Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość Pucołowata
Pysiu, byłas z tym u lekarza? Co on na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobnie
robiłam lipolizę w Londynie. Mieszkam tu od 4 lat. Drogo, ale chciałam. Partner mi zasponsorował. Anglicy są inni niż Polacy. Tydzień żygałam po lipolizie. Sączyła mi się krew z policzka. Po tygodniu przeszło. Efekty , o których juz nawet nie myslałam, bo miałam dosyc całego swiata( w międzyczasie straciłam pracę, bo bałam się tak pokazać) przyszły po 2 miesiącach. Zaskakujące. Rewelacyjne. Doskonale. Moja twarz jest delikatna i wysublimowana. MOJe kości policzkowe po raz pierwszy w życiu widoczne. Gdyby mnie ktoś zapytał czy zrobiłabym to drugi raz to nie wiem do ko ńca sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Wiedziałam, że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam.Nie wiem ile ampułek,to były cieniutkie strzykawki i tak osiem w jeden policzek, osiem w drugi i dwa na podbrudek, tyle tego dostałam.odnośnie samopoczucia po zabiegu, faktem jest,że to żadna przyjemność,mimo maści znieczulającej czułam wkłucia,potem rozpierający ból, no i opuchlizna do granic możliwości rozciągnięcia skóry (chyba),ale da się wytrzymać. Wszystkie lusterka w domu wyniesione, widok jest okropny,ale żadnych wycieków,ani wymiotów.Dzisiaj jest niedziela i już jest lepiej,opuchlizna schodzi mam tylko uczucie nieswoich polików,pytałam P.Dr i podobno tak się dzieje po zabiegu,więc masuję i czekam.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
podbródek oczywiście hehe, sorrrki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Robiłaś w Sulęcinie? Ciekawa jestem czy może być tak, że np: na podbródek zadziała, a na poliki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Tak robiłam w Sulęcinie, mam nadzieję że zadziała na wszystko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ja też :D A na policzki też robiłaś? To mnie najbardziej interesuje. Chociaz jak z polikami by mi się udało to brzuch też bym zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Czy ktoś wie jakie badania należy wykonac przed lipolizą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugim juz zabiegu na podbródku zdecydowałam sie zrobić policzki (ponizej kosci policzkowych kolo ust tam gdzie robia sie tzw chomiki) z podbródka jestem srednio zadowolona bo spodziewalam sie lepszego efektu, co do policzkow ból wiekszy niz przy podbrodku wiadomo twarz, problem z mowieniem ból przy próbie usmiechu ale do zniesienia, niestety tutaj nie zeszlo po rowno tzn z jednej strony taka chocby dziurka z drugiej wiecej tluszczu asymetria wyglada to nieestetycznie ide na kolejny zabieg aby wyrownac tylko jaka mam pewnosc ze tym razem znow nie ebdzie roznicy-nie polecam wykonywac tego zabiegu na twarzy! dziury nie wygladaja zbyt estetycznie na twarzy! nie zdecydowalabym sie na zabieg gdybym wiedziala ze cos takiego sie "zdarza" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Dziury? Tzn; dołki ci się zrobiły, czy zostały blizny po strzykawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Hmm... chcesz powiedzieć, że Ci po prostu za dużo tłuszczu zeszło z jednej strony? A miałaś duże chomiki? Dawki były za duże może, albo nie równe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Czy ktoś wykonywał lipolizę w Poznaniu, gabinet Endoestetica u Dr Cerkaskiej? Jakie efekty i ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wkłuciach nie było śladu, po zabiegu były takie zgrubienia masowałam je i w jednymmiejscu jakby po tym zgrubieniu został dołek, na oba policzki dostałam tyle samo-po jednej ampułce, na jednym poliku efekt mało widoczny a na drugim to wgłębienie , nie za fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
A gdzie robiłaś lipolizę?Może ten lekarz nie miał doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Do bri: Ile czasu minęło od Twojego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ten dołek w Twojej twarzy jest bardzo głęboki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIcus
Bri-----> gdzie robiłas lipolize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatusze
Ja robilam lipolize u dr Cerkaskiej, akurat podbrodek. Placilam 200 zl. Maja tam super urzadzenie do lipolizy metoda kawitacji ultradzwiekowej, zabiegi bez bolu a efekt porownywalny do zwyklej. Ja chodze na bryczesy place 150 za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
a gdzie przyjmuje dr Cerkaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIcus
Czy tą całą lipolize elektrodziwiekową można robić na policzki, jeśli się nosi aparat nazębny> ? Chyba by był spięcie, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatusze
Ultradzwieki niestety nie moga byc robione na podbrodek. Przyjmuje w Poznaniu ( dokladnie to Lubon taka dzielnica Poznania prawie.) tel.8139073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micalion
Kwiatusze: "Ja robilam lipolize u dr Cerkaskiej, akurat podbrodek. Placilam 200 zl. Maja tam super urzadzenie do lipolizy metoda kawitacji ultradzwiekowej" więc czemu teraz mówisz, ze nie można na podbródek? I niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clartee
hej ja robiłam policzki dostałam ok 1 ml w jeden i tyle samo w drugi:( zapłaciłam 600 zł teraz wiem że to za mało:( minęlo 1,5 mies efektów nie ma:( nie wiem co robić do Wawy mam za daleko nie wiem czy jest sens powtórki w tym samym gabiunecie a "akcji" robic sie trochę boję:( 1ml to za mało prawda?? ) i za drogo)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clartee
1 ampułka=5ml ja dostałam niecałą szczykawkę która ma 1ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clartee
dziewczyny prosze odezwijcie się:( co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Cóż mogę powiedzieć... to za mała dawka. W Sulęcinie za 50ml się płaci 800 zł, więc sporo przepłaciłaś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatusze
Mowilam informacyjnie o tym urzadzeniu, a nie ze jest do policzkow. Lipolize robilam tradycyjna metoda w podbrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×