Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ika0011

problem z odstawieniem pampersów

Polecane posty

jutro chcę na trochę założyć mu majtki po kąpaniu może w końcu zacznie się przyzwyczajać nie wiem jak to wyjdzie mam nadzieję że nie będzie trąbił ale nic nie wiadomo trzymajcie kciuki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaxa ta kobieta to typowy lekarz? czy to inni kategoria? proszę cię odpisz będę wiedziała na co się szykować i czego oczekiwać ale i tak pojadę jutro będę dzwonić ode mnie jakieś 80 kilosów to niedaleko mam nadzieję że pomoże tonący brzytwy się chwyta a, a wy ile razy byliście? wyrażne efekty widać już po pierwszym razie? ono wyznacza jakoś wizyty? czekam na odpowiedż pozdrawiam dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ika. Od koleżanki wiem, że ta kobieta jest lekarzem, pracowała w CZD w Międzylesiu. My byliśmy tylko raz, ale jestem z nią w kontakcie telefonicznym. Efekty u mojego dziecka zaczęły być widoczne po dwóch tygodniach, poprostu zaczął ładnie powtarzać i przychodziło mu to z łatwością. Ona jest dość zabieganą kobietą, jeżeli ma blisko a ktoś potrzebuje jej pomocy to jedzie do dzieci. Zadzwoń i porozmawiaj z nią o swoim problemie, zobaczysz co Ci powie; my byliśmy u niej w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Xaxa dzwoniłam dzisiaj do niej ale jest teraz bardzo zajęta a najbliższy wolny termin to dopiero kwiecień ale telefonicznie poradziła mi żeby najpierw zaprosić radiestetę żeby spraedził czy mały nie śpi przypadkiem na jakiejś żyle wodnej tak że rozglądam się teraz za takim fachowcem a może ty znasz z tej dziedziny kogoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika, a jakie miałaś wrażenie po rozmowie telefonicznej? Niestety nie znam nikogo z tej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaxa tak szczerze mówiąc w tej dziedzinie ja też jestem zielona ale kobieta sprawia wrażenie że wie co robi dowiedziałam się od niej że pomaga w centrum zdrowia dziecka w wa-wie więc sądzę że lekarze stamtąd byle partacza do pomocy w leczeniu by nie wzywali przedstawiając jej problem z jakim dzwonię wcale się nie zdziwiła bo miała nawet takich delikwentów jak mój z tym samym problemem tylko że oni mieli po 6 ,7 lat co ty na to? wiesz ona wychodzi najpierw z takiego założenia-jak ci wcześniej pisałam-że najpierw warto sprawdzić czy pod łóżeczkiem nie ma przypadkiem jakiejś żyły wodnej a ponoć promieniowanie od tego może sporo zamącić w organizmie człowieka dorosłego a co dopiero dziecka uwzględniając to że nasz mały w tym samym miejscu śpi w tym samym miejscu a props można wiedzieć skąd jesteś? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ika. Ja wcześniej byłam bardzo sceptycznie nastawiona do bioenergoterapi, ba, wogóle w to nie wierzyłam. A jak się przekonałam to mam inny stosunek. Co do żył wodnych to słyszałam różne przypadki o złym oddziaływaniu ich na ludzi. Kiedyś miałam ciotkę która chodziła po mieszkaniu z jakąś różdżką i wykrywała tym żyły, słyszałam też że jak zawiesi się obrączką złota na długiej nitce i będzie się ją tak trzymać i ona zacznie się kołysać to też świadczy że w tym miejscu jest żyła wodna. Tak jak wcześniej napisałaś trzeba się wszystkiego chwytać co daje szanse na znalezieniue sposobu na Twojego malca. Może najpierw spróbuj łóżeczko w inne miejsce przestawić? Ja mieszkam w Warszawie, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Xaxa a ja jestem z Siemiatycz woj podlaskie ja z kolei niedaleko mam taką babcię co jest zamawiaczką mieszka w Orli to koło Bielska Podlaskiego jest debeściarska w tym co robi ja jeżdżę do niej z każdą chorobą i o dziwo wszystko mija jak mój mały miał 6 miechów zachorował na ospę wietrzną a że to wcześniak to tak go wysypało że nie było dzieciaka widać same krosty lekarz skierował nas na zakażny do Białegostoku ale ja w przeddzień byłam u niej kazała smarować go masłem krowim ale następnego dnia dla świętego spokoju położyłam się z nim na oddział wypisali nas nazajutrz bo wszystkie krosty zginęły teraz zaczęłam jeżdzić z tym sikaniem zobaczymy jak byś kiedyś miała jakąś biedę to wal do niej tylko od ciebie trochę daleko papa napisz coś bo fajnie mi się z tobą gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ika. Co to znaczy zamawiaczką? Czasem takie sposoby \"babcine\" są niezawodne. Babcia mojego mężą miała ogromną mądrość można nazwać tzw. życiową; wiele chorób leczyła po domowemu, wiedziała jakie zioła i jak je zmieszać żeby na coś tam pomogły. Teraz niestety takie babcie są coraż rzadziej. Wracając do Twojego problemu, co Twój mały mówi jak rozmawiasz z nim o siusianiu do kibelka? Boi się czegoś? Mój od wczoraj bierze antybiotyk bo zapalenie oskrzeli go dopadło i cały tydzień w domu :( . P.S. Mnie też się z Tobą fajnie gada, skrobnij też. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMAWIACZKA TO TAKA MOŻNA POWIEDZIEĆ SZEPTUCHA NIE WIEM CZY W TEN SPOSÓB ZROZUMIESZ NAPISZ MI COŚ O SWOIM DZIECIĄTKU BO JAK NA RAZIE NA TAPECIE JEST TYLKO MÓJ TAK ŻE CZEKAM DOBRZE BY BYŁO JAKBYŚMY SIĘ LEPIEJ POZNAŁY =ZACZNĘ OD SIEBIE MAM PRAWIE 30 NA KARKU W MAJU MI JUŻ STUKNIE NIE PRACUJĘ SIEDZĘ W DOMU Z KAMILEM ON JEST BARDZO DO MNIE PRZYWIĄZANY CZASAMI MYŚLĘ ŻE AŻ ZA BARDZO BO Z OJCEM OWSZEM ZABAWA I TE RÓŻNE PIERDOŁY ALE Z JEDZENIEM UBIERANIEM NIKT NIE DOGODZI LEPIEJ JAK JA POZA TYM JESTEM TYPEM CHOLERYKA I NARWAŃCA MIESZKAMY W DOMU SWOIM Z DUŻYM PODWÓRKIEM I GŁUPIM NIEWYSZKOLONYM BERNARDYNEM KYÓRY MIMO 2 LAT ROZUM MA SZCZENIĘCY RODZEŃSTWA NIE MAM JESTEM JEDYNACZKĄ NIE WIEM CO CI JESZCZE NAPISAĆ WIADOMO-MĘŻA TEŻ MAM NA STANIE DZIECI WIĘCEJ NIE PLANUJĘ NA RAZIE Z TYM MAM PROBLEMY A POZA TYM TROCHĘ SPARZYŁAM SIĘ CIĄŻĄ BO ZAMIAST URODZIĆ W LIPCU MAŁY W TEMPIE EXPRESOWYM POJAWIŁ SIĘ 31 MAJA URODZON PO CESARSKU Z MUSU INNEJ OPCJI NIE BYŁO BOLI MNIE RĘKA OD STUKANIA BO NIE MAM ZBYTNIEJ WPRAWY ODMELDOWUJĘ SIĘ I CZEKAM NA ODZEW PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś bliżniaczką czy byczkiem? ja też jestem z maja- końcówka, no i stuknie mi 32. Przez 3,5 roku byłam na wychowawczym; długo ale musiałam; mój mały też urodził się wcześniej tak jak Twój, z tym, że trzy tygodnie wcześniej z wylewem krwi i niedotlenieniem. Też miałam cesarkę przez silne zatrucie ciążowe. Przez rok rehabilitowałam Kubę NDT i Vojtą. Ika, to było umęczenie jego - cztery razy dziennie ćwiczenia, dzień w dzień przez rok. Ale wyprowadziłam go. Rok temu nieoczekiwanie pojawiła mi się szansa powrotu do pracy i Kuba poszedł do przedszkola. Ja też na razie nie planuję drugiego dziecka, choć jakoś mi ta myśl się plącze mi po głowie; tzn chciałabym, ale się chyba nie zdecyduje. Ciążę przechodziłam ciężko i potem masa problemów zdrowotnych. Kurczę, ja też jestem jedynaczką. Teraz mam na tydziń zwolnienie bo przyplątało się zapalenie oskrzeli, bierze paskudny antybiotyk. Ika, czy Twój mały przychodzi do was w nocy spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM SPOD BLIŻNIĄT I TO BARDZO ZMIENNYCH JESTEM Z 29 MAJA A KAMIL Z 31 ŚMIESZNE NIE? MÓJ TEŻ ZACZĄŁ BYĆ REHABILITOWANY VOJTĄ STRASZNE W KOŃCU ZASZŁAM DO INNEGO NEONATOLOGA I STWIERDZIŁ ŻE JEST TO ZBĘDNE BO ŻADNYCH PRZYKURCZÓW NIE MA ALE ZA TO KOLKI MIAŁ DO PÓŁ ROKU WYŁ WYŁ I NIE BYŁO KOŃCA FAJNIE ŻE TWÓJ CHODZI DO PRZEDSZKOLA BO MÓJ ZA CHOLERE NIE CHCIAŁ MOŻE TO BYŁO ZŁE PODEJŚCIE PRZEDSZKOLANEK BO DOSŁOWNIE WYRYWAŁY MI GO OD NOGAWKI POCHODZIŁ NIECALE 2 TYG A DOCHODZIŁ DO SIEBIE DŁUUUUUUGO SUPER ŻE MAM BRATNIĄ DUSZĘ Z KIM CZUJĘ ŻE MAM WSPÓLNY JĘZYK PA BO SĘPY CZEKAJĄ NA SWOJĄ KOLEJKĘ DO KOMPUTERA WYPISUJESZ COŚ Z AVONU? BO JA LECĘ TERAZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ODP I NIECH TWÓJ KUBUŚ ZDROWIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikanie w kubeczek
ludzie!a moze w talerz przy stole! hania ty tez sikasz w naczynia ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorism03
witam! ja mam podobny problem.mój 3 letni synek w dalszym ciagu w nocy zalatwia sie w pampersy.rano pielucha nie jest zmoczona tylko az ciezka.w ciagu dnia podczas snu nie ma problemu-przed spankiem ubikacja lub nocnik i jak wstanie to samo.zdaza mu sie czasem popuscic do lozka albo na podloge zaraz jak sie obudzi i nie zdazy wygramolic z poscieli na czas.moj starszy synek ma 9 lat i nie pamietam zeby mial takie nocne problemy.nie wiem jak sie zabrac do odstawienia pieluch w nocy!tez mam ciut po 30 i jestem majowym bykiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania jest zabawna
hania w restauracji prosi o kubeczek dla synka .......do sikania. Kupe też robić go nauczysz do kubeczka?, a może filiżaneczki.ech ludszie ludzie a czemu jak nauczył sie do kubeczka to nie wpadłaś na pomysł ze nocnik nie jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ DORISM TOBIE TO CHOCIAŻ DOBRZE O TYLE ŻE NIE MA W GŁOWIE BLOKADY I TYLKO W NOCY SIKA NA PEWNO PRZESTAWI SIĘ LICZ SIĘ Z TYM ŻE TWOJE DZIECIĘ MA DOPIERO 3 LATKA I JEST JESZCZE MAŁY WSZYSTKO PRZED NIM FAJNIE ŻE NAPISAŁAS MACHNIJ COŚ WIĘCEJ O SOBIE CZEKAM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem z 28 maja :) !!! Jak mam podjąć jakąś decyzję to mam rozdarcie pomiędzy tym co nakazuje rozum a tym co chce serce. Mój mały musiałbyć rehabilitowany bo miał bardzo obniżone napięcie mięśniowe, nie podnosił rączek, nóżek ani główki. Przed przedszkolem ja robiłam Kubie zaprawkę. Chodził do świetlicy przedszkolnej najpierw ze mną, a potem zostawiałam go z dziećmi, zaczynaliśmy od 10-15 minut aż w końcu zostawał sam beze mnie na 3 godziny. I to było super bo przyzwyczajał się że nie zawsze jest ze mną. A nie chciałaś spróbować może do innego przedszkola i nie cały etat, tak na kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorism03
mam w domu samych mezczyzn-duzych i malych.nawet nasz lablador jest facetem.siedze w domu,szukam pracy. jutro ide z mlodszym do pulmonologa i b.sie denerwuje ta wizyta.kilku godzinnym czekaniem i diagnoza.przechodzil zapalenie pluc,skonczyl antybiotyk 2 tyg.temu i niestety nadal pokasluje. a starszy jutro po feriach do szkoly i znowu sie zaczyna ;;zabawa;;! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORISM A SKĄD TY JESTEŚ BO MOŻE DAM CI DOBRĄ RADĘ JAK SIĘ WYZBYĆ CHOROWANIA OK? TO TY JESTEŚ W TAKIEJ SYTUACJI JAK JA TYLKO U NAS 1 CHOP MNIEJ NO BO TAK -MĄŻ KAMIL NO I MECENAS-NASZ WSPANIAŁY BERNARDYN WYZBYTY WSZELKICH MANIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XAXA MY BLIŻNIAKI CHYBA TAK MAMY U MNIE 100 PATENTÓW NA SEKUNDĘ MÓJ MĄŻ CZASAMI NIE WYRABIA A CO DO PRZEDSZKOLA TO PO PIERWSZE PRIMO MOJE MIASTO TO ZADU**** GDZIE PSY DU*** SZCZEKAJĄ A OD WRZEŚNIA ZAPISUJĘ GO I TAK DO INNEGO DOBRA TO BY BYŁA SPRAWA Z TAKĄ ŚWIETLICĄ TO BY NA PEWNO POSKUTKOWAŁO A TAK TO GUZIK ALE WIESZ WA-WA TO DUŻY WYBÓRMIEJSC A KIEDY TWÓJ MAŁY CHODZI SPAĆ? BO MÓJ 23 NIE MOGĘ GO PRZESTAWIĆ A MOŻE MI TAK WYGODNIE SAMA NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Twój mały pójdzie do przedszkola we wrześniu to może na początek nie dawaj go na cały dzień tylko na kilka godzin , a z czasem powinnien przyzwyczaić się do całego dnia. Jak mój mały zaczął chodzić to jest taka opcja żeby dziecko zabierać koło 12.00 (przed leżakowaniem) i wtedy opłata też jest połowę. Mój chodzi spać koło 21.30, niechętnie - jest zaprowadzany do łóżeczka, czytam mu bajkę i pójdzie spać. A wnocy (nie zawsze) przychodzi do nas, położy się tak cichutko i delikatnie że dopiero rano widzę że przyszedł - spryciarz mały. Rano budzę go o 6.10, za dwadzieścia siódma wychodzimy z domu, jeżeli nie uśnie w przedszkolu to pada już o 8, a jak śpi to tak maksymalnie bryka do 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj XAXA jestm silnie zestresowana bo zaraz idę do ginekologa czuję że tym razem ś chyba nie jest w porządku życz mi powodzenia! a jaki antybiotyk bierze twój Kuba? a co do przychodzenia nocnego to mój tego nigdy nie robił całą noc śpi u siebie w łóżeczku no to na raqzie lecę cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ika. Dostał Klacid, 3,5 ml co 12 godzin i Eurespal. Jutro idziemy do pediatry. Fatalnie jak taki maluch jest chory. Trzymam za Ciebie kciuki u ginka, ja idę za dwa miesiące na przegląd podwozia brrrrrrrrr. Odezwij się jak wrócisz. Hej. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć współczuję bo przy chorobie małe dziecko jest marudne skaczesz jak koło jajka jak mój choruje to wolałabym sama to mieć bo mi jest go wtedy strasznie szkoda a u ginekologa tak jak się spodziewałam w środę idę na skrobankę czyli łyżeczkowanie bo za długo ciągnie się plamienie więc stwierdził że najlepiej będzie to wszystko wyczyścić to chyba są skutki hormonalne bo w grudniu mieliśmy wpadkę więc łyknęłam escapelle to nowość zamiast postinoru i od tamtej pory wszystko się rozpieprzyło trochę mam cykora bo te wyskrobiny wysyłają na histopatologię do Białegostoku czy przypadkiem się jakieś raczysko nie rozwija ale jestem dobrej myśli w końcu złego diabli nie wezmą mój mały nie chciał pić eurespalu jak sama go spróbowałam to myślałam że mi ta gorycz nie minie ja swojego karmię teraz tranem w kapsułkach i multi sanostolem bo apetyt ma o zgrozo czasami myślę że go chyba będę już muchami karmić bo na większość rzeczy wywala jęzor a jak twój z jedzeniem? ile waży? bo mój 18 kg jeżdzisz na pokazy lotnicze do Góraszki? bo my tam jesteśmy co roku to jest w czerwcu taki piknik lotniczy na razie kończę jak będziesz miała chwilę to coś napisz Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj; Eurespal dla niego jest pycha, natomiast Klacidu nie trawi. Jutro idziemy do pediatry, może zmieni na inny. Uuuu, o jedzenie nie pytaj, masakra po prostu, o wszystko trzeba prosić, namawiać, zachęcać. Waży około 17 kg i ma 102 cm wzrostu. Chucherko.W Góraszce byłam dwa razy, ale to ładnych parę lat temu, ale z tym piknikiem to dobry pomysł. Ten zabieg czyszczenia o którym piszesz to robi się w znieczuleniu i na ogół w szpitalu przebywa się jeden dzień, od rana do popołudnia. Wysłać na histo muszą, ale nie obawiaj się, tym bardziej że znasz przyczynę tego stanu. A hormony możesz mieć jeszcze rozwalone przez kilka cykli, bo postinor czy coś podobnego to przecież ogreomna dawka hormonów. Kiedy idziesz na ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zabieg idę w tą środę-na walentynki ale zbieg okoliczności no nie? ty mówisz że twój to chucherko a co powiesz o moim przy jego wzroście 113 cm chodzący patyk a spróbuj mu podawać tran najlepiej w kapsułkach bo wtedy nie ma smaku a co do tego zabiegu to wiem że dają taką narkozę i też mam wyjść po południu oglądasz M-jak miłość? bo ja tak zaraz właśnie idę a potem jest na tvn style powtórka superniani wczoraj nie mogłam obejrzeć bo akurat przyszli goście a ciekawie zapowiadał się odc coś było z pampersami powiedz mi jeszcze czym się zajmujesz gdzie pracujesz bo ja z wykształcenia sprzedawca wykształ średnie startowałam na studia zaoczne pedagogika wczesnoszkolna nauczyciel klas młodszych ale durny baran rzuciłam czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim zabiegu musisz się trochę oszczędzać a przede wszystkim nie dźwigać nić ani gwałtownie podnosić i to przez conajmniej tydzień. Pracuję w księgowości, skończyłam zaoczne studia finanse i bankowość. Z seriali to oglądam Klan, ale rzadko, nie zawsze zdążę wrócić do domu i czasem w niedzielę Na dobre i na złe. Lubię oglądać programy na Discovery i National Geographic. Nie myślałaś wrócić do pracy jak mały pójdzie do przedszkola? Powiem Ci, że ja z chęcią wróciłam do pracy, byłam z małym w domu 3,5 roku, miał różne problemy zdrowotne, jeździliśmy od lekarza do lekarza, rehabilitacja. Unormowało się na tyle że mógł zacząć chodzić do przedszkola. Jak wróciłam do pracy to odżyłam psychicznie. Mam mniej teraz czasu, a obowiązki te same, ale daje się to pogodzić. Nie ciągnie Cię wrócić na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ciągnie ?! ale nie ueażasz że nauczycielka po trzydziestce to już za stara a poza tym na rynku pracy jest mnóstwo nauczycieli po dziennych a inny kierunek mnie nie kręci jakoś u nas z pracą nie ma za dużego wyboru jak już to w sklepie wiesz za jaką kasę Xaxa ty masz jakieś nałogi? bo ja mam jeden ulubiony -papierosek jak ja lubię palić jak koń owies a Renata Beger sex na dzisiaj będę chyba kończyć superniani i tak nie oglądałam bo zajęłam się robieniem sałatki z makreli szykowaniem żarcia dla mecenasa no to do jutra dobranoc pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Xaxa czemu się dzisij nie odzywałaś? jak Kuba po wizycie u lekarza jest poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×