Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość dlczego z nim gadacie
sa jeszcze inni prawnicy na swiecie, a zona duzo wie z kim jej mezus ma na pienku:D :) :) a poza tym ciekawe czy jest taki nieskalany i czy US tez bedzie tak uwazal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra ty za to jesteś kulturalna do bólu :P Taka babska szowinistka jesteś :D I wiesz co? Możesz mnie pocałować w cztery litery :p I będę tu siedział choćby po to żeby ci na złość zrobić albo wypłoszyć :) Dzięki tobie swoją złośliwość i brak kultury doprowadzę do perfekcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubravka
chciałam tylko dodać, że wypowiedzi niejakiego xyzed to pseudointelektualny bełkot zakompleksionego szczeniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubravka-nie oceniaj ...bo ty tez pewnie święta nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
dubravka chciałam tylko dodać, że wypowiedzi niejakiego xyzed to pseudointelektualny bełkot zakompleksionego szczeniaka. a do tego bufon :D pewnie nie ma zadnej kochanki na co jej taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubravka no jak się rozmawia z takimi jak ty i tobie podobne ,to zawsze wpada się w pseudointelektualizm,a szczeniakiem chętnie bym był ponownie :D Jeśli masz ochotę na opluwanie ,to możemy się opluwać więc zapraszam na topik w tym celu założony :D No pomarańczki włazić i pluć bo stygnę :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed był na tyle kulturalny że założył topik w w/w celach dlaczego tam nie piszecie ,boicie sie konfrontacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj xyzed
to ty słabiutki jesteś jeżeli pomarańczki są w stanie kształtować twoją osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj xyzed
sc a to jest topik "Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie" i osoba pana xyzed równiez nijak się ma do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy nie kształtujecie mojej osobowości :P wy tylko pomagacie oczyścić mój organizm z toksyn :p Za silną osobowością jezdem żebyście mogły mnie kształtować :D Ale pomarańczki się rozmarzyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
Dubravka swietna jestes:D a chamstwem nie ma sie co przejmowac:) dla mnie do smieszne i swiadczy tylko o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubravka
nie opluwam, stwierdzam fakt. i nie mam zamiaru przenosić się na twoje forum. po co? xyzed tylko w taki sposób możesz sprawić by się na ciebie zwracało uwagę? to coś ci powiem - to nie jest dobra markertingowo kontrowersja, to ż e n a d a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubravka
świetnie - dzięki, zgadadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange....
Ach ta osobowość ach ta siła i jakie zabawne"jezdem" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
baaardzo zabawne 'jezdem" :classic_cool: :D:D:D a czemu on sie na to swoje forum nie przeniesie???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam mało takich ja wy :p Jezdem piszę ale wiem ,że pisze się jestem,a wy ideały nawet ironii nie potraficie pojąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
Bieda temu, kto zadowolony jest z siebie: taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu. Gogol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
po co mu rozum? przestanie byc taki ZABAWNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej zabawny jestem :p A wy co? :p Rozum niby macie i co z tego skoro marnie go używacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed CO SIĘ Z TOBĄ DZIEJE??????????????????????????????????????????? GŁOWA CIĘ BOLI CZY CO?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
:D no zabwany jestes , powiedz cos jeszcze :classic_cool: jak to na Ciebie kobiety leca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
A*G*A ukazał swoją prawdzią twarz :) albo czegos mu brakuje od kilku dni, mimo dwoch kobiet? a moze to syndrom czterdziestolatka, czy pięćdziesieciolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Czy czegoś Ci brakuje xyzed? Bo zachowujesz się conajmniej niepoprawnie! Albo to w myśl zasady \"z kim przystajesz, takim się stajesz\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
"z kim przystajesz, takim się stajesz"??? Aga czy to chodzi o kochanke? Jest taka jak on? Jest wiecej takich? :D :classic_cool: nie dołuj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×