Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

AGA My wiemy to co Ty i ktos kto czyta normalnie (a nie wybiorczo) tez to wie. I to najwazniejsze. A ta pomarancza nie osiagnela swojego celu jezeli takowy miala. Na swoje nieszczescie chyba. Oki, olac to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
zrobione:D a jednak faceci niektórzy są fascynujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to Judyta nie pogoniła męż, sam odszedł :) Ona go tylko później już nie chciała. A wiesz dlaczego? Bo już kochała innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Aga myslisz ze jak ma 43 lata to jest sie zramollała baba? Moje córki nie pozwola mi na to :-) jedna 19 lat druga 14.Matrona nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisałam ,że \"wiem\"??? pokaż palcem!! napisałam tylko, ze może tak być, bo nikogo nie można być pewnym do konca! ja sama sobie do końca nie wierzę a jak miałabym bezgranicznie ufać innym?? zastanów się, bo warto! I przestańcie po mnie jeździć, bo mi się już ciężko robi! Idźcie odreagować gdzieś indziej, bo chciałabym pogadać ze \"starymi znajomymi\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędzej psu dupa zarosnie niz mój m sie określi ponoc cztery razy się wypisywał ze zwiazku z kochanką straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a może pomarańcza ma jednak jakis problem tylko nie chce się przyznać i ...łatwiej jest atakować..niz wyrzucić z siebie problemy..... hej pomarańczko może podziel się swoim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Nio niektóre :D a jakie wg Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
babko---ja tylko porównałam siebie do judyty zeby tego wszyskiego nie opisywac.Cholera zbrakło by dnia i nocy.Ale widze ze jestem niemile widziana. Ale co prawda to fakt----nowy kochany człowiek pojawił sie.Duzo poxniej niż u Judyty. Myśle ze to nie bedzie mi wziete za złe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc tez tak mysle inaczej nie odwiedzilaby tego tematu pytalam tez ja o to, ale nie odpowiedziala Milczy w tej sprawie a udaje ze zbyt wiele wypowiedzi do niej hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
kobieta:) Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to Nikt nie jest tu niemile widziany. Zacznij tylko normalnie rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszło na to słuchaj, ale co cię zabolało? Że jesteśmy sobie tutaj, taką małą, fajną grupką dzielacą sie problemami, rozterkami, wspierajacą się, pomagającą, czasem żartujacą??? Nie rozumiem! Przychodzimy tu pogadać a czy ktoś się żali czy chwali to mało istotne! kazdy każdego \"wysłucha\" , nawet Ciebie jak będziesz chciała! A Ty wpadłaś, opieprzyłaś mnie za Bóg wie co i krzyczysz nadal! O co biega tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
sc nie mam problemów!!!ani ze soba ani z przeszłoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszlo na to A zachowujesz sie jakbys miala Chocby tym, ze "szczekalas" na AGE jak opetana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
dobra to po kolei!!te pytania oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
teraz ty szczekasz;-) i co mam rzucic sie na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ptania? to nie pokój przesłuchań!!!!! jak chcesz to sama opowiadasz i już!!!!!! Ty chyba ironizujesz trochę, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zona czy kochanką?? czy masz kochanka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
no przeciez jasne ze taaaak napisała że nie odpowiadam na jakies pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, pomimo , że wpadłaś tu pokrzyczeć na mnie (nadal nie wiem za co!!!!!) to ja pierwsza ogłaszam rozejm! Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
sc- byłam zona, teraz po rozwodzie. Kochanka nie mam bo on nie żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Aga no próbuje dojsc do tego konsensusu. jak dla mnie rozejm od razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
przypomnij bo sie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to To znaczy, że Ty też zużyta byłaś, jak poznałaś swoją nową miłość Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszlo na to Akurat o tych pytaniach bylo do tej drugiej pomaranczy \"do Agi\" CYTUJE :) 11:47 jasne że taaaaak do AGA wiec wyjasnij wszystkim tu obecnym (bo zapewne ciekawi jak i ja ) co robisz w takim temacie jak zdradzone kontra kochanki? przeciez Ty masz juz recepte na przyszlosc, nie szukasz tu odpowiedzi na dreczace Cie pytania Wiec co tu robisz, skad zainteresowanie tematem???????????? No, a Ty \"I wyszlo na to\" naskoczylas na AGE niestety ;) I nie dziw mi sie ze jej bronie, czytam ja znacznie dluzej i nie wyciagam pochopnych wnioskow po dwoch czy trzech przeczytanych wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Ok babko ja ta wiem człowiek jest człowiek:-) a bardzo przez przypadek go poznałam. Bedziecie miały niezły ubaw bo przez net.Oboje interesujemy sie muzyka.I tak od słowa do słowa i ciach prach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×