Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

ostatnia wypowiedz oczywiście do 7 cos tam ,mózg ma wyprany to i literek nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc nie mam takich problemow jak Ty na szczescie mieszkam sama z misiem od kilku lat z dala od rodziny,mam super prace i skonczone studia.Gardze takimi sukami jak Ty,ktore z butami wlaza w czyjes zycie i potem udaja jakie sa szczesliwe!.Nigdy nie bylam zdradzona ,spotkalam milosc swego zycia i jestem szczesliwa,a Ty mozesz tylko dawac dupy na boku i to jest twoje darmowe szczescie.Kobieto,Twoj fagas ma po prostu darmowa prostytutke,jakby Cie kochal dawno by sie rozwiodl i nie opowiadaj bajek jaka to dobra dusza jestes ,ze nie chcesz by on rozwiodl sie dla dobra dzieci!!!!!!!!Po prostu nikt Cie nie chcial a teraz zlapalas zonatego i udajesz jak Ci dobrze,pusta idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc nie mam takich problemow jak Ty na szczescie mieszkam sama z misiem od kilku lat z dala od rodziny,mam super prace i skonczone studia.Gardze takimi sukami jak Ty,ktore z butami wlaza w czyjes zycie i potem udaja jakie sa szczesliwe!.Nigdy nie bylam zdradzona ,spotkalam milosc swego zycia i jestem szczesliwa,a Ty mozesz tylko dawac dupy na boku i to jest twoje darmowe szczescie.Kobieto,Twoj fagas ma po prostu darmowa prostytutke,jakby Cie kochal dawno by sie rozwiodl i nie opowiadaj bajek jaka to dobra dusza jestes ,ze nie chcesz by on rozwiodl sie dla dobra dzieci!!!!!!!!Po prostu nikt Cie nie chcial a teraz zlapalas zonatego i udajesz jak Ci dobrze,pusta idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
Jestes sc monotematyczna ,nie znasz innego slowa niz rynsztok? Zal Ci ,ze jestem mloda? Ty juz jestes stara prukwa,ktora zeruje na cudzym szczesciu!!!!! Kto by Cie chcial!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna ty jesteś pluszakami sie bawić w tym wieku.... szkoda mi cie ,a co ty taka pewna jesteś że cie nie zdradza ,poczytaj topik zdradzane zony..a co ty dziecinko za studia skonczyłaś...bo ja nie znam kierunku na którym ucza takiej nienawiści do ludzi ,wulgaryzmów i bezdennej głupoty... ia i jeszcze nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prosiłam żebyś nie obrażała starszych dziewczynko....z ulicy jak ci sie rynsztok znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
plynie od Ciebie Tylko zawisc i zazdrosc,ze inne maja swe szczescie non stop ,a Ty musisz na starosc zadowalac sie kochankiem raz na jakis czas i udowadniac innym jak Ci dobrze,puknij sie w ten pusty leb ,zastanow nad soba .bo z tego co piszesz to Ty masz problem ze zrozumieniem tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ostatnie słwo na dzisiaj dla ciebie i juz zgodnie z prośba daje na luz-zajmij sie swoim miesiem bo siedzisz tu częściej ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
a ja pisze tylko do Ciebie ,nie do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już naprawdę ostatnie -CIEBIE NIE MOZNA ZROZUMIEC CIEBIE TRZEBA OLAĆ ZAWISTNA MŁODZ KOBIETKO Z KOMPLEKSEM MISIA PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
nie musze udowadniac innym jaka to jestem szczesliwa i nie rozbijam malzenstw,z tego co widze i czytam to nie masz nic innego do roboty niz pisanie na tym topiku od wielu tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
7590079646929 no ale jak ci tak dobrze w zyciu to co tutaj szukasz? dziecko ktos kto nie został skrzywdzony nie zachowuje sie w taki sposób dlaczego nie siedzisz teraz ze swoim misiem i nie poswiecasz mu czasu tylko zajmujesz sie kochankami? chyba ten misio w bestie sie przemienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
idz lepiej zadzwon do fagasa,moze dzis nie zajmuje sie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
zal Ci nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGA 7....fagas jak go nazywasz akurat siedzi sobie obok i usypia naszego syna ,a co robi twój misio....moze u kochanki na kolacji jest dobra juz kończe dyskusje bo topik jest też dla innych a własnie czy ty tez jestes kochanka ,ze tu piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
pisze bo zal mi takich pustakow,ktore nie umialy za wczasu postarac sie o faceta ,a teraz niszcza szczescie innych,uciekly Ci kobieto Twoje najlepsze lata i teraz probujesz oszukac siebie i czas.Uwazaj bo czas leci i 2 godz.szybko mina i Twoj wroci do zonki.Wolisz ten czas tracic na pisanie komentarzy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
usypia syna haha to raczej sfera twoich poboznych (?) życzeń . Buhahaha ,kochanek przyszedł a sc na forum pisze . bardzo romantyczne _usypia syna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
a potem pojdzie polozy sie obok niej,a Ty napiszesz,ze spi w pokoju obok...buhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
napij sie herbatki z melissy uspokoisz się troche , zasniesz a misio wroci , zwsze wracaja, a jak bedziesz grzeczna i to moze i seks sie trafi , no bo pozory czasem trzeba utrzymac :P i tym optymistycznym akcentem mowie ci dobranoc wscieklizno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc masz tylko 2 godziny na kochanka,lec za wczasu rozloz nogi,bo czas minie i wroci do malzenskiego loza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie rozłozy bo ON USYPIA SYNA sielanka. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
nie musicie sie martwic o mnie ,w kazdej swerze swego zycia jestem spelniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
sc olej ta głupkowatą smarkule bo tam sie zadusi z wscieklosci przy kompie i bedziesz miala cholere na sumieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
teraz sc zachowa pozory chwile nie popisze,a potem powie ze bylo bardzo romantycznie z kochankiem buhahahaha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zmartwię cie 7....dzisiaj akurat zostaje do poniedziałku ... a co misiaczek ci uciekł ,że siedzisz na forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
oj szkoda ze nie caly tydzien,jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
sc misiaczek ma teraz spelnienie w swojej " swerze":D zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie potrafię sie pochamować jak dziewczynka z misiem pisze głupotki ....spełniona jesteś ???ej chyba jednak nie ,wiesz taka złość w kobiecie siedzi jak ma za mało pewnych rzeczy ,ale zapomniałam misiaczka nie ma -to tylko twoje marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×