Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Ja... . ...
... nie zamierzam się kłócić o miłość do Xyzed'a. Pokochałam Go i będę kochać, cichutko i tylko sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana00
Oooo....a cóż my tu mamy ??? Z którą z nas, chciałbyś pójść na kawę ??? Xyzed 🌼 No to w takim razie - ja też do listy oczekujących na wynik dołączam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo....a cóż my tu mamy ??? Z którą z nas, chciałbyś pójść na kawę ??? Xyzed 🌼 No to w takim razie - ja też do listy oczekujących na wynik dołączam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
xyzed sie ukrywa przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A witojcie moje miłe:D 👄🌻 sc👄 - no pewnie,że chcę:) Rany Julek ,co się to dzieje:D ???? I niech mi ktoś teraz powie,że życie nie zaczyna się po czterdziestce:D:D:D:D:D:D :classic_cool: Dziołchy jo mom pojemne serce i żołądek :D i z każdą z Was chętnie na kawkę się wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko się cieszyć ;-) Więc Xyzed - kiedy idziemy ??? Dla mnie proszę, słodka kawa z mlekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
nas to dziela tysiace kilometrow,takze kaweczka dlugo sie bedzie parzyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik mi się zdo ,że byda mioł cołki kajet pełen zapisanych randek ,czyli spotkań na zasadzie wyznawielnictwa uczuć mniłosnych :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. ... .. ...
:-D :-D :-D Hej panienki stawac w rzedzie bo was Xyzed - sortować bedzie :-D :-D :-D Randki na zapisy ... moje miłe panie ... więc każdej w innym terminie się dostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żadnym sortowaniu mowy nie ma:D Ma być miło i przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. ... .. ...
Skoro nie zamierzasz sortować to ... życzę Ci Kolego miły by Ci się dziewczynki trafiły, młode i gorące i flecika dobrze ssące :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fe :D nie można tak wszystkiego przyrównywać do kopulacji :o Ale ,ale dobry flecik nie jest zły :D:D:D:D:D:D :classic_cool: więc zdolności muzyczne ;) mile widziane:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wykształcenie muzyczne ! flecistka (oczywiscie prosty , nie zeby jakiś tam krzywy hihih, )pianistka ,( paluszkowanie bardzo pożądane no , i jeszcze pomyśle ;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄🌻 i mając takie wykształcenie pozwoliłas swojemu chłopu odskoczyć? Ja to bym Cię na swoim instrumencie nosił ;) i w jezyku obcym ;) ,jakim byś tylko chciała ,przemawiał ;) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska a jestescie zalogowani , na naszej klasie ? ja jestem ! xzyz, jak Cię zwą? kochaneczku ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigruniu ,no mając tak uzdolnioną kobietę skakać na boki??? :O Never - za Johnem Pawlakiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem na naszej klasie ale nie jestem samobójcą:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. ... .. ...
Ech tigra... chcesz mieć mięśnie jak atleta, rób codziennie masaż fleta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z powodu mojego niewdzięcznego zawodu nie mogę sobie pozwolić na konto na naszej klasie :( ale xyzed, na kawę chcesz z nami iść, a pokazać sie nie chcesz, buu :P tigra, pochwal się profilkiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tigra a gdzie żeś Ty na tej \"klasie\" sie ukryła? szukam i szukam .........i nic :( Cassie co u Ciebie? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra, chętnie bym to zrobiła, ale ze względu na moją pracę nie mogę sobie pozwolić na stworzenie konta na naszej klasie. Mogę ci wysłać moje zdjęcie mailem, chociaż wątpię, żebyś tego chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA już nawet o tym myślałam. :) skoro nie możemy się poznac "na żywca" ;) to chociaż tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żywca to się rybki łowi:D:D:D:D Witam tych,których jeszcze nie witałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Odpisałam. Naprawdę zgodzisz się wysłać mi \"siebie\"? :D Bardzo sie cieszę, ja też chętnie wyślę swoją podobiznę. Szkoda jednak, że możemy poznać się na \"żywca\", ale trudno...pocieszę się fotką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×