Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

xyzed no, my takie "rybki" właśnie jesteśmy (choć nie do złowienia) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, bardzo chętnie AGA :) fajnie byłoby Cię zobaczyć, rybko ;) Ciebie rybaku XYZED też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie No to co? Do dzieła, wysyłamy :D xyzed własnie, a moze chciałbyś pokazać siebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
xyzed czemu nie dasz sie zobaczyc ,i tak slodki jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wstydzę bo brzydki ,pryszczaty i garbaty jestem z brzuszkiem piwnym :D:D:D A ponad to tchórzem i asekurantem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie rybko ;) daj mi tylko kilka minutek, bo muszę jakiegoś poszukać i do dzieła! xyzed, no przyłącz się! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, nie takie rzeczy się widziało :D dawaj zdjęcie, bo sobie pomyśle, że masz 15 lat i się podszywasz pod fajnego faceta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie moje już poszły :) xyzed No dawaj! I pryszcze widziałyśmy, i garby, i wielkie brzuchy :D Niczym nas nie zaskoczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszech i wobec ogłaszam, że AGA to super laska!!!! kotka, a nie rybka!! :D hahah! AGA, moje też poszło, jedno na razie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, bo my na maila :) szczypta tajemniczości musi być. Ty mój adres masz, ja twojego nie, więc wysyłaj pierwszy, ja odpowiem nadawcy :D poza tym, owszem, kobiety mają pierwszeństwo, w oglądaniu i doborze partnera, do wypicia biznesowej kawy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Ło matko!!! Jaka Ty ładna jesteś! ;) xyzed Jak nie wyślesz swojego, to uwierz mi, dużo Cię ominie! Nie codzień ogląda się takie babki, jak Cassie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra szukam meila Cassie i jak znajdę to wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Mogę też obejrzeć?? (kobietom się nie odmawia ;) ) Oczywiście swoje też pokażę w rewanżu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, jak nie znajdzie to ci poooodam :D:D AGA, ty go tak nie nastawiaj, bo jak jakis wybredny jest, to jeszcze sie na ciebie obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-o! nie wiem, czy znajdziesz mojego maila, bo juz go nie mam w informacji o uzytkowniku, a chyba nigdy nie pisalismy ze soba..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah AGA, kiedys wroci, a wtedy go dorwiemy tak, ze wysle 5 zdjec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Taaa,wróci. Dał słowo, to musi dotrzymać. :D A jak nie, to go znajdziemy i zdjęcie już nie będzie potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
dobra zaczniemy inaczej , moze sprobujemy cie zobaczyc w aszej wyobrazni, ale musisz opisac jak wygladasz ,tylko bez klamstw , a my podamy nasze wymiary -hi hi ,jak sie reszta babeczek zgadza oczywiscie a pozniej zobaczymy co z tym zdjeciem zrobimy ! jak nikt narazie nie placze i nie pisze nowych placzliwych historyjek to mozemy troszke sie zabawic , co wy na to babeczki i rodzynku .przyajmiej nuda wiac nie bedzie hi hi :)-tak mi sie napisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
pogubilam literki- w naszej wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...///...
ciekawość Was zgubi miłe panie ... choć mogę Wam podpowiedzieć, że Xyzed to wyjątkowy mężczyzna Hmmm ... mniam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
ej tam to tylko zabawa , dajcie sobie wszyscy choc raz na luz ,ciekawosc to chyba ostatnia rzecz ktora by nas zgubila -nas zony i kochanki ,hi phi pytanie numer 1 do Xyzeda: 1.kolor wlosow ? tylko nie sciemniaj xyzedku -choc raz !hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xksik
xyzed to farbowany lisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xksik
jestem jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×