Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klocis

wyprzedaże

Polecane posty

Gość klocis

witajcie.czy ktos mieszka w katowicach? chcialabym sie wybrac na wyprzedaze i nie wiem kiedy. a mieszkam dosc daleko. czy ktos moze czy jest juz apogeum obniżek i kiedy sie w ogóle kończą zebym zdążyła?glownie chodzi o sklepy orsay teranova i takie inne mlodziezowe.dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dawno po...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocis
a to dziwne, w moim miescie sie dopiero zaczynają...a niektore sklepy są te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocis
czy nikt nie mieszka w katowicach warszawie krakowie wroclawiu i pięćdziesięciu innych miastach zeby mi odpowiedziec czy są jeszcze wyprzedaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...................
nie mieszkam w piedziesieciu innych miastach... w moim trwaly do konca stycznia moze w malych miasteczkach dopiero sie zaczynaja... ot konkurencyjnie, poza sezonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama...
W Krakowie już prawie koniec wysprzedazy-udało mi się znalećś pare okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
w Poznaniu jeszcze co nieco jest, ale już przebrane. i jak poszłam na "polowanie" to kupiłam same ciuchy z nowych kolekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto to
juz końscówka wyprzedazy. zostaly albo same szmaty albo jak cos fajnego te ekstremalnie małe lub duże (tych jest chyba wiecej) roziamry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost maniak
w krakowie na każdym kroku są wyprzedaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedaze a nie przeceny
czyli sprzedaz starej kolekcji po okazyjnie niskich cenach :P no i wyprzedaze sezonowe sie juz pokonczyly i nawet jezeli gdzies jeszcze sa to juc chyba sa to reszti przebrane milion razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camaieu - udało mi się tam w zeszłym tygodniu znaleźć kilka ładnych bluzek dla siebie i siostry; Top Secret - wczoraj kupiłam tam dwie pary spodni przecenionych z 119zł na 39zł :D Ogólnie da się tam znaleźć trochę fajnych i ciekawych rzeczy. Muszę jeszcze odwiedzić Tatuum, bo widziałam, że też mają jeszcze wyprzedaż. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veegaa
w łodzi jeszcze są.. zaszalalam w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×