Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość niedowiarka
hej sweet_19 super że zaglądasz i super że sie trzymasz wagi,popieram na tej diecie faktycznie skurcza sie żołądek i można nauczyć sie reżimu:jem teraz a następny posiłek za godziny i nie ciągnie do słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
niedowiarka a ile dni chcesz byc na diecie chalwowej ?:D ja po 3 dniach mialam naprawde dosc ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
ja jestem po drugim dniu i planuje jeszcze dziś i jutro czyli 4 dni, nie mam wstrętu bo chałwę uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
sweet_19 trzymasz wagę ale nadal ograniczasz kalorię tak? bo wrócić do normalnego jedzenia to jojo murowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
1 dzien po diecie chalwowej mialam maly atak slodyczowy:P wiec troche mi przybylo ale teraz jest ok. Jestem na diecie 1000kcal i jak mam ochote na cos slodkiego to jem :P dzis sie nie ograniczam bo MAM URODZINKI(19) i zrobilam pyszne ciasto(pierwszy raz sama heh) z brzoskwiniami i w srodku posmarowane nutella z plasterkami banana. Jeszcze potem musze zrobic bitej smietany i to posypac czekolada:D heh boskie to ciasto ;) na szczescie nie obrzeram sie jak prosiak --- i mam nadzieje ze wieczorem tez sie nie jazre bo jutro jade do agencji modelek :D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywna
jestem na mz i pragnę nawp dala ć się chalwyyyyyyyyy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
sweet_19 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i powodzenia w agencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie na luz
sweet 19 za duzo je słodyczy, żeby być modelką, przecież tu chodzi o skore, o blask. ktora modelka tyle slodkiego je? slyszalyście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie na luz - czy Ty mówisz o tych modelkach poważnie?! Gratuluję naiwności :D Ikona mody Kate Moss - czy ona ma nieskazitelną, błyszczącą cerę i skórę?! Ćpając i pijąc do upadłego?! A jednak jest modelką :P i to tą z najwyższej półki :P Liczą się wymiary :P Sweet19 nie przejmuj się, bo co niektórzy tez by tak chcieli ;) A, że nie mogą, to muszą sobie to jakoś na swoje przetłumaczyć ;) Wszystkiego naj z okazji urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale.....
bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
***Neli*** dziekuje :) heh bez przesady nie jem az tak duzo slodyczy :D od czasu do czasu zjem troche wiecej ale nie tyje wiec spoko :) calyczas trzymam wage. Cere mam bez zadnych wypryskow i przebarwien jesli o to chodzi... niektorzy chyba sa zazdrosni... ehh :pbuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chałwa to masa karmelowa przesycona miazgą z sezamu, choć to nie jedyny znany jej rodzaj. Można ją też wytwarzać ze słonecznika, orzechów lub maku. Jest bardzo tłusta i zawiera około 550 kcal w 100 g, czyli tyle ile czekolada!!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna i druga
pyszna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattii
Zdrowy baton dla aktywnych Co takiego jest w chałwie,że energia aż ją rozsadza? Głównymi składnikami niezbędnymi do wyrobu chałwy jest ziarno sezamowe. Z niego robi się miazgę. Weźmy pod przysłowiową lupę jedno z tych ziarenek. Zobaczymy wtedy, że w jego wnętrzu kłębi się od protein, potasu, magnezu, żelaza, wapnia, cynku i fosforu. A przecież każdy zdrowy i dbający o siebie człowiek oprócz wymienionych bogactw, potrzebuje również kwasów tłuszczowych i lecytyny. One także są w chałwie. Jeszcze raz rzućmy okiem na rozgniecione ziarenko sezamu. Oczywiście przez naszą przysłowiową lupę. Zobaczymy prawie cały witaminowy alfabet: Witamina A - niezbędna dla wzrostu, wzroku i skóry, Witamina B1 - potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i mięśniowego oraz dla zachowania dobrej pamięci, Witamina B2 - wyjątkowo wskazana dla zachowania dobrego nastroju i pogody ducha, Witamina E - potocznie nazywana witaminą młodości. Spełnia funkcję ochronne w przypadku chorób sercowo-naczyniowych, Witamina T - niezbędna w prawidłowym przebiegu procesów służących krzepliwości krwi. W ziarnach sezamowych, którym tak dokładnie się przyglądamy,zawarte są substancje tłuste zawierające około 87 % kwasów nienasyconych. Jest w nich, między innymi, kwas linolowy dzięki któremu obniża się poziom cholesterolu, a także zmniejsza się radykalnie ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. I tak oto dochodzimy do finału. Bo skoro w chałwie jest tyle dobroczynnych dla naszego organizmu składników, to wcale nie jest dziwne, że jej spożywanie wpływa rewelacyjnie na wygląd i kondycję naszej skóry,a także włosów i paznokci. Krótko mówiąc: KTO CHAŁWĘ ZAJADA, TEMU WŁOS NIE WYPADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcialabym sprobowac.. ale ja nie wytrzymie chyba... ja jak juz jem chalwe to z 200 g na jedno posiedzenie potrafie wszamac... teraz jest promocja w TESCO: 0,5 kg chałwy za 5,99 zł i 1 kg chałwy za 9.99 zł. turecka. kupilam i wpieprzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddes
Chyba zacznę od jutra tą dietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was podczytuję, ale jakoś nie jestem przekonana do tej diety, choć widzę u was efekty. Może dlatego, że nie przepadam za chałwą. Ile schudłyście po jednym dniu? Bo pewnie dłużej nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
coccinella --- po jednym dniu zazwyczaj chudnie sie ok.1kg . Lepszy jeden dzien niz wogole:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też sie podlączę pod tą diete :) Musse schudnąc jakies 8kg (na początek :P), więc stwierdzlam ze na dietę przeznaczę 2tyg (po 4dni chałwy + 3dni normalnego jedzenia max 800kcal) i zobaczę co dalej, tylko tylko ze w niedziele idę na chrzest :( Ale zacznę juz dziś (od teraz, tzn od 14 bo muszę kupić zapas chałwy) i jutro, a potem normalnie od poniedziałku. Gratuluje wszystkim chałwowym wojowniczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka jak nitka
ja jestem po super diecie, schudłam 17,5 kg :) rewelacyjna dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/próba stopki/ anitka jak nitka - ale po tej chałwowej czy innej? Tez kiedys bylam na rewelacyjnej diecie (MŻ) ale im czlowiek starszy tym trudniej, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
jestem po diecie, trwała 5 schudłam 3 kg, ćwiczyła jestem b. zadowolona, po tej diecie jak po każdej należy wprowadzać powoli produkty no i zwiększać "dawkę" kalorii, powodzenia i poolecan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Ja się przyłączę od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od jutra zaczynam. Przynajmniej mam taki zamiar:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
ja również zobacze ile wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
tylko ja bede jadła jabłko i 2 razy chałwę ale po 75 g moze tak być, jak myslicie? bo 3 razy mi nie bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
powodzenia! też mam zamiar spróbować, ale dopiero w przyszłym tygodniu. piszcie jakie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TitaniC
Czesc dziewczyny,na poczatku pomyslalam,ze to jakas bzdura,glupi zart,ale sadzac po waszych wypowiedziach...cos w tym jest.Dzis kupilam zapas chalwy i od jutra probuje.Napisze pozniej o rezultatach.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaphe
ja jestem po jabłku i po 75 g chcałwy, na razie daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×