Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

xyzed Masz rację, może i trzeba było wywalić na zbity pysk. To się okaże za czas jakiś. Ale to też nie jest zbyt dobre wyjście, bo z cierpiętnic zamieniłybyśmy się w zołzy, co to męża w skarpetkach puściły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed \"...Wcale mi was nie żal ...\" nam Ciebie też nie jest żal, że musisz sie dowartościowywać w ramionach kochanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
To jak wobec tego, o tego chłopa trzeba dbać? Podpowiesz coś czego może nie wiemy, czy tylko chcesz sie podroczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, o chłopa trzeba dbać...hmmmm....szkoda, że chłopy nie dbają o nas tak, jakbyśmy sobie tego życzyły! Jak pojawia się problem w związku, biegną do kochanki...tchórze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy to wy już jesteście :) Nie martwcie się,że żona mnie puści w skarpetkach bo aż tak głupia to ona nie jest,a pieniżki kocha więc szkoda by jej ich było :p A jakby co to mogę jej nawet skarpetki zostawić i jeszcze je wypiorę :) Co do dowartościowania,to czemu nie.Wasze teksty bardzo dobrze wpływają na moje ego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to wszystko jasne! Żona kocha nie Ciebie tylko Twoje pieniądze! Smutno Ci z tego powodu? To dlatego biegasz do kochanki się wypłakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy żonki to sobie życzycie,tylko nic w zamian nie dajecie boć to przecież dbacie o dom,do pracy chodzicie,pierzecie swoim mężom skarpety i portki więc o co im chodzi? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed No to teraz wiemy dlaczego potrzebujesz dowartościowania. Twoja żona z Tobą tylko dla pieniędzy jest :P Przykre, ale i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- hi, hi :D :D :D, twoje ego... :D mozna porównac do nie wypranych skarpetek :D :D :D Dla was facetów liczy się tylko EGO i z tym macie największy problem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz czy jak ci tam
to masz malutkie to ego skoro pasiesz sie na krzywdzie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kochanką to się robi wiele innych milszych rzeczy ,a nie płacze :p Może twój mężuś tak robił ale jak ma taką żonkę jak ty to jestem w stanie go usprawiedliwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończmy dyskusję z \"XYZED\" , bo wszystko się już wyjaśniło. Żona KOCHA PIENIĄDZE A NIE JEGO!!!!!!!!! Po to mu była kochanka, zeby ktokolwiek go kochał! A moze kup sobie psa? On też potrafi kochać i to bezinteresownie!!! :D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ale porażka co??? :D:D:D:D Ciekawe jak się będziesz usprawiedliwiał? Docinając mi? Na tyle Cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak AGA-xyzedowi przydałby się jakiś kundelek :D, i z takim stworzonkiem tez można robiś różne miłe rzeczy- np chodzic na spacerki :D :D :D a to mozna robić nawet wspólnie z zoncią :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypranych skarpetek powiadasz? :) No to źle świadczy o żonie :P Psa mam :p Po co ktokolwiek ma mnie kochać ? Przecież tacy jak ja sami się najbardziej kochają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne panie nie miałyście w dyskusji żadnego faceta więc postanowiłem dostarczyć wam trochę radości i zabawy. :) Może wasi mężowie będą mieli trochę lżejszy dzień jeśli się na kimś wyżyjecie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Ty jesteś! Żona czerpie z Ciebie zyski, pies Cię nie kocha z kochanka...bez komentarza...tylko d**y Ci daje! :D:D:D Masz chłopie przerąbane życie! Widzisz...nawet pies się na Tobie poznał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Tigra , nie skarcę nie..... Na te wszystkie rozterki , zdradzonych , zadradzaczy , kochanek itd,,jest jeden najlepszy sposób - kochać siebie , w taki sposób , zeby inna miłość i cierpienie z tego powodu nie przyćmiła tej miłości własnej Liczę się tylko JA i nikt nie może mi dokopać , bo tak kocham siebie , ze nie pozwole na to:D To moja pokręcona , egoistyczna filozofia od kilku dni..ale przynosi mi coraz lepsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak .
xyzedowi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka :) xyzed - też kocha tylko siebie ;) i sama widzisz, co on wypisuje i jakie ma nastawienie do zycia, do zony, do rodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
HA, HA, HA, XZYZED - ale Ci daly babeczki , mądre babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamka --ale mnie chodziło o kobiety ... Przecież fceci to mają juz w genach ta miłośc do siebie....:D a my się musimy tego uczyć , zazwyczaj po jakiś dramatycznych przezyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka :) Domyslam się ;) Ale nam kobietom zazwyczaj nie udaje się mysleć tylko o sobie, zawsze najpierw jest rodzina, dzieci, mąż, a na końcu my same :) I trudno zmienić tę kolejność, szczególnie gdy sie przeżyło kilkanaście lat w szczęśliwym małżeństwie jak np u mnie ... Dlatego potem gdy coś drastycznie się zmienia, to prawie na siłę próbujemy byc egistyczne, myslec o sobie- ale to rzadko wychodzi- bo nadal kochamy... :) i tak to z nami kobietami jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy mówicie
zrobilyście z jego żony podłą świnię i "małżeńską prostytutkę" która go nie kocha i jest z nim tylko dla kasy, a cieszycie się że to niby jemu przykopalyście. Gdzie to przykopanie? To, co piszecie świadczy fatalnie o jego ŻONIE a nie o nim. Czy z was też należy się śmiać tak, jak wy z xyzeda? - " Oj wy biedne, pieska sobie kupcie, to Was ktoś będzie kochal i zdradzał nie będzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oj wy żonki to sobie życzycie,tylko nic w zamian nie dajecie boć to przecież dbacie o dom,do pracy chodzicie,pierzecie swoim mężom skarpety i portki więc o co im chodzi?\" :D:D:D:D:D:D:D:D ten tekst to mnie już totalnie rozwalił :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Masz rację xyzed, my żony NIC z siebie nie dajemy, NIC a NIC :D:D:D:D:D To w ogóle ciekawe podejście (niestety dość powszechne) - facet zarabia i daje tttttaaaaaakkkk dużo mimo, ze praca to zwykle jego jedyny obowiązek bo jak wraca do domu wciągnie obiad i potem wali się na kanapę z gazetą ( niestety my kobiety-matki ich tego uczymy :( ) > kobieta pracuje i zasuwa potem do północy bo dom i dzieci są wyłącznie na jej głowie a potem facet (niezadowolony na dodatek że północ a ona dalej prasuje te jego gacie , w końcu mogłaby go zadowolic i poprasowac sobie jak on już pójdzie spać :p ) dalej leży na tej kanapie i czeka a ona ma pląsac dookoła, nadskakiwac, dbac we wszelkim tego słowa rozumieniu o jego potrzeby i modlić się w duchu żeby on uznał, ze wystarczająco się postarala i zasłużyła sobie na jakiś czuły gest :p Tak to sobie wyobrażasz xyzed, nie ? :p Dobre :D:D:D:D:D:D:D O kurka, no to ja faktycznie niedobra żona jestem :p :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Naprawdę jesteś palantem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty za głupoty wygadujesz? NADINTERPRETACJA!!!!! On sam wyraża się o niej źle, nawet gorzej niż źle i tak samo zresztą traktuje!!! To on stwierdzil, że żona kocha jego kasę i ma to głęboko gdzieś! A z mojej strony, jeśli by tak rzeczywiście było, to pogratulować żonie zdrowego rozsądku! Bo kochać takiego typa, jak XYZED to normalnie masakra! Poza tym wczytaj się w to, co on pisze o tych skarpetkach i wogóle, to zauważysz szacunek do żony! Żal mi go! A jego żona jedyne co powinna zrobić, to pogonić \"zdradzacza\" i na koniec \"wyczyścić\' konto! Do cna! Żeby przestał się tak panoszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga
a dlaczego ty swojego nie pogonisz? moze nia kieruja takie same pobudki jak toba:) a twoj facet jestjak ten?kto wie,przeciez nie znasz go na 100%, juz raz przynajmniej cie zawiodl na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka xyzed
Czemu wredne baby czepiacie sie mojego k Zapewniam was xyzed ma duuuże EGO( i małego małego:-p) nie musi się tu dowartościowywać. Pozdrowienia dla mojego kolegi kochanka sc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×