Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

no widzisz jak to jest xyzed---jak ją niszczył to była pewnie bura suką, ale jak byś miał ją posuwac to juz była jego żona. o matko przewrotnosc ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo widzisz to jest i u kobiet i u mężczyzn tak,że to jest kwestia urażonej ambicji i traktowania kogoś jak własności z zastosowaniem postawy psa ogrodnika :)Ale niestety niektórzy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja ,no wiesz mi czasami też coś się udaje :D Ha i do tego jest spore grono osób,które deklarują,że mnie lubią ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed---to że np. moge sie nie zgadzac w jakies kwesti z toba nie znaczy nie moge cie lubic witualnie.Jestes czasami zadziora jak diabli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
mamy rozumiec,ze ty zamierzasz zone utrzymywac jak juz od niej odejdziesz do kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁuchaj no mogę być ostatnim gnojem ale jakieś tam jeszcze zasady mam :p Moja żona pracuje i zarabia dobrze więc o to się martwić nie muszę :p A dziecko jest dziecko o choćby skały srały swoje dostać musi i basta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja ,że zadziora jestem to fakt ale potrafię też być jak balsam :) Z tym nowym gronem ,to nie zajarzyłem :) Pojaśnij mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
to dobrze,ze masz zaradna zone,bo bys chyba nie wydolil na dwa domy jak taki "porzadny" jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaradny jestem :p A czy bym nie wydolił to nie twoja sprawa więc pilnuj swojego nochala żeby ci go ktoś nie przytarł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby xyzed
tak obiecywał niejeden tyle, ze pózniej gdy żona sie dowie, gdy kazde zacznie przeciągać linę na swoją strone i układać nowe zycie...........te obietnice przestaja być ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
no co? xyzed jest taki fajny i "porzadny" :) lubie go :) i martwie sie o niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
do twojej wiadomosci:mam nosek a nie nochala:) jak opisujesz go na swoim przykladzie to podkreslaj to wyraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D każdy bije się o swoje :p Martwi się :D :D :D :D :D chyba tylko o to żeby mi dokopano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
co ty sugerujesz??? :) zyzed sie martwi o inne pozostawione baz kasy kobiety,a ja sie martwie o niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek :D :D :D no to i buźkę,dupeczkę i inne takie tam :p Ale laska z ciebie :D :D :D Aha i jakie piękne gruczoliki jadowe masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie się nie martw ,ja sobie radę dam :) A ktoś inny da mi coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
ty sie pomartw o siebie, bos juz nie mlody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfgbnmfg
jakie piękne gruczoliki jadowe masz- oczywiści niczego nie ujmując twoim xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×