Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani, ale dwie propozycje od razu będą nieaktualne, wszystkich nas czeka ten sam los jeżeli wprowadzą opcje \"0\" Zostanie mi praca w sektorze prywatnym - a tą nie jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, nie wierzę, żeby cięli akurat tak mocno w tej instytucji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy reformatorzy tworzą zlot debili i głupców?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) to nie jestesmy ciotkami jeszcze ?? :) Groszku - dzisiaj cały dzionek jestem z J :( nawet przez 5 min nie będę sama :( buuuu Zaraz jedziemy podpisywać ta umowę - martwię się :( Yennka zaraz poszukam linka o Anastazji ;) ale mówię ci laska zrobiła dobrze ;) Buzia dla was wszystkich ;) Zmykam już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wasz DWUPAK jedzie sprawdzic dlaczego kubus po dobroci nie wychodzi na świat jeszcze.... moze w szpitalu znajdą na to odpowiedz - bo mnie cholera bierze gdy co rano widzę minke mojego pytająca....\"i jak dzisiaj juz??\" hehe siostrunia na jutro przygotowała impreze rodzinną na ktora ma moj isc z dzieckiem...---> mysli kutfa jedna ze sama mnie zaś zostawi... ech ja tam chce już RODZIć! i po ludzku normalnie zająć się kubusiem.... pozdrawiam !!odmeldowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam Ide za chwile do wyrwizęba żeby usunąć ostatnią ósemkę brrrrrr Garni, mam nadzieję, że w poniedziałek będę Ci mogła pogratulować urodzenia Kubusia :) Trzymajcie się dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny! wykurowałam Mojego w poprzedni weekend a teraz się coś do mnie przyplątało i kolejny weekend z głowy..:( kicham, prycham, dreszczę się i jest mi źle ogólnie... córeczka poszła z tatusiem po zakupy i na spacerek a ja siedzę jak mietła w domu i nie mogę się nawet za nic zabrać bo wszystko mnie drażni - głowa, gardło, nos ojej, ale jestem biedna..no powiedzcie, że jestem biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, masz maila, z czasów jak jeszcze mi się klawiatura nie rozmazywała przed oczami bo teraz ledwo patrzę przez łzy (bo mam katar straszny) Celi podałaś wczoraj jakiegoś linka na macochy ale nie znalazłam tego początku jakoś, podasz jeszcze raz gdzie jest opis całej sytuacji? Garni, Ty dwupaku! :) buziaczki! Ty to masz z tą jego siostrą..ja cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze w sympatycznym temacie dentystów i ósemek, to ja się dowiedziałam w lipcu ostatnim, że moje zęby mądrości się właśnie szykują do wyjścia (na co mój Tata uradowany wykrzyknął: \"nareszcie!\" ;) i do tej pory ani śladu? nawet nie czuję, żeby mi coś przybywało (w żadnym miejscu głowy) a moje dziecko ząbkuje od dwóch miesięcy i juz ma prawie 3 zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma, żebyś się nie załatwiła tymi ósemkami jak ja...mam wszystkie do usunięcia, zostały jeszcze trzy....na dodatek wszystkie w dziąsłach koszmarnie osadzone,m wypychające z łuków resztę zębów. Usuwaj!!!!! Trzy dni męki i po sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, na prawdę? moje też jakoś nie w tę stronę się ponoć wysadzają..ale jeszcze ich nawet nie widać, to można już usunąć jak ich jeszcze nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, czekam na wieści. Nesca, dzis nie dam rady napisac pozdrowionka Emma, zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, ja od nowego roku usunęłam dwie górne 8. Nawet nie bolało, a mam spokój. Agata, czekam na zdjęcie synowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, a Ty znowu z ta synową? myślałam, że już ustaliłyśmy! ;) a dentysty sie nie boje jakoś od dziecka, tylko tu jest inny problem, bo jest deficyt i nikt nie chcą brać nowych pacjentów..a jak chcą to tylko prywatni a u takiego już byłam raz ze strasznym bólem i skończyło sie na wpłaceniu kaucji i spisaniu stanu mojego uzębienia, potem miałam opcję wpłaceniu kolejnyej kaucji na nastepną wizytę u ..pielęgniarki na zatrucie tego bolącego..co potem nie wiem, bo na drugi raz poleciałam do Polski..wyniosło mnie chyba tyle samo z podróżą co te trzy-cztery wizyty tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, robi się zdjęcie panoramiczne i wszystko widać jak na dłoni...usuwa się szczególnie, gdy nie mogą się wybić, bo w szczęce jest za mało miesjca... U mnie tak jest, mam ciasnotę taką, że...... dlatego dzielnie wyrywam następna juz w kiwietniu:) Agata, a ja zamawiałam cała 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczekam jak mi urosną i od razu usuwam! tak je załatwię! a co! tylko czy to się na mnie nie odbije? nie chciałabym Taty zmartwić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, Anouk, zrozumiałam, zdjęcie panoramiczne. nie czekam aż urosną. usuwam od razu! jeszcze lepiej je załatwię! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeezuuuu...ale mam duuuużo czaaaasu.... podrzućcie mi coś do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam doświadczona w kwsetii ósemek, Groszek podobnie, yenka też.... podobno: lekarze zalecają, żeby usuwać, gdyż są to najsłabsze zęby, powodują, gdy się nie pojawiają, scisk w szczęce i sprzyjają psuciu się sąsiednich zębów. Mi zgrabnie pan chirurg rozorał dziasełką, myslałam, że umrę na fotelu i wyjął dwa ząbki nr 8 i 9. Nie życzę tej \"przyjemności\" nikomu... Mam nadzieje, że reszta pójdzie łatwiej...choc może się łudzą, bo górne ósemki rosana pod kątem 45 stopni:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ale bez narkozy, tak na żywca Ci te dziąsełka pan chirurg rozorał? bo ja odkąd spróbowałam znieczulenia to inaczej na fotel nie siadam! miałam dwa na raz robione, borowanko i takie tam i mogłam sobie bezstresowo zapomnieć gdzie jestem, gdyby nie niepokojąca bliskość twarzy mojej dentystki podczas otwierania oczóf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na znieczuleniu:)I to na końskiej dawce, bardzo rzadko robi się w narkozie. U mnie rozważano....ale pan chirurg i dwie panie denrtyski stwierdziły, że gdyby była narkoza, musieli by usuwać wszystkie ósemki po jednej stronie, a wtedy szczękościck byłby murowany. I tak go miałam:P Emma, znieczulenie, usuwaj, dwa, trzy dni sie przemęczysz i potem jest inna jakość życia, szczególnie gdy ma się zwyrodnienie stawu żuchwowego:(:(:( mniej boli:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dziewczyny, a spotkałyście się z książeczką \"Mały Anty Poradnik Życia\"? ja na to trafiłam jeszcze kiedys w czasach liceum i do tej pory jak sobie przypomnę niektóre antyporady życiowe to konam ze śmiechu, zwłaszcza jak mi sie przypomną ciągiem... jedna z nich to właśnie: GRYŹ DENTYSTĘ PO PALCACH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, nieeeeee Ale chyba się zaopatrzę...a swoja drogą tego miłego i przystojnego chirurga pogryzłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×