Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość ameli
ja tez jestem na diecie chałowowej. kilka dni temu przeczytałam wasze wypowiedzi i sie skusiłam, chciałabym wytrzymac conajmniej 4 dni, zdam relacje juz jutro po 1 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameli
dzis rano sie zwazyłam i byl cały 1 kg mniej, jednak działa ta dieta, ale jest nie na dłuzsza mete, odczuwam straszny głod pomiedzy posiłkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TitaniC
Ja zaczelam od dzisiaj,jestem po jablku i jednej porcji chalwy.Odczuwam glod,ale na razie daje sobie rade.Wiem,ze najgorzej bedzie wieczorem,bo wtedy odczuwam najwiekszy apetyt,ale przeciez musze sobie z tym poradzic.No,po prostu musze i juz.Zwazylam sie dzis rano,jest 57kg,mam do zrzucenia jeszcze jakies 6,moze 7kg.Zobacze jakie efekty daje dieta chalwowa,jesli faktycznie pomaga,postaram sie wytrwac na niej kilka dni.A pozniej dieta strukturalna,bardzo zdrowa i wygodna (i sprawdzona-zaczynalam od 67kg),regularnie ocet jablkowy,troche cwiczen (z tym najwiekszy problem-straszny ze mnie len :-) ) i osiagne wreszcie swoja wymarzona wage.Zycze Wam,dziewczyny,wytrwalosci i duzo sily do walki z pokusami i wlasnym organizmem.I piszcie o efektach,jakie w Waszym przypadku daje dieta chalwowa.Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam swój chałwowy dzień:) Dzisiaj na wadze było o 1kg mniej:):) Dzisiaj już jestem na MŻ. TitaniC powiedz w jakiej postaci przyjmujesz ten ocet jabłkowy? Słyszałam że jest bardzo skuteczny. Kiedyś próbowałam pić na czczo pół szklanki wody z łyżeczką tego octu ale mnie odrzucało. Powiedz czy Ty też tak go pijesz czy masz lepszy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TitaniC
Ocet jablkowy pije trzy razy dziennie,od kilku miesiecy.Do szklanki wody wlewam lyzke stolowa octu.Pierwszy taki napoj wypijam rano,na czczo,zaraz po przebudzeniu.Pozniej w poludnie i na koniec wieczorem.Nie jest to rzeczywiscie smaczne,ale daje efekty,naprawde.Oprocz tego,ze znacznie wspomaga odchudzanie,to poprawia wyglad skory i ogolnie samopoczucie.Wpisz sobie w Google haslo ocet jablkowy i poczytaj,naprawde warto.Kupujac ocet jablkowy trzeba uwaznie czytac etykiete,musi to byc ocet jablkowy,absolutnie bez zadnych "spirytusowych"dodatkow.Ja ocet kupuje w Rossmanie,butelka 500ml kosztuje ok.4zl.Sprobuj i nie zniechecaj sie smakiem.Po jakims czasie mozna sie przyzwyczaic.Ja juz go chyba zaczynam lubic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
nie minely nawet 2 tygodnie a ja wrocilam do mojej dietki chalwowej :D dzis jestem na niej caly dzien i od jutra zaczna diete 700-800kcal. MAm nadzieje ze po tym jednym dniu chalwowej spadnie mi z 0,8-1kg :D dietka jest super i wszystkim ja polecam----- nie jest ona jednak dobra na dlusza mete wg mnie max 3 dni :) pozdrawiam wszystkie chalwowe dziewczyny !😘 p.s--jutro napisze ile mi spadlo po 1-szym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
waga spadla tylko 0,7kg;p ale i tak sie ciesze:) waga dzis: 52,1kg cel: 51,2kg cyli jeszcze niecaly kilogram i bede happy ;) wiadomo ze zawsze koncowka jest najgorsza! do konca tyg dieta 700kcal potem od pon 1000kcal. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem na tej diecie chałwowej od poniedziałku i schudłam 2 kg, dzis przedemną 4 dzień a ciągne ją do jutra... Troszke przesadzam z tą chałwą bo sie nią obżeram, jem tylko jabłko z rana , później jade na samej chałwie, ale ja jej pochałaniam dzinnie około 300-400 g. A wy ile jej jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
hej :) ja podczas diety chalwowej jem jablko a potem co 3h 50g chalwy czyli razem wychodzi 150g na caly dzien :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TitaniC
Zaczal sie drugi dzien diety chalwowej.Nie wazylam sie dzisiaj,zrobie to jutro,moze pojutrze.Czuje sie dobrze,wczoraj wieczorem glod mi niezle doskwieral,ale jakos sobie poradzilam.Na dzis tez mam takie plany :-) Mam zapas chalwy na 4 dni,tyle chcialabym wytrzymac,zobaczymy co z tego bedzie...Milego dnia,dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TitaniC
Waze 55kg,czyli przez dwa dni schudlam 2kg.Rozsadek podpowiada,ze to za duzo w tak krotkim czasie,ale z drugiej strony...mam do zgubienia ostatnie kilogramy,ponoc najtrudniejsze w pozbyciu sie ich,wiec dlaczego nie potraktowac ich dieta chalwowa,skoro ona dziala...Dzis tez bedzie chalwa,i jutro tez.Pozniej zrobie sobie przerwe.Glod mi troche dokucza,ale jakos latwiej mi sobie z nim radzic niz wtedy,gdy probowalam innych diet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dzis i jutro przechodze na diete chalwowa :D musze szybko zrzucic ok 1,5kg i mam nadzieje ze przez 2 dni chociaz ten 1 kg poleci ! Zjadlam o 9:20 jablko i potem co 3h bede wcinac chalwe tylko musze jechac zaraz ja kupic:D zaczynam od wagi : 52,9kg CEL : 51,5kg II CEL : 51kg i to by bylo na tyle:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
chyba ta diete nie ma snsu bo jak widac po sweet19 ciagle te kg gubi i ciagle jej wracaja czyli natychmiastowe jojo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ze ma sens bo zoladek sie bardzo na niej zaciska! jestem na niej od rana i nie czuje glodu:) super !!!!!!!! ta dietka to rewolucja:D hihi jutro tez ja bede kontynuowac ale od pon wracam do diety 800kcal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
moim zdaniem nie ma sensu bo co schudlas ci wrocilo i teraz dalej probujesz i potem znowu ci wroci...to zludna utrata kg... zreszta sama popatrz ile zjadlas dzien po diecie...odrazu kg wrocil, dlatego - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine temu zjadlam ostatnia porcyjke chalwy :) narazie jest super dzis przez caly dzien nie czulam glodu:D mam nadzieje ze jutro waga pokaze cos w granicy 52kg. :) Od jutra zaczynam nowa diete czekoladowa hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ddddddddddddd
popieram ta sweet 19 wciska ściemę chudnie potem tyje i gdzie tu rewelacja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet 19 a co to za dieta czekoladowa??Nie słyszałam o takiej, jeśli mogłabyś coś na jej temat napisać to byłabym wdzięczna. I nie przejmuj się tymi głupimi uwagami... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuup
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula10000
Ja myślę o przyłączeniu się .Jednak trochę zastanawiam się gdyż chodzę na zabiegi vacu line i nie wiem czy to dobry pomysł.Obawiam się ,że jak zapytam kobietę ze studio to zdziwi ją to pytanie:) bo niewiele osób wierzy w taką dietę:) Pozdrawiam i życzę pozytywnych rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna127
ja juz od czterech dni jem kasze jeczmienna i pomidory nieraz dozuce kalafior ale niema efektu zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna127
dziewczyny pomuzcie sprubowala bym ta chałwe ale jej nienawidze co robic mam do zrzucenia jakies 15 kg POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubic wode
pij duuuuzzzzzo wody.Duzo tz.5-6 l a zauwazysz spadek wagi.Ja tym sposobem schudlam 13 kg w ciagu 2,5 miesiaca.Pijac bedziesz mniej jesc.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandK
Wypróbowałyśmy tą dietę razem z siostrą. Umówiłyśmy sie na 3 dni. Siostra przed dietą ważyła 47,2 a po 45,1 przy wzroście ok. 165cm. Ja natomiast przed ważyłam 53,1 a po 50,7 przy wzroście ok. 163cm. Jak na 3 dni to dużo. Da się na tej diecie wytrzymać ale cały czas myśli sie o NORMALNYM żarciu :) 8.00 - śniadanie - jabłko 11.00 - II śniadanie - 50g chałwy 14.00 - obiad - 50g chałwy 17.00 - kolacja - 50g chałwy Piłyśmy dużo wody. Polecam także herbatę oraz kawę (mi pomogły w przetrwaniu). Planuję powtórzyć dietę chałwową za kilka tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna127
dzieki za wskazówki napewno skozystam POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna127
DZIEWCZYNY CO DO TEJ CHAłWY JA WOLE ZAMIAST CHAłWY ZJESC KALAFIOR MA MNIEJ KALORI I NIEMULI A CHAłWA ZAMULA DLATEGO NIECZUJE SIE TAK GłODU A CO ZWASZYM POZIOMEM CUKRU PO TAKIEJ DAWCE CHAłWY? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka111
ta dieta naprawde dziala :) chudnie sie 1kg w 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak już pozostaje
czy potem jest efekt jo-jo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×