Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

no i tu wychodzi że wcale nie czytacie tego co pisze -napisałam uczciwie że mam wątpliwosci i do końca mu nie wierzę ...nikomu do końca nie wierze ,taka juz jestem niedobra wstrętna egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
żony szczęsliwe? a i oszem bywa. Tyle ze po traumie jaka stała sie ich udziałem przy wydajnej pomocy takich "kobiet" jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
jesli ktos tu jest niedojrzaly to Ty sc prawie 40 letnia babo,jak nie stac Cie na wolnego faceta to nie wlaz z buciorami w cudze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie do końca wierze i jestm szczęsliwa? nie zartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
snie trać czasu na bezowocne gadanie z nami na forum-SKORO ON JEST OBOK TO Z NIM OBGADAJ TĄ KWESTIĘ CZY MOZESZ MU WIERZYĆ skoro siedzicie razem do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężowie w tym udziału nie brali ,zony też nie maja sobie nic do zarzucenia -to po co zdradzają??? wina niestety leży między zoną a mężem - to tam najpierw cos nie gra ,a potem pojawia sie kochanka ,kochanek,konsekwencja rozlatującego sie związku,więc bez przesady że to tylko nasza wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
DROGA SC mylisz sie , tą traume zafundowaliscie sobie oboje z mezem jesli oczywiscie to ciebie dotyczy długo przed zdradą nastepuje rozpad związku i winy trzeba szukac tylko i wyłacznie miedzy malzonkami kochanka to wieniec na grób małzenski i nic wiecej malzenstwa nie ma gdy wkracza osoba trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
gdyby nie takie jak Ty to by wszystko gralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie napisałam ze tylko .nie czytasz uwaznie. Wiele problemów miałoby szanse na rozwiązanie gdyby takie jak ty nie wyczuły swoich 5 minut i nie brały sie za zonatych. skoro malżeństwo jest juz tylko fikcją to poczekac na rozwód albo przynajmniej na rozstanie a nie fundować sobie dzieciaka z zonatym który zony nie kocha ale kolejne lata jest z nią nie z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-dla twojej informacji ,on o moich wątpliwościach wie i o tym że mu do konca nie wierze tez wie i nie zmieniło to faktu że ciągle mnie kocha i ze mna jest -a co to ma do definicji szczęscia ,idąc tym tokiem myślenia to 100 % społeczństwa powinno byc ludzmi nieszczęsliwymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
chcialybyście widziec ten grób.na szczęście często jest tak ze gdy okazuje sie jak wiele i mąż i zona mogliby stracić (siebie) to przychodzi opamietanie i ze strony mąza i zony. Tylko wasza obecnośc drodze jest nie potrzebym balastem na cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
on jest z zona nie z tobą -sama pisalaś czy masz jakąs schizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore kobiety
zapomnialy o szukaniu meza pare lat temu,bo kariera byla wazniejsza, a teraz wolnego juz nie znajda i szukaja szczescia w rozbijaniu zwiazkow:( bo jednak fajnie kogos miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
"ciagle mnie kocha i jest ze mna"....tylko 2 godziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nawet tylko do poniedziałku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kradzione
godziny, bo w domu musi klamac skoro zona nie wie o jego romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
tylko nie pisz ze nie ilość ale jakość jest ważna.Haha. Tak -tym sie różnimy- kochanki są kochane na prawdę a my na niby. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
DROGA SC tak , tak , tak sobie to tłumacz :) mało wiecie , zyjecie w nieswiadomosci i głupocie swojej aby zatrzymac go przy sobie nie przebieracie w sposobach a pozniej mowicie ---bo on sie opamietal---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kradzione
a jak kochanka nie przebiera w sposobach, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie musiałam przebierać-ona przebierała bez skutku. mój mąż zapomniał -była złym wspomnieniem.Mi przychodzi to trudniej stąd moja obecośc tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek sc
witam panie o których wiem z opowiadań i dzisiaj troche poczytałem ... no cóż ? każdy ma swoje zdanie a sc jest kobieta pełną radości życia ,która od losu nic w prezencie oprócz kopniaków nie dostała i pewnie mi sie oberwie że to piszę ,ale to nic ,może łatwiej będzie sie wam rozmawiac Jest pełna optymizmu i dała mi szanse na drugie zycie ,lepsze niz z moja zona jeszcze formalnie tak ale nieformalnie to sc jest nią od początku do końca i jestem jej wdzięczny za to jaka jest ,że nie naciska ,nie zmusza a tak poprostu kocha i wiem że kocha mocno i szczerze i że to tylko kwestia czasu żebysmy byli razem i to chyba tyle Narazie kończe i ide do mojego syna ,bo każda chwila z nim jest na wage złota i sc to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
jestes kochankiem sc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
buhahahahha dobry zart sc,udal Ci sie,ale w bajki nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
nie spi jeszcze ?hahaha sc zaczernij mu nika będzie bardziej wiarygodny Ale sie ubawiłam na koniec wieczoru. Lece po mojego męża niech napisze jakie ma zdanie o swojej byłej kochance.Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem równiez
torsji dostaje jak słysze o tych sposobach opamietania no pewnie jak sie chlasnie jedna z druga po zylach, trzecia straszy cala mafia , czwarta Bog wie czym a następna wiesza sie na oczach meza to nie dziwie sie ze czasem wracają , no bo szantazu nie mozna czasem zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni oboje
sa siebie warci, nie ma co tego rozstrzasac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
"mąz drogiej sc" moim zdaniem-kochanki to szmaty włażące do łóżka żonatym" pozdrawiam niech sie wam dobrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sa rozwody i gdyby bylo im tak zle to by rozwiedli sie,a Wy mozecie sobie tylko pomarzyc i oszukiwac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DROGA SC
ja tez tak umiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×