Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość mala15
zalezy w jakiej sytuacji jest kobieta , moglabym ci wytlumaczyc to na wiele sposobow , ale to zalezy czy sa dzieci albo czy jest uzalezniona finansowo , czasem zwylke kocha a czasem boi sie samotnosci , albo tylko przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do twierdzenia : \"to moje i wara wszystkim od niego\" a przyzwyczajenie ewentualnie na drugim miejscu.Ach i do tego jeszcze mentalność psa ogrodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
tak "to moje i wara wszystkim od niego"-zgadza sie tyle ze to tak egoistyczne podejscie ,dzisiaj jest tyle pokus ze babki zapominaja ze nie wystarczy zaznaczyc swoje terytorium ale i zadbac o nie , a tego czasem juz nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała15 - no cały czas o tym na kafe w różnych miejscach piszę :D:D:D ale to jest takie proste,że aż niemożliwe :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
grunt to pokazac tego nigdy facetowi -jak ogolnie wiadomo posiadaja instynkt zdobywcy wiec trzeba im pozwolic to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zadbać o te terytorium sporo osób nie potrafi :o ,a potem są żale i bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
wszystko jest mozliwe ,wystarczy tego chciec , a co w zyciu jest latwe-i wlasnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wychodzi na to,że nie wszyscy chcą :D i rola pokrzywdzonych i męczeników im odpowiada :D Nie muszą przynajmniej dbać o te terytorium :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
e tam:)to tez sie nudzi ,bo staje sie monotonne i nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można nudę zabić jakąś wojną nawet wyimaginowaną ,a w tym jesteści mistrzyniami :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
tak ona zadowolona ze nie musi sie starac a ty zakladasz w tym czasie harem:)niezly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż potrzeba nie jest matką wynalazku? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym większość społeczeństwa żyje z zakłamaniu ,a ci żyjący w największym najbardziej potępiają sobie podobnych zarzucając innym brak zasad moralnych itd itp :D:D:D:D:D:D:D:D:D W związku z powyższym czuję się rozgrzeszony :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
:) jest!i to chyba jest w tym wszystkim najbardziej podniecajace , ale Ty prawdziwej milosci to chyba nigdy nie zaznales, znaczy nie -ciebie kocha i uwielbia kilka kobiet i masz jej tyle ze mozesz sie nia udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kurcze tego to nie zauważyłem :D Zauważyłem jedynie wzrost zainteresowania moją nieskromną osobą u płci przeciwnej ,zwłaszcza tej dużo ode mnie młodszej :D:D:D:D więc moja męska próżność puchnie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
a my glupie chcemy byc wierne oddane i kochajace do bolu , jedyne itd , a tu niestety -chcesz zyc to uzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala15 w myśl tego co sama napisałaś ,jeśli zadbasz o swoje terytorium to taką możesz być :D więc w czym problem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
i moja tez :) , przynajmniej mam o kilka lat do przodu dzieki tobie, i bedzie mi sie zylo latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
ej tam !a po co , ja pojde w Twoje slady ,bardziej mi sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha jeszcze trochę i dobrą duszą kafe zostanę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
sam widzisz jak latwo was podejsc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
nastepna lekcja -ucz sie i wyciagaj wnioski:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myślisz,że ja wam ufam????? :D:D:D:D:D:D:D Pierwszy wniosek,który bardzo dawno wyciągnąłem z lekcji to taki żeby nigdy nikomu nie ufać :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
nie chodzilo mi o zaufanie , pod tym wzgledem nie ma obaw co do mojej osoby ,tylko zwyczajnie odpowiedziales mi na pytanie na ktore wczesniej nie chciales!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
mam nadzieje, ze cie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezona
zdradza nie zdradza, on czy ona... odchodzą albo nie ... kwestia chyba dobrego traktatu , bo tym jest małżeństwo - jakiekolwiek łamanie przysięgi - w urzędzie czy w kościele - ludzie! Żony i Kochanki Mężowie i Kochankowie - a pukać się na zdrowie! ale kłamać , oszukiwać, cwaniaczyć ?- wstyd i pogarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
xyzed ! niezona chyba zyje w tym drugim swiecie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezona
Ps. byłam żoną, z tego co wiem nie zdradzał mnie a ja jego również, ale nei wyszło. teraz jestem w innym świecie... znam rozwodników, małżeństwa i kawalerów i czasami rudno ich od siebie rozróżnić - mówie o obu płciach, czasami para "wolnych" jest blizej niż niejedno małżeństwo - problem głupich związków dotyczy każdego etapu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezona
mała// zgadłaś, to taki świat kiedy się już zostaje żoną i mężem i przekonuej jak to się naprawde ma do rzeczywistości - te ceremonie i dokumenty ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×