Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość w sumieto
ja mialam szanse zostania kochanka..nadal taka mam..ale nie chce..bo wiem, ze on mnie nie kocha..i nie mam zamiaru pakowac sie w g....mam nadzieje, ze poko co ni stracilam rozumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do ; do tigry - a jak mam sobie wytlumaczyć inaczej ... wtedy mozna znienawidzie i meza i kochanke .... a wtedy tragedia . jestem osoba silna fizycznie , nie wyobrazam sobie z nia spotakania .... boze morderstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
tigra-ale jak wy chcecie sie spotkac..o czym bedziecie mowic...dla mnie to niezrozumiale..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
nie kochana ... juz rozwazalam to , juz za pozno ... ale kiedy chcialam to ona nie chciala chyba dobrze ... bo niewiem co by bylo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
naprawde....czasem filmach sie pojawiaja tkie sceny..ale kurcze...ja bym musiala chyba wczesniej obalic flaszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
tigra, a kochasz go naprawde? czy to jest milosc obustronna..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ta bardzo sie kochamy , jestesmy 17 lat ze soba prawie od,, dziecka ,, poprostu zglupial . teraz jestem obsesynie zazdroana... i teraz to walcze z tym zachowaniem. a kiedy sie przy tym bardzo zmecze to olewam ... przynajmiej staram sie ... ale na krótko chyba musze miec romans...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
a jestes wolna? sorki..ale ja nie czytalam wszsystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
nie... jestesmy razem caly czas ... to moja walka osobista ze swoimi uczuciami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
ojej...to faktycznie masz zycie..ale z drugiej strony..docen to, ze nie masz monotoni...i masz dla kogo zyc;) fajne uczucie...kochasz i jestes kochana..a..zazdrosc...umacnia zwiazek;)To zycze powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
a ty jestes kochanką czy zoną , czy kochanką i zoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigry
Tigra pamietasz A*G*E* zropaczona i smutną, której pękło serce, bo mąż ją zdradził. Nie wiesz co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
juz przeszlam , rozpacz , histerie, szczescie, .... rozne rzeczy ... ale teraz to naprawde wiem czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
ja jestem zona..moglabym byc kochanka..ale jak juz napisalam wczesniej...on mnie nie kocha...jedynie to fascynacja..nie bede rozwalac zwiazku tylko po to, ze chce sie z nim sexic..nie warto...to byl kiedys moj chlopak..z ktorym chodzilam..po latach znow nawiazalismy kontakt..chce jedynie tylko jego przyjazni..nic wiecej...staram sie go unikac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
tak mam z nia kontakt ... jest dobrze , jest szczesliwa ... ale juz inna miloscia ... maz sie stara bardzo , ale rzna jest ,. ucza sie zyć od nowa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
boze ale byki , to z szybkosci ... musze zwolnić bo siara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
mialo być... uczą sie zyc od nowa .. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigry
To znaczy ze jednak można :) A tamta sepleniaca odczepiła sie od niego sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigry
A rzna to rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do ; w sumie to; przyjazń w jego wydaniu polega na przeleceniu Ciebie ,. masz racje daj na luz ... po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumieto
nowlasnie..kiedys mi powiedzial, ze zona go nie podnieca..tylko ja go cale zycie tak naprawde podenicalam..ze jestem najlepsza itp..wez..dla kogo ta gadka?? nawina nie jestem..wiec staram sie o nim nie myslec..jednak czasami jest nachalny..zwlaszcza po alkoholu..potrafi zadzwonic..i gledzic przez godzine, jaka to ja jestem super..eh...od dwoch tygodni mam inny numer..na szczescie juz nie dzwoni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
tak juz ma innego ... historia z tą babą ... jak z agą rozmawiam to byla wybitnym pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Natek, Anno 75.i inne fajne babki hallo co u was! ja obiadek wstawilam i siup na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigry
Wpis Anny 75 jest na Zycie po zdradzie i na sposobach. Wyprowadziła jednak męża z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
wiesz ... mysle ze wie co robi.. jest dorosla .. mam nadzieje ze sie nie zawiedzie.. ale tym chlopom nie mozna ufać do konca ... POWODZENIA ANNO 75 ... TYLKO SIE NIE DAJ!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też z rogami
do tak tylko wtrącę spotkaj się z żoną dla niej ma to duże znaczenie,wiem po sobie.J a też spotkałam się z kochanką tylko w moim przypadku to ona nie dawała mi spokoju .Chciała za wszelką cenę sprowokować mnie do wyrzucenia m z domu.Jeśli chcesz aby zmieniła zdanie o tobie daj jej do zrozumienie ,że popełniłaś błąd ale już nie stanowisz dla niej zagrożenia.Pamiętaj to też tylko kobieta boi się o swoją przyszłość ,jej życie legło w gruzach a ty masz w tym swój udział.Zapewnij ją że z twojej strony nic już jej nie grozi to może zajmie się swoim związkiem a tobie da spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tigra Jestem , jestem tylko że raczej czytam niz pisze . To dobrze ze u Ciebie jakoś się tak składa powoli to wszystko. Tak sobie czytałam o tym spotkaniu do ktorego nie doszło -Ty z kochanką , mówisz ze byłaby zbrodnia:D A ja myslę ze chyba nie . Moze padłyby przykre słowa ale chyba byłaby rozmowa i to bardzo szczera Moze tak sadze po sobie nie wiem, moze sie mylę . Zreszta czasem i ja sie gubię w tym co czuje , raz ogarnia mnie uczucie nienawisci , pozniej obojetnosc ktora przechodzi w zrozumienie i kochanie całego swiata , zeby pozniej znowu wpaśc w dołki Trudno siebie zrozumiec a co dopiero kogoś .Kłebi sie to kłebi, ale na szczescie jest tego coraz mniej. Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie Ciebie Tigro Na początku skrytykowałam Cie , ale Ty tak fajnie przyjełas krytyke , ze bardzo mi sie to spodobało :) Idę do garów , a tego nie cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
DO TEZ Z ROGAMII; jak by ta mi nie dawalo spokoju ... to niewiem co bym z nia zrobila ?! jestem czasami bardzo agresywna , a jak chodzi o moje gniazdo to ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
tak natek -- pisze co czuje ale jak by bylo naprawde to sam pan bog wiem ... ja tez do garów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też z rogami
do w sumieto nie czujesz się czasem jak pogotowie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×