Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Jak najbardziej Aga! moze to zrobic, i tez bym sie nie zdziwiła, w końcu to niezależna kobieta , kiedys za taka niezaleznosc myslowa palili na stosach, bo nie pasowała do kołtuńskich poglądów własnie tych mężczyzn w czarnych sukienkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie bo miałem dzień wolnego w celu realizacji celu mojej Ż :) Aha uważam ,że nie ma znaczenia ile kobieta zarabia bo ważne jest to żeby pracowała miała swoje jakieś tam dochody i co najważniejsze żeby nie była całkowicie finansowo zależna od facet oraz żeby kiedyś miała swoją emeryturkę. Wyobraźcie sobie kobietę,która nigdy nie pracowała,zajmowała się domem,dziećmi i mężem,a on ni stąd ni z owąd odchodzi i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to sie nazywa
wtedy odpowiedzialnością panie koncu alfabetu-utrzymuje ich ten facet i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc sory ale za duzo podobienstw u tych dwóch osób syn, córka (oboje w podobnym wieku), zona materialistka, Twoja choroba, wlasna firma, jestescie obie osobami publicznymi, obie spedzlyscie Boze Narodzenie z kochankiem. W obu przypadkach ok 4 lat trwa Wasza znajomosc. Krecisz. Tylko nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno a nie utrzymuje :p Bo przykładowo -rozwód orzeczony bez wskazania winnego i odpowiedzialność trawa tylko przez pięć lat :p I co mądralińska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Brutalny jesteś! kobieta z Twojego pisu , to kobieta, która poświęciła swoje życie dla rodziny, dzieci, męża. Dba o ciepło domowego ogniska, zamiast udzielac się zawodowo. Nagle zostaje porzucona...co wtedy? Wtedy wychodzi na to, ze ma męża (sorry) sku***la! Bo dopóki wychowywała dzieci, usługiwała mężowi, to było dobrze? A mąż za jej plecami zabawiał się? No, nie! Chyba przedstwaiłeś tu zły przykład. Bardzo mnie poruszył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja to nie do Ciebie było :) z tą mądralińską :) Ale niestety jest tak jak napisałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed---jesli rozwód jst za orzeczeniem winy męża to zona naprawde dopnie swego i dostanie tę rente.A jak jeszcze podeprze sie choroba typu nerwica to z miejsca sad przyznaje. i mozna tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed W tej sytuacji rozwód bez wskazania winnego?? JAk to?? Nie ma winnego? A mąż-puszczalski to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to sie nazywa
fakt ja mówię o honorowych facetach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA wprawdzie brutalny przykład ale wierz mi prawdziwy i się zdarzający.Spotykam się z takimi przypadkami często i nawet mojej znajomej próbowałem pomóc żeby nie została na lodzie ale niestety sąd przychylił się do wniosku jej byłego męża i po 5 latach uchylił obowiązek alimentacyjny.Jedyne co jeszcze mogłem dla niej zrobić,to załatwiłem jej pracę i jakoś dziewucha daje sobie teraz radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, proza życia...Sąd przychylił się do wniosku męża, pewnie niesamowicie pokrzywdzonego biedaczka!! JA nie mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie nazywa ----puszczasz wodze fantazji:-) kto w dzisiejszych czasach ma honor w pieniądzach?/!! pokaż mi takiego, bo ja naprawde nawet i 10 lat temu takiego nie widziałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak był rozwód bez orzekania o winie bo kobieta była tak zaszczuta i miała dość prania brudów więc zgodziła się na nie orzekanie o winie.A co dla mnie kuriozalne ,to to że sama sędzina jej to doradziła nie wspominając oczywiście o konsekwencjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale aga no nie mów że lepiej by było gdyby ta kobieta ciagle brała kase od eks męża.Dla niej samej jest to lepsza-praca! przynajmniej dobrze sie czuje we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA tak był wielkim biedaczkiem przed sądem ale to nie ważne ,bo przecież osiągnąl zamierzony cel.Ale i tak dobrałem mu się do skóry,co go bardzo zdziwiło bo przecież jego na wszystkim znający się znajomi mówili co innego,a tu bum !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja ja tego nie powiedziałam!!!! Ale jeśli istnieje taka sytuacja, jak przedstawił xyzed, że kobieta z dnia na dzień zostaje bez kasy i pracy, to moze niech ten chłopina poczuje się chcociażby do obowiązku płacenia do tego momentu, aż kobieta nie stanie na nogi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to sie nazywa
pomarzyc nie wolno:P Pozdrawiam i juz nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Przepraszam za to, co napiszę......skurwiel! Jeden wielki skurwiel i kropka! xyzed, trzeba mu było jeszcze dupsko skopać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ---masz racje, ale naprawde dla niej stało sie lepiej ze xyzed załatwił jej prace.To że ten jej były luj troche popłacił tez sie nic nie stało. To taka sprawiedloiwosc dziejowa jak dla mnie. a liczy sie samopoczucie tej kobiety, a nie jego portfel, a fuj, nawet splunac bym nie chciała na takie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja I dzięki Bogu, ze xyzed znalazł jej pracę i nie musiała brać od gnoja pieniedzy!! Ja wolałabym iść ulice zamaitać niż wziać złotówkę od takiego!! Ale pomyśl, co byłoby w sytuacji, kiedy xyzed, czy ktokolwiek inny nie pomógł tej kobiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja Oj, takich patafianów to na świecie jest mnóstwo! A czy ludzie sobie pomagają?? Polemizowałabym...Nie każdego na to stać! Są tacy, których cieszy ludzkie nieszczęście i to, że innemu powodzi się gorzej. Chora satysfakcja, ale tak juz jest... A tacy eks mężulkowie (jak ten z przykąłdu xyzed'a) to zacierają ręce , cedząc przez zęby słowa "bezemnie jesteś nikim, nie poradzisz sobie"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i wtedy najlepiej jest wziąć sie w garść i pokazać takiemu patafianowi, ze jednak można bez niego żyć i to nawet całkiem nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a ten patafian właśnie sobie myślał,że ona nie da sobie rady i jak się dowiedział to mi chciał michę sklepać twierdząc,że mu żonę posuwam za tą pracę :D Ale ni udało mu się i w sumie odszedł jak skopany pies z informacją ,że gdybm chciał to bym mu żonkę posuwał już od dawna,a czy tak było to niech on sobie żyje w nieświadomości :D A ona stwierdziła,że po tym co mu powiedziałem czuła się tak świetnie jak nigdy dotąd :D :classic_cool: Może i jestem gnojek ale pomóc także potrafię :) Czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×