Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

chyba, ze Babeczko \"I wyszlo na to\" ironizowala :o z tym zuzyciem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
ale ja nie jestem do aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
No dobrze jasne ze tak...ale podpisałysmy rozejm z Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszło na to wtrącę jeszcze, że pierwsza Twoja wypowiedź był nieprzemyślana, bo w sumie to nie doczytałaś, bądź źle zrozumiałaś. Gdyby Cię to nurtowało, to wróć i prześledź dokładnie moje wpisy, zapewniam Cię, że się zdziwisz ;) Ale to tak na marginesie... A jeśli dążysz do konsensusu to chyba nie tędy droga, przez kłótnie, prawda?? P.S. Więc czemu na mnie krzyczałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra- krótkie było pytanie-krótka odpowiedź i...zawieszenie broni! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Nie wiesz dlaczego na Cibie naskoczyła? Bo Ty, w przeciwieństwie do nie, potrafiłaś wybaczyć zdradę, jesteś nadal szczęśliwa, radosna i potrafisz z tego żartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Aga -------ludzie sie mylą a ja sie nie chowam po katach. Trudno czytac cały topik od dech do dechy.Stało sie!!Jak cie uraziłam to serdecznie przeraszam moze miałam zła chwile nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ,że jo taki gałgan jezdem i skokom kaj nie trza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Babko mylisz sie.Byłoby tak gdybym byłam samotna i zgorzkniała.I nawet przez chwile nie żałuje ze mój eks jest eksem.Ja równiez potrafie żartowac z tego co zrobił mój były.Ale to jest proces to trwa w czasie , nauczyc sie dystansu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło...... Wierzę, że jest tak jak piszesz. Ale czy było tak zanim poznałaś obecnego mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 ahaaaaaaa, no widzisz! oświeciłaś mnie! i wyszło na to i wyszło na to, że nie czytasz a oskarżasz! ale dobra! przyjmuję przeprosiny i wybaczam! xyzed wybaczam Ci, żeś gałgan :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
No cóz nie miałam czasu na umartwianie siebie.Byłam w ciązy.Musiałam myslec za nas trzy.Dziecko zmienia perspektywe widzenia bez wzgledu na to czy jest pierwsze czy drugie.Moje szczescie ze miałam i mam super przyjaciół.Oni mnie trzymali w pionie jak byłam w dołku.Wileu factów chciało ,ale ja dałam sobie czas na zwiazke- trwały.Wazniejsze były dziewczyny. A teraz czas na mnie.Jak to mówi po 40 życie sie zaczyna nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
xyzed--utarczki słowne to nie przegrana- uczymy sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to pewnie, że życie się nie kończy! Nawet tak nie myśl!Córki odchowane, balastu w postaci męża ;) nie ma, więc \"szalej dziewczyno nim lata przeminą\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka to super
babko nie tylko ta kobieta ktora trwa w malzenstwie ze zdradzajacym jest warta pochwaly, akurat najsilniejsze sa te ktore potrafily odjesc nie godzac sie na upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest za życia chłopakom,a dopiero po śmierci robakom :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Ok dziewczyny musze znikac, ale pojawie sie znowu. czesc wszytskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to \"...Moje szczescie ze miałam i mam super przyjaciół.Oni mnie trzymali w pionie jak byłam w dołku...\" Widzisz , tym przyjaciele dla Ciebie, czym my tutaj dla siebie! Ja szukałam wsparcia właśnie na forum i otzrymałam je! Już nie raz dziewczynom za to dziękowałam! Fajnie jest móc się wygadać, bo lżej sie na duszy robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka.......... Upokorzeniem byłoby godzić się na wieczne zdrady męża. Upokorzeniem (dla mnie osobiście) jest bycie tą drugą i świadomość, że kochanek nigdy nie odejdzie od żony żeby być z kochanką. Ratowanie małżeństwa nie jest upokorzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
Aga wtedy forum nie było, bo napewno bym siedziała i klikała.Spadam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka to super ojej !!!!! to nie kwestia upokorzenia, ale siła uczucia!!!!!!! już wiele razy tutaj było wyjaśniane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
sorki xyzed---dla ciebie specjalne do zobaczenia!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I znów zostałeś potraktowany w szczególny sposób! Ty, xyzed, to masz życie!!!!! Jak w Madrycie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×