Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

prowokacjo Dużo zależy od tego na jakiego sędziego się trafi. Ale tak może się stać, na 3 dzieci 400 zł, bo facet więcej nie wydoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k*rwa! Pewnie, że bym nie chciała! Ale, ale...i Ty mówisz tu o humorze? Chyba, ze czarnym! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
babko, ona to pytala w kontekscie faceta ktory ma 2 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Mysle że xyzed ma rację . Jedno krótkie cięcie , chociaz bolesne To my baby mamy skłonnośc do rozpamietywania i trwania w bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
generalnie sprawy o alimenty sa trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej się reaguje dowiadując się o zdradzie, a inaczej widząc ją na własne oczy. Tu się z xyzed zgodzę.Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co w takiej chwili się czuje.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
Mysle że xyzed ma rację . Jedno krótkie cięcie , chociaz bolesne jakos kobiety zadko tak potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA humor jest humorem i nieważny kolor,wszak rasistami chyba nie jesteśmy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Mam koleżankę która dostaje 540 zł alimentów na dwójke dzieci Nie wiem jakie sa zarobki męża .Ponadto zobowiązany jest do dzielenia kosztów przy wyprawce do szkoły i zakupach odzieży . Ją satysfakcjonuje taki stan rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A weź! Aż mnie ciary przeszły! Nie opowiadaj więcej takich koszmarów! JA już o nic nie pytam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
to dlaczego nikt z was tak nie postapil jak xyzed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Były kolezanki założył nowa rodzinę , urodziło mu się dziecko Jak na razie nie wnosi o zmniejesznie alimentów z tej racji , ale ona obawia się ze tak moze się stać . Ciekawi mnie o ile mogą zmniejszyc sie alimenty w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zyxed Może dlatego, że my nie przyłapałyśmy swoich mężów na \"gorącym uczynku\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA a co Ty myślałaś,że nikt inny porządnie albo i porządniej po tyłku od życia nie mógł dostać? :) I jestem pewien,że ta historia bardzo ucieszyłaby kochanieńką tigrunie :) A gdzież ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 Noooo, sama sie prosiłam :O a zyxed to dlaczego nikt z was tak nie postapil jak xyzed? Bo żadna z nas nie widziała tego na własne oczy! Ja pewnie też bym rzygała dalej niż widziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z alimentami moge sie dowiedziec................... ale na dzieciach nie chcialabym oszczedzac, jako kochanka teraz mowie. jesli zalozylabym z taklim facetem rodzine, to nalezaloby popatrzec tak aby kazdy mial ile mu na zycie jest potrzebne. no to w koncu cena takiego zwiazku. ale zeby mi teraz fundowal nie wiadomo co po kosztach dzieci i ex zony..... eeeeeehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zrozumienie :) Teraz to dopiero się z tego śmieję,a zwłaszcza jak ją spotkałem po latach :D Żal mi jej było :) I wyobraźcie sobie,że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
o szybkie zerwanie mi chodzi, a nie rzyganie :( jakos nie razi was jego zdanie,a jest troche niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do alimentow jeszcze: one naleza sie dziecku....wiadomo zona moze zawsze pojsc do pracy. jak mezczyzna zaklada nowa rodzine wiadomo ze kase trzeba teraz powdzielic na wiecej dzieci.... ale tak zawsze jest i bedzie...obojetnie z jaka kobieta bedzie mial te dziecko. jak ma tylko 1500 to ta sume bedzie trzeba dzielic...... zmiejszenie alimentow jest logiczna konsekewencja........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zyxed --to była reakcja organizmu przeciez. tak sie dzieje, ludzie zwracaja z róznych powodów nie tylko trawiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a xyzed wiemy o co chodzi! mówię więc, że nie stanęłyśmy w obliczu takiej sytuacji, więc możemy tylko \"gdybać\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
Aga 🌼 nie denerwuj sie. Chodzilo mi o to,ze zadna z was nie neguje jego odrzucenia kobiety, ktora bardzo kochal. Szybko to zakonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co miał zrobić????????? Przyłączyć się ?????????? Też pewnie bym się porzygała i odkochała ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
Zobaczył , zwymiotował , czyli szok totalny. Lepsze to niż domysły , pomówienia itd. Przynajmniej czyste chirurgiczne cięcie i rana może się goić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
babko no tak, ale kazdej zdradzonej maz byl z inna w takiej sytuacji, nawet tego nie widzac mozna to sobie wyobrazic:( i wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×