Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość do xyzed
czy ja go sadze? martwie sie o chlopa:( jeszcze mu sie cos przytrafi jak k sc :( no islam to dla ciebie dobre rozwiazanie,tylko ze tak musisz miec na tyle kasy by kazdej zonie zapewnic odpowiednia stope zycia?dasz rade? glowka cie nie rozboli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
ej xyzed a moze jestem:D albo bede, szukam takiego niewyzytego co potrafi dopiescic :) i dowalic ironia i na islam bym przeszla:)" a wszystko to bo ciebie kocham" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kasę to ja akurat mam :P inaczej nie było by mnie stać na kochankę :p Chcesz być kolejną ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
wreszcie odkryles o co mi chodzi!!! :D brawo 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie mow tak, przykro mi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz xyzed----swoją droga to życie ludzi naparwde jest czasami okrutne.Tyle zmartwień lata im nad głowami, tyle mysli kraży o losie innych, tyle problemów chcieliby rozwiazac tasakiem;-) naprawde zycie jest bardzo ciezkie!!!!dla niektórych dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X yzed wiem ,że za mną nie przepadasz. Ale zadaję sobie pytanie, po co wdajesz się w takie dyskusje? Czy w ten sposób jakoś się dowartościowujesz? Wiem ,że nie dasz sobie w kaszę napluć jak to kiedyś napisałeś. Zresztą po co mi to zaraz ja oberwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec63 ano oberwiesz ;) Po prostu miałem ochotę się dziś z kimś podrażnić i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X yzed wiem ,że za mną nie przepadasz. Ale zadaję sobie pytanie, po co wdajesz się w takie dyskusje? Czy w ten sposób jakoś się dowartościowujesz? Wiem ,że nie dasz sobie w kaszę napluć jak to kiedyś napisałeś. Zresztą po co mi to zaraz ja oberwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA wiesz w domu nie mogę bo pod pantoflem jestem i boję się,że ścierą bym oberwał :) więc gdzieś się wyładować muszę :) No nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ale jakoś nie mam ochoty, gromadzę \"amunicję\" na inną walkę;). A tak poza tym to jaki cel miałabym osiągnąć? Nie chcę abyś później musiał się tłumaczyć ,że zniżasz się do jakiegoś tam poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,wiem :) Ale z tego powodu nie mam zamiaru wpadać w kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
no xyzed naprawde mnie nie chcesz na kochanke?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będę chciał skrócić swój żywot to się do ciebie zgłoszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×