Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Judytka............. Potwierdzasz tylko tezę, że kochanka dla faceta jest odskocznią, umileniem sobie życia, adrenalinką dla połechtania własnego ego................ale kiedy się żona dowiaduje...........najczęściej wraca skruszony i robi wszystko, żeby wynagrodzić to, co zrobił żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie babka68 a stara sie wynagrodzić i naprwić czemu?? bo mu zależy i kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze babka nie uogólniaj -ja nie czuje sie jak odskocznia ,ale może to dlatego że mamy dziecko....kurcze juz sama nie wiem ,zaraz zaczne watpić w jego miłośc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc Ja wielokrotnie podkreślam, że wszystko co piszę, piszę na podstawie własnych doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ale nie ma schematów! w sumie to \"Judytka...\" pisze uogólniając! Zgadzasz się sc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc A tak na marginesie, to czy żona Twojego kochanka wie o Tobie i dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulzyło mi trochę...uciekam wpadne wieczorkiem a właściwie judyta wsztydzisz sie tego kim jesteś czy co ???jakas tajemnica ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
;D no coz nie trafiłyście:) zreszta lubisz łatke "zdradzonej zony", "porzuconej kochanki", czy "aktualnej kochanki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta a może stoisz przed wyborem zostania kochanką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc Nie, Judytka......jest szczęśliwą żoną, dlatego tutaj siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś u Ciebie \"Judytka...\" jest nie tak...nie chcesz napisać po ktorej stronie stoisz, ukrywasz to, jakby Ci miało ubyć po wyjawieniu prawdy no i na dodatek piszesz schematowo, bardzo uogolnijając i wszystkich mierzysz jedna miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
no coz obiektywnie rzecz biorac jestem szczesliwa:) a subiektywnie to roznie to bywa, jak chyba u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
nie, nie wszytskich tylko tych co zdradzaja uciekajac przed problemami. Po prostu zle postepuja:( a jestem tylko ciekawa - Aga twoj maz jest katolikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
tak "jestem facetem :D przebranym tylko za kobiete" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka Nie można wrzucać wszystkich zdradzaczy do jednego wora, tak samo jak wszystkich kochanek, czy żon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , witam , cholera ale czytania , musze nadrobić ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest katolikiem i ma świadomość tego............., że będzie smażył się w piekle! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A*G*A Zastanawia mnie to, co napisałaś: Nieraz mąż zdradzając \"krzyczy\", że w związku źle sie dzieje! Pomyśl w ten sposób! Nie zawsze jest to dla niego tylko zabawa, rozrywka, forma relaksu... Tak może tłumaczyć się każdy. Czy uważasz, że ktoś, kto do tej pory mówił połówce, że ją kocha, że mu z nią dobrze może w ten sposób się tłumaczyć? Rozumiem, gdy jej mówi, że coś się popsuło, że jest mu źle a ona głucha na te słowa-że może dojść do takiej sytuacji, że on w końcu \"krzyczy\", ale w przeciwnej myślę, że tak tłumaczyć nie można. Jeśli chce krzyczeć, to czemu to ukrywa przed żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko To ze pojawia sie zdrada, to nie zawsze musi oznaczac, ze nie ma juz milosci... Nie ma moze fajerwerkow, pojawily sie problemy, on ulatwil sobie ixh rowiazanie przez tą 3cią, ale niekoniecznie milosc sie skonczyla... Tylko nie pisz prosze, ze gdyby kochal to by nie zdradzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanie , taka piekna pogoda , ze jestem na ogrodzie i sie opalam , i odpoczywam , i mam wszystko jak ten motylek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to wyżej to do Ciebie ,. tylko dzisiaj jestem opóżnona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf13 Ale AGA, ja czy tigra nie mamy podstaw żeby myśleć inaczej. W pewnym sensie, paradoksalnie nasze związki stały się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×