Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na zywo

CZY SĄ TU DZIEWCZYNY, KTORE....

Polecane posty

Gość na zywo

nie maluja paznokci??? Ja jak mam niepomalowane to czuje sie naga. Wiem ze to głupie ale tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie miec niepomalowanych paznokci...chociaz bezbarwnym lakierem ale musze...ale czytalam ze to dobrze, bo chroni plytkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam manię malowania! na stopach mam pomalowane zawsze - nieważne czy to zima czy lato. na rekach tez ( i niestety w szkole się o to czepiaja, bo moje liceum jest dosc staroswieckie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
i ja się źle czuję jak mam niepomalowane, choć maluję tylko bezbarwnym lakierem/odżywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie maluje bo uwazam to
za zbedne strata czasu, kasy i wcale nie wplywa dobrze na paznokcie poza tym ladne wygladaja tylko naturalne kolory...wiec po co w ogole malowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraku
ja nie maluję..mam na tyle zwariowany tryb życia że pomalowane paznokcie bylyby stratą czasu i pewnie i tak efekt szybko popsuty :) nie czuję się z tego powodu źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouszekk
ja nie maluje nigdy:) nie uważam tego za złe czy coś bo to ślicznie wygląda:) ale ja poprostu nie maluje... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAPERÓWA
JA RACZEJ MALUJĘ BEZBARWNYM LAKIEM PAZNOKCIE. NIE NOSZĘ TIPSÓW BO CZUŁABYM SIĘ SZTUCZNIE I BYM SWEJ DUPY NIE UMIAŁA DOBRZE PODETRZEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam nie maluje
ja nie maluje paznokci, nawet bezbarwny lakier uzywam bardzo rzadko. a moje paznokcie i tak prezentuja sie bardzo elegancko: ladnie opilowane, skorek nie mam, uzywam dobrych balsamow do rak i paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś1325
Ja tylko bezbarwny używam bo wtedy mnej się łamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie
nie wiem, ale mi kobiety z pomalowanym ładnie paznokciami (bez odprysków) kojarzą sie z takimi zadbanymi i eleganckimi babkami. Ja nie rozumiem dziewczyn ktore nie lubia miec pomalowanych naturalnie ładnie pazurków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
ja mam zawsze pomalowana. zawsze na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie maluje bo uwazam to
a ja nie rozumiem czego nie rozumiesz:P przeciez jak masz ladnie opilowane paznokcie i odsuniete skorki to tez wygladaja na zadbane a przynajmniej sa naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie maluję bo po pierwsze paznokcie musze miec zawsze obcięte prawie \" do mięsa \" ;) a na takich lakier źle się prezentuje a po drugie jak już pomaluję to mam manię zdrapywania go zanim zdąży dobrze wyschnąć :O i potem mam całe płytki poharatane bo zdrapuje go pilniczkiem albo igłą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze maluje paznokcie bo lepiej sie czuje po 1 a po 2 gdy mam nie pomalowane zaczynaja mi sie rozwarstwiac-lakier je troche chroni przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×