Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

jak jestes jego zona ,to badz czujna bo kochanki atakuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a czy ten farbowany lisek uprawia jakies sporty ?\" tak, szczególnie jeden :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - no jak nie mozesz mnie znaleść ,. wiesz jak sie nazywam ,. poszukaj jeszcze raz ,. a jak nie znajdzesz to dawaj na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra kochanie, wiem tylko jak masz na imię a po samym imieniu i miejscowości nie znalazłam niestety :( A Twoje gg jakby od dawna nie odpalane, wciąż jesteś niedostępna. Zmieniłaś numer czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........x
jak coś się spierdoli, dostałem od prawnika. buehehehe najlepszy pszyjaciel. mam zaporę na niego w kompie. kurwa głowę przy samej dupie utnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahaha
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) No to się bawimy:D Zaczna łode wzrostu - 176cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca ...
xyzed , to ty kurdupel jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty widocznie żyrafa więc siłą rzeczy za takimi nie przepadam :P:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca ...
żyrafa? kochany 168 cm to w sam raz a facet poniżej 180 cm to kurdupel - już teraz jest całkowicie jasne twoje zachowanie - w realu mini facecik z kompleksami na kafe wyobraża sobie że jest macho :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu :D Ktoś tu nie ma żadnych kompleksów albo swoje chce zamaskować wmawiając go innym :D:D:D:D:D Rozumię więc twoje zachowanie,a że nie chce mi się rozpoczynać kolejnej pyskówki z kimś kto ma na mnie z górki i który dla mnie nie jest kimś ważnym więc pominę dalszą dyskusję z szanowną panią :D:D:D:D :classic_cool: Aha jedyny kompleks jaki mam podobnie jak 60% facetów w Polsce (tak ponoć wykazały jakieś badania) to kompleks małego członka:D:D:D:D:D:D:D I to ci powinno jeszcze bardziej spasować i podbudować jeszcze twoją pseudo teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Dla mnie jestes troche za wysoki ale uwielbiam male czlonki wiec biore w ciemno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca ...
mały facecik z małym członkiem :o to już naprawdę fatalnie :p miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyzed -> i napewno byś się nie zawiodła :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
przeciez wiem ,od duzego to sie tylko zajady w buzi robia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
co sie smiejesz prawie ci sie oswiadczylam a ty co:P, wiem wiem wypada wczesniej troche pochodzic no ale latka leca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie wiem o jakiej przemianie mowisz , znam Cie z Twojego pisania ale nic pozatym , od tak mam dzis taki nastruj ze maly czlonek mi sie zamarzyl:P lubie pozartowac i nie jestem malolata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę tak bo osoba o tym nicku zawsze mnie opluwała z lubością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie napisze na czarno bo nie chce mi sie wyjowac ,niespotykanie zemnie spokojny czlek:P , Ty masz w tym wieksza wprawe :) ajak napisze ze jestem mezatka i mam podobne podejscie do pewnych spraw to juz po mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D:D:D fajnie wiedzieć ,ze ktoś jest wiekszym tchórzem ode mnie i nawet swoich poglądów się wstydzi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
moze to nie tchorzostwo ale nie mam ochoty pisac swojej histori i udowadaniac komus ze jestem jaka jestem z takich a nie innych powodow , bo to i tak nie zmieni faktu ze nie ma sie czym chwalic. Rownie dobrze moglabym chciec Ci udowodnic ze skoro Twoja zona nie ma ochoty na sex Toba to zapewne ma kochanka:P , a przeciez i tak Ty sam wiesz najlepiej jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie niekoniecznie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale się tym nie martwie,że nie wiem,jak i bym się zbytnio nie zmartwił gdybym się dowiedział :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyzed -> mogę się z Tobą zgodzić:) Natomiast jeśli już coś na kafe powiedziałem o sobie to zawsze bronię swoich racji :) a moje motto jest w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×