Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość do xyzed
xyzed to przeciez prawdziwy facet a jeszcze jak was rozczulil ta pomoca :) a moj nosek jest ok:) gruczoliki takze, a ciebie przypadkiem glowa nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam gruczolików :) Ja mam gruczoły,taakiieee wielkie :p i nochala nie nosek :p Oj i jak martwię się o siebie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
nie martw sie,nie martw inni sie juz o ciebie martwia i ci wspolczuja i cie chwala;) ej a moze sie dzis pozalisz i zonie i kochance ze masz wielki nochal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyzed no tobie bym napewno nie pomógł,bo wrogom nie pomagam :p Ja wrogów po prostu i z lubością niszczę i robię to powoli i tak żeby bardzo bolało :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
pan litosciwy okazal sie jednak potworem :(uuuuu jakie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
i sadysta na dodatek :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No one mi akurat obie bardzo współczują :) ale mój nochal im wcale nie przeszkadza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
ej duze gruczoly, duzy nochal, sadystyczne zapedy.... a myslalam zes ideal kobiecy :( kolejne rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty dla mnie napewno nie jesteś ideałem raczej wzorem zjadliwej ,niedopieszczonej,wściełej o wszystko baby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
ej a sadyzm nie jest jeszcze karany? jak dla mnie to mozesz wygladac jak mlody bog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
serio? dopieszczenie jest najwazniejsze? musze poszukac kochanka,to bede jak ty, dopieszczona na dwoch frontach ;) ale widze ze u ciebie tez z tym krucho :D ironia, zjadliwosc,niechec- tak kiepsko jestes wypieszczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Ale prowokacja a jak chcesz ja zmierzyc? :D madra kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie więc jaki mogę być ? :p Poza tym jak się ma przed sobą taką sztukę jak ty to tylko zjadliwość pozostaje :p bo tylko w ten sposób można z tobą \"rozmawiać\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
ale prowokacja od kiedy czepialstwo jest glupota? a nie uwazasz ze za niemoralne prowadzenie sie powinny byc kary:) ej a moze to wymysla, juz rozwodow chca zakazac, pospiesz sie xyzed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
dziekuje za wspanialy portert psychologiczny 🌼 i za co? ze sie o ciebie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nagle to po diable :p Tak sobie myślę,że byłabyś świetnym wsparciem nowo powstającej partii Marka Juraka :p Poza tym przejdę na islam i będę mógł mieć kilka żon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,a może ona jest wściekła ,że to nie ona jest moją kochanką :) Panie Boże uchowaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×