Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

ja od samego początku to czułam, intuicja. chociaż zachowywał się niby tak samo, to jednak inaczej. gdy pytałam co się dzieje początkowo szedł w zaparte, aż go pewnego razu przycisnęłam i wtedy mi powiedział są kobiety które to wiedzą, ale udają, że nic się nie dzieje. nie wiem czy ktoś trzeci powinien \"pomagać\". ja to sama wyczułam, ale gdyby tak nie było to nie jestem pewna czy chciałabym, żeby mi ktoś powiedział. no chyba że znalazłabym się w takiej sytuacji, że wszyscy wiedzą tylko żona nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Anna
nie, no po wszystkim tak, jak najbardziej. Ja też chodziłam radosna, umalowana, uczesana itd, ale w domu sobie powyłam nie raz. Zawsze chcieli do mnie wracać, ale ja do nich już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos poradzicie ---moze zacznij od przyjaciółki.Uświadom jej że alimenty na trójke dzieci to sa istne wyrwy w portfelu a nie wydatki. Ponoc czasami to skutkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...potrafiłem wyjść z tego wszystkiego z twarzą i w dodatku z uśmiechniętym pyskiem...\" Z twarzą? Czyli co? Pogoniłeś dziewczynę, rozumiem? Żeby kumple \"rogaczem\" Cię nie nazwali? Z uśmiechnietym pyskiem? To był raczej wymuszony uśmiech. Przed kumplami pewnie chciałeś pokażać jaki silny jesteś i dlatego nie dałeś nic po sobie poznać. Założę się, ze jesli kochałeś tę kobietę, to bardzo cierpiałeś!! I nie powiesz mi, ze nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie po co z golcem się wiązać? :D może na kosmetyki i ciuszki zabraknąć,a samą miłością sie nie nakarmi ani nie ubierze itd itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed---sam wiesz jak to jest---w końcu zawodowo tym sie zajmujesz.3 dzieci lekko liczac po 500zł na jedno to 1500.No która kochanka to wytrzyma:-D???nawet najwieksza miłosc osiwieje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba,ze on wie ze zona i tak go nie pogoni wiec sobie skacze jak ten konik polny:-D( bo własnie ta 3 dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA kurcze widzę,że chyba Cię tigra podkręciła bo wiesz lepiej ode mnie jak było Boleć bolało ,kumple fakt podśmiewali się ale i na to był sposób więc się bardzo szybciutko uspokoili i było gut.A niby dlaczego się miałem nie śmiać? Co to na jednej dupie świat się ma skończyć? Co miałem beczeć siedząc w barze i prosić o współczucie kumpli przy piwku? A zo to piwko pomogliby mi zrzucić poroże? Poroże samo się gubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami żałuję, że go wtedy przyparłam do muru. być może romans by się zakończył, a ja o niczym nigdy bym się nie dowiedziała i bylibyśmy teraz razem. a tak nie jesteśmy razem, chociaż romansu też już dawno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja nie bądź taka rozrzutna :) Musiałby być majętny żeby po 500 zasądzono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzi
szacuneczek xyzed do kobiet i do zdradzanych: "na jednej dupie":( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo345
No własnie ile by zasądzono na 3 dzieci jeśli facet ma na rękę 2000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednka jest majetny skoro ma stała kochanke i jeszcze boki obrabia, no i oczywiscie utrzymuje ten swój dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, stajesz się niegrzeczny! Nikt mnie nie podkręca, nie mogę mieć własnego, odmiennego zdania? Ja nie mówię, ze miałeś siedzieć i ryczeć (jak jeleń :D), tylko nie mów mi, ze olałeś temat! Owszem, można nabrać dystansu do całej tej sprawy, ale po czasie...kiedy ból minie i zatrą się wspomnienia! I nie jest to tak , jak napisałeś, że \"...Nawet rogi można nosić z humorem i honorem ...\" Bo rogi masz w momencie, kiedy ktoś Cię zdradza a nie po kilku latach od zdrady, kiedy tamata niewierna osoba już dawno poszła w odstawkę. Czyli w momencie zdrady jest ból i upokorzenie a po czasie dopiero...wraca wspomniany humor! P.S. Cholera! Myślę, ze zrozumiesz co nabazgrałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
czyli zostawiles te kobiete co cie zdradzala? czy ratowales zwiazek? skoro kochales mocno zakladam,ze walczyles o nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA i znów wiesz lepiej jak ze mną było :D :D :D Ale prowokacja nie jest aż tak sąd rozrzutny przy dochodzie 2000 to jakieś 7 stówek max :) Nie walczyłem bo wiedziałem ,że od tamtego dostanie nieżle po tyłku i przyjdzie w łachę :) I przyszła ale się zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylę się? To wyprowadź mnie z błędu! Ty nie masz uczuć czy co? Dowiedziałeś się, że ukochana osoba Cię zdradza i przeszedłeś nad tym do porządku dziennego? Napisz proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem gościu założy nową rodzinę i wystąpi do sądu o zmniejszenie wysokości alimentów i oczywiście sąd się na to zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
Aga:) xyzed ma co najmniej niesmaczne poglady. A z tymi alimentami to chyba tak nie jest jak mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA dobra! Zobaczyłem to na własne oczy.Wyszedłem ,zwymiotowałem i było dla mnie po sprawie. Chciałabyś widzieć swojego męża w akcji ;) z inną,tak na żywo? To spróbuj i zobaczymy jaka będzie Twoja reakcja i czy ta wielka miłość nie pryśnie jak bańka mydlana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 No tak mnie to zainteresowało, ze nie mogę, no! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zyxed
Prowokacjo trzeba wykazac ile sie wydaje na dzieci, na rachunki, jedzenie itp. Bardzo dobzre jest miec rachunki np. z zajec dodatkowych, ciuchow. Sad bierze pod uwage mozliwosci zarobkowe ojca, to,ze ma on wieksze mozliwosci zarobkowania niz matka, ktora opiekuje sie dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×