Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość No właśnie....
A mi sie podoba jak sc pisze o sobie i swoim podejciu do zycia. Natomiast natychmiast przestaje mi sie podobać jak pisze co razem wymyślili, ustalili, podjęli jaką decyzje. Widać ze ten K kręci ją na prawo i lewo, żonę tak samo , a sc widząc to wszystko idzie w ten układ :((( I łyka jego kolejne wykręty, które nie pozwalają im rzekomo być razem. Najpierw żona nie mogła sie dowiedzieć, teraz córka, potem jak córka sie dowie, to pewnie bedzie problem żeby wieksza część miasta sie nie dowiedziała, albo mieszkanie za małe, albo kasy brak itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sc sc
ja tez zauwazylam te niescislosci chyba ze te 3 firmy, to tylko po to, by uniknac prowadzenia pelnej ksiegowosci. Ale to znaczyloby,ze kondycja finansowa firmy "Matki" ma sie baaaardzo dobrze. zajmuje sie na codzien tym tematem, wiec troszke o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
sc wydaje sie taka sama jak jego zona-facet kreci jedna i druga a one mu wierza, bo kochaja.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sc Kupujesz kartę, którą wkładasz do laptopa i masz internet kiedy chcesz i gdzie chcesz. Niezależnie od tego czy jesteś na wsi czy w luksusowym hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
to chyba tak nie dziala...ale nie bede sie spierac, dowiem sie wieczorem to sie wypowiem:) jesli to jest takie proste to musze to miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ka :D nie mylę się. Jak odeszłam od kompa to pomyslałam, iż powinnam poprawić swego posta i napisać, ze znam jedną, góra dwie kobiety, które póściły wolno swoich facetów. No ale mnie ubiegłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sc To działa na takiej samej zasadzie jak telefon komórkowy. Kabelka do ściany nie ma, a działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sie podział
koniec alfabetu-zwykle wspierał sc w najazdach i żey nie trzeba było-to ja ,TA OKROPNA POMARAŃCZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Jesteś pewna, że dlatego? Nie mówię, że silne nie są, ale tu chyba nie o siłę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
ale to chyba sama karta nie wystarczy, bo ja mam internet bez kabelkow z karta ale dziala tylko w niektorych miejscach... e tam a sc uciekla bo nie chce odpowiadac na pytania, a swoja droga ja malo zarabiam ale jesli chodziloby o zdrowie mojego m to bym go nie zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne
" a gdzie sie podział koniec alfabetu-zwykle wspierał sc w najazdach i żey nie trzeba było-to ja ,TA OKROPNA POMARAŃCZKA " :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko sorry ale nie rozumiem. Dla mnie puszczenie faceta oznacza przede wszystki ogromną siłę wewnętrzną. I tak napisałam. Nie mogę gdybać na temat inspiracji drugiego człowieka. Moge sobie mniej więcej ułożyć obraz na podstawie tego, co czytałam. Ale tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka. \"...Dla mnie puszczenie faceta oznacza przede wszystki ogromną siłę wewnętrzną...\" Ciekawa jestem czy gdybyś nie rozstała się z mężem, mówiłabyś tak samo?? Być może... Dla mnie siłą jest tez wybaczenie. A to czy się faceta puszcza wolno czy nie, to zależy głównie od samego zainteresowanego-to po pierwsze, a po drugie-od tego jak silna jest więź pomiędzy partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka
Ka ja tez uwazam,ze to oznacza ogromna sile wewnetrzna sile kobiety, bo szczerze mowiac walka o kogo.. zdradzacza..jest dla mnie upokarzajaca, bardzo. I raczej nie wymaga sily ale samozaparcia, poswiecenia siebie... on nie jest wart zeby o niego walczyc, a jego zachowanie po prostu to potwierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka
"A to czy się faceta puszcza wolno czy nie, to zależy głównie od samego zainteresowanego-to po pierwsze, a po drugie-od tego jak silna jest więź pomiędzy partnerami." tak od niego zalezy, kobieta ma sie dostosowac, co Pan maz postanowi.. taaaa a wiez jest bardzo sila skoro nie czulas ze cie zdradza, nie mowac juz o nim i jego wiezi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale to już inna dyskusja. Wybaczanie i decyzja o pozostaniu razem to inna inszość. Ja się odniosłam do konkretnych słów Strzelca, w konkretnie określonym kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sc, ja mam laptopa i bezprzewodowy internet. działa wszędzie tam gdzie jest zasięg operatora sieci.kupuje się specjalną kartę i wkłada do laptopa. w moim przypadku to usługa iplus oferowana przez plusgsm. jak miałam domek to było jedyne rozwiązanie by mieć neta - w miescince gdzie sie wybudowalam nie moglam miec normalnego tp tefeonu, radiowy zasię nie działal bo lasów kupę naokoło.teraz mieszkam w mieście.zasięg o niebo lepszy i tez działa. o to wszystko za 60 zł/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sc, ja mam laptopa i bezprzewodowy internet. działa wszędzie tam gdzie jest zasięg operatora sieci.kupuje się specjalną kartę i wkłada do laptopa. w moim przypadku to usługa iplus oferowana przez plusgsm. jak miałam domek to było jedyne rozwiązanie by mieć neta - w miescince gdzie sie wybudowalam nie moglam miec normalnego tp tefeonu, radiowy zasię nie działal bo lasów kupę naokoło.teraz mieszkam w mieście.zasięg o niebo lepszy i tez działa. o to wszystko za 60 zł/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym głównym zainteresowanym to jestem JA. I ode mnie zależy czy się z kimś rozstaję czy też nie. To moja decyzja. To ja muszę mieć w sobie siłę po to by: 1. nie walczyć o faceta, który na to nie zasługuje i mocno wierzyć, że mogę istnieć bez niego; 2. puścić wolno kogoś, kogo bardzo kocham, by on był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie Babko sarkazm. O mojej szlachetności tu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :* AGA :D Powiem wam, że te pytania są już męcące a nawet irytujące... (o sc) Ile mozna sie pytac i przypuszczac, i podejrzewac skoro nawet nie ma jej na kafe... Nie ma ciekawszych tematow? za poltorej godziny mam zebranie z rodzicami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka To nie sarkazm. Dla mnie kobieta, która godzi się na wszystko w imię szczęścia mężczyzny musi być szlachetnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też. Tylko nigdzie nie znalazłam wzmianki, ze to cecha mojego charakteru :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka
babka , ka szlachetnym czy naiwnym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×