Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Tak jak powiedziała Strzelec63. Któs się zabawił moim kosztem i waszym przy okazji. Teraz się cieszy i zaciera rączki. Ludzie są nienormalni. Potwierdzam że mam sie dobrze. Na tyle by dzisiaj pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że mój M się komus naraził. I to zdrowo. Komuś z przyjaciół prawie byłego męża K. Obawiam się że oberwie zdrowo jak ten mąż się dowie. On jest z tego co wiem w tym mieszkaniu zameldowany i moze Go lekki szlag trafić. Ja wam juz kiedys pisałam że mnie tam na tym osiedlu znają . Mieszkałam tam kiedyś. Ktos skojarzył nazwisko mojego ze mną. Pracuję w publicznej instytucji wiec nie trudno do mnie dotrzeć. Na tym osiedlu tez mamy oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to chodzi! masz tu byc i pisac, nie zwazajac na to jaki masz humor. po to sa tutaj inne zdradzone zony, zebyscie mogly pomagac sobie na wzajem. (ja (kochanka) to taki wypadek przy pracy hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty sie tym nie martw zdradzona. ty dostalas od niego w twarz w momencie kiedy cie zdradzil i zostawil, teraz on dostanie \"po pysku\" i bedziecie kwita. (oczywiscie zartuje tutaj, jednak uwazam ze nie powinnas sie martwic. to juz nie sa twoje problemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mi rzeczywiście połamańca do domu przywiozą ? To jeszcze będe musiała się nim zajmować. Wykuruje, a ta kurwa spowrotem zdrowego weźmie. Nie sądze zeby chciała się nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, przepraszam..? ty jestes kobieta, na dodatek zraniona i potrzebujacej pomocy, czy matka teresa..? jesli ci go przytransportuja polamanego, i rzucisz sie do pomocy to znowu wyjdziez na taka ulegla, ktora jest na kazde zawolanie.. albo masz meza, macie siebie na wzajem na dobre i na zle. albo w ogole. nie jestes ani pielegniarka, ani poczekalnia, ani osrtym dyzurem. chciala go tamta, to niech sie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzisz nie sadzisz zdradzona ,ale jednak zapakuj ladnie .Wywiaz czewona kokarde powiedzmy na szyi i odeslij lotniczym do pani lepszej ,Wszak wybral .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla panów równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panów również zapraszamy, mamy już nawet jednego...ulubieńca ;) Cassie dlaczego od czerwca?? Ty DO (!!) czerwca masz dobrze, promiennie i wogóle super wygladać!!! Bierz koleżankę i choćbyś ja za włosy miała ciagnąć, idźcie na salę! :D:D:D Brak Ci entuzjazmu?? Chyba się do Ciebie wybiorę! :D zdradzona żono nawet nie wiesz jak się cieszę, że to tylko głupi żart! Zresztą głupi to mało powiedziane!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblusdne jestescie wszystkie
jak mozecie uwierzyc zdradzonej co? przeciez to ona pisala widziala ze nic szczegolnego nie dzieje sie z tego powidu to weszla ja pierdole ale obled to jakies chore!! zdradzona dlaczego nie poiwesz moderowi zeby sparawdzil czy to nie z twego bylo kompa i bedziesz czysta co? smierdzi mi to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ,jest tu ktoś ??? zdradzona ciesze się że jest ok..troche mnie nastraszyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no woiedziałem,że choć zdradzona to normalna kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie xyzed 👄 no mam nadzieje że dzisiaj będzie buziaczek na dobranoc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc no to już na zapas,gdyby tak znów mi późnym wieczorem połączenie padło albo ja :) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu cię nie kochać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obłudne jesteście wszystkie- dlaczego nie masz odwagi podpisać się swoim prawdziwym czarnym nickiem? Sc jakaś kochliwa jesteś, czy to wiosna tak działa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, w końcu jestem wolna osóbka....wiosna ,pewnie że wiosna... wiesz kochankowanie to jak nałó jest..-oczywiście żartuje ... ale to miło tak sobie poflirtować ...nie mów że tego nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu w tej samej minucie...no no ... tez sie zaczynam czerwienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc to musisz bardzo ślicznie wyglądać :) No trzeba pędzić do klienta,a potem na kolację ale jeśli mi się uda to jeszcze zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
:O charakter jednak sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak
mialam racje! zdradzona to wymyslila i niby odhcodzi na zycie po rozwodzie! ani sladu tam jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc tobie też sie nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co zdradzona żona
jeszcze wymyśli. Najpierw interwencja siostry, potem jakiś tajmniczy telefon do pracy. Ciekawe co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy ten temat
istnieje w kafe? nie dziwi Was że dopiero teraz się zaczernia nick "zdadzona żona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×