Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość dobre to
grosiku dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kulturalnie \"no laski dawać dalej, zakompleksione, odrzucone, styrane życiem\" , nie uwazam sie za taka, wiec nie bede Tobie odpisywac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacjo A o co im poszło? Myslę, że to właśnie brak dystansu do innych i siebie samych (jak słusznie zauważyłaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
prowokacjo wyjasnij mi skad masz wiadomosc,ze jeststem zimna jak zamrazarka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
babko to jest interesujace :)? skad osoba ktora nic nie o moim zyciu, wlozku ze mna tez nie bywala, wie ze jestem oziebla:) czyzby wrozbitka, jasnowidz, a moze jeszcze cos innego, moze ona mi przyszlosc wieszczy:) bo slowo daje teraz oziebla nie jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:18 Ale prowokacja brawo oziebłosc, jestes zimna jak zamrażara!!!!!!! Pewnie miało być JESTEM, zamiast JESTEŚ A Tyś się uczepiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
prowokacjo cos palnelas bez sensu a teraz chcesz sie wykpic:) nie ma koncowki alfabetu to juz ucieklas, oj mezusia twego trza nam zawiadomic:) jak tu romansujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
babko, nie sadze:) chciala mi dokopac ale akurat nie w tym:) nie mam kompleksow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
nie wyszlas? mnie zarzucasz ozieblosc a ty nie wyszlas?:) e nieladnie.To moze szukasz i po to te uklony w strone xyzed:) w koncu jak by nie bylo facet, niechy pil, niechy bil ale byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
widze,ze sie nie dowiem skad ta wiedza tajemna u prowokacji :D unik jest jeszcze lepszy od ataku, moze xyzed pocwiczy u ciebie :) pozdrawiam wszystkie normalne kobiety 🌼 zwlaszcza Tigre 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia cos innego
Dzis topik prawie nie do czytania. Ja nie o tym jednak. Zastanawiam sie jak wyglada zycie czlowieka ktory od ilus tam lat prowadzi podwojne zycie. Chodzi mi o takie praktyczne rzeczy.Gdzie je ,z kim spi na codzien.Jak wychodzi do kochanki.Co mowi zonie . Moze pisal xyz ,ale nie doczytalam . Nie oceniam,bo kazdy zyje jak chce . Tak mnie jakos naszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacjo Ja nic nie pisalam o Twoim zamążpójściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia cos innego ...gdzie je? - zwykle w domu ...z kim śpi na codzień? - zwykle z żoną ...co mówi żonie jak wychodzi do kochanki? - same kłamstwa To tak najogólniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem babko ,że nic nie pisałas to była tylko taka moja wypowiedx nie chciałam w chodzic w rozmowe z ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w większości przypadków tak to wygląda (póki się nie wyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie na temat: ale gdybysmy tak uwaznie czytaly tutaj i sensownie wyminialy sie doswiadczeniami.........to faceci nie mieliby szans na klamstwa... co sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyśmy tak mocno, jak tutaj, obstawały za sobą, to faceci nie mieliby szans na kochankę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia cos innego
Jakby nie mowic i nie patrzec i tak to wszystko popaprane maxymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Anna
Hej, pocieszcie mnie albo całkiem zdołujcie. Nie śpimy ze sobą od jakiś 4-5 mies. (ciąża, poród itd) Dziecko ma już 3 mies.i nic. Dziś znalazłam przypadkiem nowy numer do jego znajomej, która kiedyś zapraszała go na parapetówkę (tylko jego, wie, że jesteśmy razem), co oznacza, że nadal ma z nią kontakt. Co myśleć? Poza tym wiem, że często robi to sam w nocy, gdy już śpię. Jak ja wychodzę z inicjatywą to jest zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×