Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

I o ile pamietam z tego samego regionu :D:D:D To może jakieś spotkanie biznesowe ? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak fajnie ze jestesmy prawie wszyscy ! no prawie bo cos mi babeczki brakuje ! Wolna zono ; no co moge napisać ; Jesteś Wielka ,. dalaś rade i to jeszcze jak !!! szczescia życze z calego serduszka ,. AGA- całuje gorąco ,. co u ciebie ? mężulek grzeczny ? ludziska wiosna idzie i nastroje lepsze za miło poczytać xzyz nie zapomnielam o Tobie ,. 😘 pozdro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ; jestes kobieta z klasą . życie jest piekniejsze po kazdej burzy 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄 no cały czas liczę na tą przejażdżkę merolem i powiem Ci ,że napaliłem się na nią jak dzika świnia na kasztany :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed :D:D napalony jak dzika świnia na kasztany - widać, słychać i czuć, żeś ze śląska ;) no, no, nie dość, że region ten sam, to jeszcze branża podobna haha! co do spotkania BIZNESOWEGO, to kto wie, może jakaś kawa pieczętująca naszą internetową znajomość ;) tigra, strasznie się cieszę, że cię widzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, wiem ze brzmi jak marne romansidlo, ale to niestety samo zycie, gowniane do tego. Ja tez czuje ze dobrze zrobilam, ale lekko mi nie jest-mam do niego ogromny zal, i jak najszybciej chcialabym to wszystko zapomniec. Tigra-jakos sie trzymam, ale po tej burzy jeszcze nie zobaczylam ani jednego promyka slonca. To moj GG 8755917, gdybys chciala, to wieczorami po 21 zawsze znajde chwilke, niedziela tez jest ok. Tobie tez bardzo dziekuje! Jestem sama ale nie samotna, dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Cassie przypomnę Ci - op.pl i czekam niecierpliwie na wiadomość :) tigra ja też sie cieszę, że Cię \"widzę\", pozdrawiam gorąco....mąż grzeczny...jak nigdy ;) Mi też brakuje babki....strasznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, możesz sprawdzać maila :D milej tekturki! no i już jest jak kiedyś... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Dzięki, odpisałam na \"tekturkę\" :D:D:D Jakbyś miała ochotę, to poproszę o więcej \"tekturek\" :D P.S. Zapomniałam dopisac w mailu, że mozesz mi przysłać to, co napisałaś (pewnie wiesz o co mi chodzi), przeczytam z zainteresowaniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, przesłałam plik. tylko plik. jutro się rozpiszę, dzisiaj już nie mam siły. wysyłając ci teraz załącznik na nowo poczułam żal. muszę się teraz po prostu trochę posmucić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha nie mam nic przeciwko pieczętującej kawce:) Ha to by już była moja druga z osobą z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed powiem szczerze, że nawet domyślam się, z kim była ta pierwsza kawa :) ale nic na forum nie powiem. po pierwsze mogę się mylić, po drugie wolę nie narażać się na intelektualne, a na dodatek publiczne biczowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
moni twoja opowiesc jest faktycznie jak romansidlo ,jedynie co mnie zadziwia ,to ze u mnie jest identycznie , tyle ze jego zona nie jest w ciazy ,bynajmniej o tym nie wiem.tez chce mnie wspierac finansowo , tyle ze ja mu na to pozwole , nie wiem na jak dlugo bo nie bede mu juz poswiecac kazdej chwili jak bylo wczesniej , jezeli spotkam "jutro "odpowiedniego kandytata to rzucam to wszystko , nie bede czekac az on sie rozwiedzie , bo jak mi oswiadczyl zamierza to zrobic ,nigdy go o to nie prosilam , sam stwierdzil ze nie moze bezemnie zyc , a wiec zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne glupie dziewczatka
jakie zdrowe podejscie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie - "jezeli spotkam "jutro "odpowiedniego kandytata to rzucam to wszystko , nie bede czekac az on sie rozwiedzie , bo jak mi oswiadczyl zamierza to zrobic ,nigdy go o to nie prosilam , sam stwierdzil ze nie moze bezemnie zyc , a wiec zobaczymy ...." zrozumiała teraz????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne glupie dziewczatka
bo ty xyzed wiesz ze on sie nie rozwiedzie i ze to jest tylko takie glupie gadanie, prawda ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
witam xyzed :) wiosna ma dobry wplyw na nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że nie ma żadnej reguły ,jest natomiast to coś co może spowodować,że się rozwiedzie ale tu akurat inwencja leży nie po jego stronie :) i Ty o tym także bardzo dobrze wiesz :) Tak jak pisałem : w marcu koty,w kwietniu psy ,a w maju my :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
a kto powiedzial ze naiwne , mam ochote na jakas fajna bryke , a pozatym nie pojde z byle kim " na jedna noc" a wiec narazie zaspokoje sie tym co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
mi sie znudzilo zastanawianie nad sensem i czy bedziemy kiedys razem czy nie , po co komplikowac sobie zycie , ono jest zbyt krotkie , a cieszyc sie i korzystac trzeba z kazdego dnia i na kazdy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatata :) co raz bardziej odczuwam, jak tęskniłam za kefeterią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim stałym i nowym bywalczyniom i tobie xyzedku kochany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed znalazłam super baze na nocne wypady w Ustroniu !!!!!! jutro ci napisze jak jestes zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ...
...to nie miłość internetowa ... tylko Ja - zakochałam się w Xyzed'zie. Cóż mam teraz zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
NIE jestes sama ,xyzed da sie polubic a nawet cos wiecej ,to zjadacz kobiecych serc i umyslow ,ciekawe czy jest przystojny ?W moim wyobrazeniu to facet ktory ma w sobie wiele ciepla i milosci ,z bardzo ciekawa osobowoscia ;xyzed teraz jestes gwiazda kafeteri, bedziemy sie klocic o ciebie, powiedz z ktora z nas poswiecil bys chwile i pozwolil na chwile zapomnienia przy goracej pysznej kawusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×