Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

Gość sc
czy tylko ja tu piszę ,ludzie napiszcie coś ,bo pogoda paskudna ,nudno strasznie a do randki daleko... wpadne póznym wieczorkiem ,...to pewnie wszyscy beda spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
melduje że jestem ,randka była fajowa i baaaardzo długa i owocna i satysfakcjonująca i .....szkoda że się skończyła ,ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal pusto -gdzie nasi przeciwnicy...????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
gdzie nasi przeciwnicy? No tak, brak przeciwnikow to brak zachwycenia kochankiem, no bo przeciez po co nam normalne, my chcemy byc te specjalne...a nie te wszystkie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha uderz w stół a nozyce sie odezwą -dla twojej wiadomosci mozemy pogadac o czymś innym,niekoniecznie o mnie.......może o tobie,kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eshe dziendobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siut siut muszę lecieć wpadne wieczorkiem jak dzidzia pójdzie spać ,licze na to że pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
kochana moja, ja ON nie ONA, wiec z tymi nozycami z lekka przesadzilas, ale pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Witam Cię sc.Faltycznie pusto się tu zrobiło i ciasz jak makiem zasiał,to pewnie przez pogode nikomu się nic nie chce,nawet tym które zawsze się na topikach wyżywają na innych pogoda dała w kość,albo im się znudziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
e nie, wydaje mi sie (zakladam oczywiscie z gory po temacie i Twoich wypowiedziach) ze przez zycie "jedziemy" w dwoch roznych wagonach, takze i rozmowa nie bedzie sie kleic, ale pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Siut siut siut to Ty nożyc jesteś nie nożyce:D,jak zwał tak zwał ale się odezwałeś:D w chwili kiedy sc uderzyła w stół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
taaa, nie nadinterpretuj mojej odzywki, za daleko juz brniesz, odezwal sie nozyc bo sc brak widocznie bylo pikatnych rozmow z ludzmi ktorzy nie popieraja jej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być ... albo stabilizacja w związkach i brak wątpliwości i brak pytan to pewnie dlatego ....tutaj tak cicho i spokojnie ale to też może byc miłe i przyjemne taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem , ale ja tu nie jestem po to żeby przekonywac kogos że to ja mam racje ,lubie posłuchac kogos kto ma inne zdanie ,czasami mozna sie czegoś nauczyć ,cos w sobie zmienić .. szanuje wszystkich i tych co mnie nie popieraja i tych którzy myslą podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siut siut to była prowokacja a ty jakis drazliwy jesteś ,zły dzien czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Siut ja w nic nie brne nie interpretuje tylko sobie żartuje ;),i musisz chyba dobrze znać sc skoro wiesz czego jej brakowało i brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
kobieto, a gdzie sie dopatrzylas zlosliwosci z mojej strony, nie, prowokacja to nie byla, nie pochlebiaj sobie, ja z natury taki jestem...pyskuje, nie gryze, lubie po prostu dosatnie a nie ciackac sie i mydlic oczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Siut poważny facet poprostu jest i myśli że kochanki to tylko płaczą ,wdychają........i do głowy mu nie przyjedzie że możemy być szczęśliwe ,uśmiechnięte a nawet na żarty sobie pozwalamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
no i widzisz chmurko ze chyba cos Cie gryzie, a skad ja wiem kim Ty jestes, tak na prawde to ja do sc pisalem, o Tobie nic nie wiem...ciesze sie ze Ci sie w zyciu uklada (wiem to dopiero teraz, od Ciebie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
niech Twoja 'pozycja" zyciowa dodaje skrzydel, tym podobno jest szczescie, a nie nastawiasz sie negatywnie do kazdego ktory wpadnie na ten topik chmurko, ja nie mam nic przeciwko temu jak przezywasz swoje zycie, mnie czasami szarpie to co ludzie tutaj wypisuja, a czasami lubie draznic i drazyc, kazdy wady - zalety przeciez ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Siut nic mnie nie gryzie:D,na kafe zazwyczaj tak bywa że nie wiem kim jesteśmy,nikt tu wizytówek nie rozdaje i doskonale widze do kogo pisałeś ale kafe ma to do siebie że to forum i każdy tu może się wciąć:D,jak nożyce:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
ja wiem chmurko, tylko bez tego negatywnego podejscia byloby chyba o niebo lepiej, a tak to mnie troche do siebie zrazilas (wole prawde anizeli najpiekniejsze klamstwo, dlatego pisze co mysle);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Siut nie ustawiam się do nikogo negatywnie,bardziej tolerancyjnej i pacyfistycznej istoty odemnie trudno spotkać:),walcze tylko jak mam o co.Nie jestem ustawiona negatywnie do nikogo.Nie miałam wcale zamiaru się tu z nikim wdawać w ostre dyskusje czy przekomazac się z kimś.Nie wiem skąd takie wnioski wyciągnełeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
To Ty podeszłeś do mnie jak do jeża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siut siut siut
jest mozliwym ze zle zinterpretowalem, fair...nie wiem chmurka, takie ludzkie "czucie" drugiego, ja to odebralem jako pesymistycznie - negatywne podejscie do sprawy...ale nic, zostawmy to, jutro moze bedzie lepiej, zaraz lece do domu, pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo chwilke mnie nie było a tu ani sladu po ciszy ,burza przyszła ,ale to dobrze bo widac że zyjemy ,emocje w nas sa ... a to juz duzo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka*
Źle odebrałeś,mam wyśmienity humor:D.Podrawiam serdecznie i miłego późnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×