Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta do zębów

Dobra pasta do zębów-co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
a ja sie zastanawiam, skad tacy ludzie, jak ty sie biora!!! myslisz, ze nikt nie widzi, ze spamujesz jakas ohyda dla zysku?? hahaaaha, jakies bezmuzgowie!!! TYLKO SODA (lub w polaczeniu z woda utleniona, lub olejem kokosowym) daje najlepsze i NAJZDROWSZE REZULTATY. jesli ktos cierpi na paradontoze, po tygodniu mycia mieszanka soda + woda utleniona + kilka kropek koenzymu Q10 pozbywa sie problemu. na noc taka mieszanka najlepiej wyszorowac zeby dwa razy pod rzad. a trzeci raz poprawic olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam Ajony i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretkaw
Polecam pasty parodontax, które działają profilaktycznie. Skutecznie eliminują nadwrażliwość zębów., Używam wersji wybielającej i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazje testować pastę parodontax przez 14 dni i mogę ją śmiało polecić osobom które mają wrażliwe zęby i problemy z dziąsłami. Mimo że posiada smak który nie wszystkim będzie odpowiadał to dla zdrowych dziąseł warto ją używać. Jest ich kilka i można sobie wybrać : Fluoride, Classic, Whitening oraz Extra Fresh. Pasty te doskonale czyszczą zęby likwidują płytkę bakteryjną, chronią dziąsła i wzmacniają je, delikatnie przywraca zębom biel i pozostawia na bardzo długo uczucie świeżości i czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosuje pastę parodontax i jest super na dziąśła , daje długo uczucie świeżości czego nie dawała mi pasta meridol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodontax też parę razy stosowałam teraz używam białą perle żeby wybielić swoje ząbki do tego nitkę dentystyczną i płukam płynem po każdym posiłku daje rady widzę małe efekty już na moim uzębieniu jednak naprawdę warto tak dobrze i szczegółowo dbać o swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię pasty blend a med :) czasem sobie kupię taką z ziai za 4-5 zł i też jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
Pasty Parodontax na krwawiące dziąsła z pełną odpowiedzialnością mogę polecić. Stosowałam. I jest tak jak zapewnia producent. że po kilkunastu dniach stosowania objawy się zmniejszają. Owszem, ma nieciekawy smak, ale po kilku stosowaniach da się do niego przyzwyczaić. Mój dentysta polecił mi też pastę Colgate Total Pro Health Gum (czy jakoś tak) i tez mi bardzo "podchodzi" - ma mocno miętowy smak, wzmacnia dziąsła, zostawia świezy oddech na długo. Jedyną wada jest chyba to, ze jest trochę droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z reklamami!!!! tylko soda polaczona z woda utleniona, ja w ten sposob pozbylem sie kamienia nazebnego i najlepsze jset to, ze ten kamien sie nie odnawia. pasty w porownaniu z tym moga sie schowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah83
Najlepszą dla zębów i dziąseł jest Parodontax- ma odpowiednią dla zębów dawkę fluoru, dobrze czyści zęby oraz wzmacnia dziąsła, zmniejszając krwawienie i zaczerwienienie. Obecnie biorę udział w 14-dniowym teście z Parodontax i- tak jak obiecuje producent- krwawienie dziąseł znika, a zęby i dziąsła są mocniejsze i zdrowsze! Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.soda 2.olej kokosowy z soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja używam pasty parodontax whitening, i jestem bardzo zadowolona, poprawiła mi sie kondycja dziąseł i jestem pod dużym wrażeniem właściwości wybielających naprawdę widać efekty,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne , jasne w doope se wsadź ten parodontax whitening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypyerdalaj z tym wstretnym spamem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszek
U nas ajona bez fluoru od wielu lat. Bardzo duże znaczenie ma systematyczne szczotkowanie, rozsądna dieta, eliminowanie używek. Jednak wpływ na wygląd zębów ma rzeczywiście wiele istotnych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Himalaya albo Dabur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie te kuracje sodą są bardzo podejrzane i można się tylko nadwrażliwości nabawić i zniszczyć sobie szkliwo. Dziękuję, ale nie. Wolę kierowac się radami, które uzyskałam od mojego stomatologa (http://www.nzozalmadent.pl/) i wybierać pasty ziołowe specjalnie do nadwrażliwych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAAAAA,CO TY NIE POWIESZ......... soda i tylko soda,powyzsze posty mowia to samo.soda myje juz kilkanascie lat i nigdy nie mialam tak zdrowego i blyszczacego szkliwa jak teraz.mam 45 lat,wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graz1
Ja też biorę udział kampanii Streetcom Parodontax i potwierdzam, ze jest super. Wcześniej używałam innych past- ze względu na niższą cenę i bardzo się cieszę, że mogłam spróbować pasty Parodontax. Sama pozbyłam się problemu krwawiących dziąseł a i znajomi testujący pastę byli bardzo zadowoleni. Pasta na początku ma specyficzny smak - taki słonawo-miętowo-ziołowy. Ale dla mnie od początku był ok a z czasem jego specyfika nie jest już odczuwalna i wszystkim smakuje. Zęby po umyciu są gładkie i na prawdę czuć świeżość w ustach. Ja już nigdy nie kupię innej pasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziu.............. SAM spaaaam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza pasta do zębów to PARODONTAX- jest rewelacyjna. Wiem co mówię ponieważ osobiście miałam okazję ją sprawdzić na moich zębach. Wiem..powiecie, że smak niespecjalny....racja, ale do smaku można się przyzwyczaić. A tak szczerze to czy smak jest ważny? To tylko dwie minutki a przecież głównie chodzi o efekt. No to do rzeczy.. Po pierwsze czuć, że zęby są porządnie umyte - wyraźne uczucie gładkości, którego wcześniej nie było. Po drugie, znika problem krwawiących dziąseł. Już po tygodniu, dwóch nie ma tego problemu a gdy był bardzo uciążliwy z reguły jest zdecydowanie lepiej. Bardzo dobra jest też wybielająca wersja pasty. Poza wcześniej opisanymi plusami, pasta bardzo efektywnie wybiela nasze zęby - pomimo nieciekawego smaku. Naprawdę szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timtom1
A ja polecam Parodontax :) jest bardzo dobra stosuję od ponad 2 tygodni i wdać efekty. Dziąsła przestały mi krwawić, mało się nakłada a dobrze się pieni- starczy na długo. Ja akurat stosuję pastę wybielającą (piję dużo kawy) i zęby są już trochę bielsze. A co do smaku- ma dziwny smak ale po kilku myciach da się przyzwyczaić. Naprawdę wiele past przetestowałem ale tą uważam za najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardysiek
Ajona pomaga, duże znaczenie ma sysematyczność, odpowiednie szczotkowanie. Wtedy te wasze zęby będą mocno odmienione, ale docelowo na odpowiedni efekt jednak trochę będziecie musieli poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam pasty Parodontax. Dziś zauważyłam kolejne pozytywne efekty jej stosowania. Miałem kłopoty z jedzeniem słodkich, kwaśnych , zimnych i gorących potraw. Po prostu dokuczała mi nadwrażliwość. Przy jedzeniu czułem przeszywający ból. Dziś zjadłem po raz pierwszy od dawna lody - bólu brak. Po prostu nie mogę uwierzyć ,że wreszcie pozbyłem się tej dolegliwości. Dla mnie ta pasta może mieć brzydki kolor, nieprzyjemny smak ale jest cudowna w swoich właściwościach. Poza tym do smaku można się przyzwyczaić już po 14 dniach, krwawienie dziąseł znika, a zęby i dziąsła są mocniejsze i zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azarothlublin
Ja polecam pastę Parodontax. Testowałem tą pastę w ramach kampanii Streetcom. Pasta jest bardzo dobra, pomaga przy krwawieniach dziąseł. Po 14 dniach stosowania smak pasty jest dobry. Chcecie mieć dobre zęby i zdrowe dziąsła stosujcie pastę Parodontax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz z ta sama reklama, bo juz srac sie chce jak to czytam po raz tysieczny :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×