Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

zyx ja toże mam dość pokaźną kolekcję znaczków więc też je możemy pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam chwilkę, żeby was tu odwiedzić. widzę, że wiele pomarańczowych bez konkretnego celu nudzą się przez święta. :) jestem trszkę spóźniona, ale życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!! AGA, tigra, sc, zdradzona zona!!! szczescia moje kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cassie. Dziekuje w imieniu wszystkich za zyczenia. Juz nie zdradzona tylko wolna ( chociaz w niku). Tak jak podejrzewałam pozwu nie złozył. Tchórz. NIe przyjedzie do dziecka. W dodatku Ona wczoraj do mnie napisała ze mam wiecej do Niego nie dzwonić. Zagotowała mnie. Nie chciałabys słyszec co powiedziałam do niego na nią. ( ona się bała ze mną rozmawiać ) Ten tchórz sam dał jej mój numer. Ja jej nie podawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna żono
Brak mi słów na tę kobietę.Trzymaj się i bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna żono, wydaje mi sie że oni bydwoje wyczuli że odpuscilas i masz olewajace podejscie do tego, dlatego doprowadzają do takich starć i zgrzytów. nie przejmuj sie, badz silna. A dla dziecka zrowb wszystko, zeby nie czulo sie samotne, opuszczone albo nieszczesliwe. Jestes teraz za dwoch! Co do mnie to swieta ok, a w sobote dostalam zyczenia od mojego bylego.. :/ kurcze! taki byl spokoj, cisza.. a teraz znowu rozne mysli mnie nachodza.. siedzi z zona i dzieciatkiem w domku i przygotowuje sie do swiat, a jednak ma czas na zyczenia dla bylej kochanki... ehh.. brak słow :( pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie. Właśnie tu jestem żałosna bo nie odpuściła. To było chwilowe. To ja zadzwoniłam przed jej sms-em do niego. Popłakałam się przy telefonie i rozłączyłam. Jestem żałosna wiem, ale nie potrafię inaczej. Moje dziecko nadal chce zeby tato wrócił. Ja chyba też. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna żono
płacz, jesli serce Ci pęka. Masz do tego prawo. I bądź silna w stosunku do tej kobiety i męża.Nie poddawaj się. Kiedyś zaświeci dla Ciebie słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich poświątecznie :) zyx a dla Ciebie topik założyłem,a Ty tu trele morele ;) no ale święta były więc zakładam, że byłaś zajęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zdradzone i kochanki i ciebie xyzed tez witam świeta świeta i po swiętach -2 kg do przodu i zaraz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim spędziliście święta? też witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 a u mnie 1kg bo 1 ,ale za to do tyłu :) I fajnie,że już po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja spędziłam je z rodziną-z moim A i synkiem. W cudownej atmosferze i błogim leniuchowaniu.I też ze 2 kg do przodu w efekcie :D Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sc sam i w milczeniu.Nic dosłownie nic mi się nie chciało.Miałem takiego doła,że głowa boli.Nie zawsze wychodzi jak sobie zaplanujemy i zdarzają się niemiłe niespodzianki :o Pomarańczki by powiedziały-dobrze ci tak zgredzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Wiesz ja sam najskuteczniej się potrafię przygnębić.Ostatecznie nie jestem z kamienia,jak niektórzy uważają i czasami sam się dopadam :) Nie z wszystkim chyba sobie radzę doskonale jakby się mogło wydawać :) A to potrafi wnerwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nikt z nas nie jest doskonały i nie ze wszystkim radzimy sobie doskonale. Przecież to normalna rzecz, więc czemu aż tak bardzo się zdołowałeś? Chyba problem jest bardziej złożony, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkim serdecznie i poświątecznie :-) Ale tu wrzało momentami, podczas, gdy ja rychtowałam mieszkanko na Święta :) A dzisiaj w pracy dojadam ciastka ;-) Dee🌼 AGA🌼 Tigra🌼 Babka🌼 Strzelec🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złożony to delikatnie powiedziane :) Ale i tak muszę sobie z nim poradzić jak zwykle z wszystkim sobie radziłem i zrobię to choćbym miał na głowie stanąć i jajami klaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeah
ja by chciała to zobaczyć ... będą z tego ... klaskania ... foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeah
noo, a gdybym zapisała się do klubu fanek? jakie warunki trzeba spełniać, poza ... bezgranicznym uwielbnieniem :) wymagania jakieś są, kto decyduje o przyjęciu w poczet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę,że bezgraniczne uwielbienie wystarczy :p AGA myślę,że Twój M właśnie tak teraz się zachowuje :) Więc po co Ci widok obcego faceta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście żartowałam :D ale masz rację, mój mąż własnie tak się zachowuje, stara się jak może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA ale muszę powiedzieć,że mu współczuję bo może popełnił błąd,a teraz za to płaci i założę się ,że jego męska duma cierpi :) Kurna może mnie też to czeka :) Eee raczej nie bo już raz niechcący byłem w podobnej sytuacji i moja M była potwornie wkurzona,a z koleżanką do dziś nie rozmawia :) A ja miałem niezły ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego mu wspólczujesz??? Jego duma cierpi?? A ja to, cholera, nie cierpiałam??? No nie, moze jeszcze mam go pogłaskać za to co zrobił? Skoro nawywijał takich numerów, to niech teraz-cytuję Ciebie-\"staje na głowie i klaska jajami\"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×