie przypalają....ale prowadnica do piekarnika bardzo ważna rzecz nalezy sie wypowiedziec na ten temat bo przeciez jesze nie daj Bóg Milli Mama albo Yenny albo Jo zakupia taki i będa miały tyle problemów!! ostrzec jak najprędzej o prowadnicy w piekarniku!!! coz za dyskusja na poziomie! TERAZ MY! wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serial to samo życie się nazywa. I bywa iście brazylijski. Jeśli zaś zawsze nie schodzisz z poziomu dyskursu na temat krytycznego ujęcia aspektów ontologicznych epoche w fenomenologii. To wypada jedynie współczuć. Polki wygrały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? to mnie zaś rozbawiłas Serial przednio ;-) pozdrawiam!!! Stan na dzien dzisiejszy: Mała juz nie rzyga pyzy na bank nie przypalone i mamy początek weekendu. Polecam Wam uczte dla zmysłow blog miasto książek - wspaniała sprawa, zajrzyjcie ;-) pozdrawiam Was i jestem bezposrednio zainteresowana tym co u Was ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Ja jestem! Ja! Jo. Ciekawe, co to było? Jadła coś innego niż zwykle? Komunikuję, prawie jak na twitterze: właśnie kończę swoją druga kawę i marzy mi się lato. whimka, są nowe wieści? Żeby były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Jo, wstaw linka do tego blogu. Dla odmiany poczytam coś dla własnej autotelicznej przyjemności czytania w czasie wolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajnie jest gdy
pani Yenny powiadamia świat wirtualny o każdym swoim bara bara z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miastoksiazek.blox.pl |Mili jest chora, przeziebiona, brało Ja i do kaszlu i kataru doszły wymioty które kazdy z nas przezył i kazda matka zna, ale w zwiazku ze było to po raz pierwszy na taka skale czułam ze musze sie z tym uzewnetrznic ;-)) Dziewczynki zadne male dziewczynki nie potrzebuja rajtek?kurtek????? a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Kurcze, znów "ciocia Monika" albo jakaś inna "życzliwa" się przypałętała. A już było spokojnie... W każdym razie informuję, że nie o każdym bara bara informuję, chyba, że coś piszę a potem to znika i ja nie pamiętam bym się chwaliła??? dziewczynki, oświećcie mnie bo już zgłupiałam. W każdym razie informuję, iż byłam na grzybach, zrobiłam kilka słoików grzybków w pomidorach, a że pan mąż jest w domu, to podałam mu te pyzy z mięsem, zjadł, a ja rozwiesiłam pranie i teraz odpoczywam przy kompie(kiepskim?), muzyce(kiepskiej?) i wogóle wsio jest do doopy... :-D Nawiasem mówiąc uwielbiam takie nudne życie do doopy, uwielbiam wymianę informacji z Wami. A, ze o sprawach ważniejszych od grudnia bodajże tu nie piszemy to chyba nie sprawa pomarańczy. Jo, dobrze, że mała już zdrowa. udanych zakupów AGD, pamiętaj koniecznie o prowadnicach. Ani, uwielbiam jak ktoś czyta bez zrozumienia tematu i wyzłośliwia się dla samego wyzłośliwania, ale niech mu na zdrowie idzie. Whim, daj znać co się dzieje. Buźka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jasne. My się chyba znamy ;-) Z SZS? w każdym razie INFORMUJĘ, iż wyjeżdżam z mężem, wrócę dopiero w poniedziałek, więc piszcie INFORMUJĄC o wszystkim, dzieciach, pasch, wymiotach, prowadnicach, nowych szczepionkach na AIDS, czy CERN w Genewie już nie ma problemów z akceleratorem cząstek, no po prostu o wszystkim mnie I N F O R M U J C I E. No, i jak macie jakieś nowe przepisy to ja chętnie, bo wtedy będzie można "pogłębić" dyskusję. Buziaki. PS. A może by tak Serce, Garni, Mumi, Myszorek, Rozerwana, Ka i Wściekłe Mrówy poinformowały co u nich ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam informuję , że tata na ścisłej diecie ................wygląda dużo lepiej a to pewnie zasługa flaszek które mój siostry dają prosto w żyłę ............. oby mu to nie zostało na dłużej bo potem to tylko Markot :-P. Tak na serio to w poniedziałek ma zabieg usunięcia woreczka żółciowego ......... nie ma innej opcji . Co do serialu brazylijskiego to nie powiem seksik był udany ............ zaspałam, a tyle spraw na mojej potarganej głowie ............o przepraszam nie do końca bo dzisiaj odwiedziłam zakład zwany fryzjerskim ...............moja cierpliwość do kudłów sie wyczerpała i trochę je podcięłam . Co prawda nie mam małych dzieci i powoli zapominam jak to jest jak " rzygają " .......... ale z spraw przykrych to moja psica znowu się czegoś nażarła i jest chora ........... a co tam niech cierpi za swoją głupotę i łakomstwo. Jakoś nie mam ochoty dyskutować o modelach ekonometrycznych oraz o cash flow ................ale mogę podyskutować o prawie miejscowym dotyczącym mojego miasta w szczególności w kontekście ochrony zabytków ............. myśl dyskusji brzmi " wymiana okien a zabytki poza strefą buforową UNESCO " zapraszam chętnych :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykański
Anouk myslę że sama nie rozumiesz znaczenia tych słów: pojęcia aspektów ontologicznych epoche w fenomenologii. To wypada jedynie współczuć. Tobie też tylko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial amerykański
a do wszystkich to dziwne że zaczełyście udowadniać że Wy to tak lubicie hahaha to co ja wysmiałam, gdyby było inaczej to byście tak nie zareagowały :-) i tak wiem że macie siebie nawzajem w tzw dupie a tu ściemniacie wirtulane przyjaciółki :-) heheehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, weszłam tu wieczorkiem, a właściwie już nocą i dawno sie tak nie uśmiałam z ... serialu amerykańskiego... Nie wiem co to za czepiania się tego pomarańczowego i o co właściwie temu chodzi. Wcale mi też nie przeszkadza , że na naszym topiku nie ma aż takich atrakcji by inni totalnie mający nas w dupie mieli co czytać i czymś się ekscytować. U mnie nudno, ale nudy wcale nie są złe i wcale znudzona się nie czuję. A jak ktoś pomarańczowy ma pretensje , że nie odnoszę się do innych postów to niech sobie ma. Dziewczyny , lubię Was bardzo i dobrze że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ninke, ty to wiesz, ja to wiem, jo to wie, yenka też. Ja wiem też inne rzeczy, których inni nie wiedzą:D Nie tylko Mili choruje:( Mój też:( Ma straszliwe krwotoki z nosa, był u larygologa, przypalił mu naczynka i jest trochę lepiej. Ale głos ma taki, że go nikt nie poznaje. Zdrówka dla Małej, Jo,żeby duża, zdrowa, piękna i mądra rosła:) Teraz taka pora, dzieci sąsiadów też słyszę, że chore, bo płaczą i marudzą, no i niektóre są w dzień w domu zamiast w przedszkolu. Nie martw się.Pora taka się zrobiła. To kolejny powód do nielubienia jesieni. Whim się nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×