Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta do zębów

Dobra pasta do zębów-co polecacie?

Polecane posty

Ja stosowałam pastę Elgydium, poleciła mi ją moja dentystka i dobrze usuwała kamień nazębny, więc może do niej jeszcze wrócę... A słyszeliście coś o pastach wybielających z węglem? Podobno są skuteczne i nie zdzierają szkliwa tak jak zwykłe pasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordys
Dbaj systematycznie o pielęgnację to pewnie będzie ok, ale wszystko zależy od tego, jakie masz zęby. Doprowadzenie ich do normalności musi wymagać czasu - niech najlepiej będzie bez fluoru - powinno być optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korgol
Szczotkuję systematycznie ajoną i jest całkiem ok. Zanim doprowadzi się zęby do normalności zawsze musi minąć sporo czasu, ale przecież generalnie zęby tego wymagają. U mnie poprawa przychodziła stopniowo. W tym momencie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematyczność wszystko załatwia i moim zdaniem duże znaczenie ma np. stosowanie pasty bez fluoru + dobra dieta. U mnie to sporo zmieniło. Jak dotąd bez żadnych zabiegów mam zęby w naprawdę świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horter
Bez fluoru. Do tego zdrowa dieta i sami zauważycie jak duże będą zmiany. Pewnie, że doprowadzenie zębów do normalności wymaga czasu, ale zdecydowanie najlepiej robić to po prostu podstawowymi działaniami. Zobaczycie jaka będzie zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traderos
Przede wszystkim odpowiednia i systematyczna pielęgnacja. Doprowadzenie zębów do normalności wymaga czasu, pasty bez fluoru i dobrej diety, ale docelowo można tak uzyskać świetny efekt. Pewnie, że z dnia na dzień tego nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a do tego dobra pasta. Ja wypróbowałam na sobie pastę Splat, doradziła mi ja Pani w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian0112
Już jest na rynku polska pasta do zębów bez szkodliwego fluoru , triklosanu i parabenów. Można ją kupić w internecie wraz z innymi produktami kosmetycznymi w serii ORGANIC. Osoby zainteresowane higieną jamy ustnej oraz pielęgnacją całego ciała mogą kupować te naturalne produkty w cenach detalicznych albo klubowych z 25% upustem. Do zakupów w cenach klubowych potrzebny jest link zapraszający, który mogę wysłać na priv lub zwrotnie po kontakcie na mój email: sebastian240398@gmail.com lub smsem na numer 725101249 Pozdrawiam Sebastian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mnie parę dni temu zaprowadziła do apteki Namex na Grochowskiej, koło ronda Wiatraczna i mogę ten punkt polecić. Mają fajną akcję – wszystko po 2 zł, w sensie wiadomo nie jest wszystko, ale rzeczywiście sporo preparatów można w tej symbolicznej cenie dostać. Ja sobie kupiłam magnez z potasem, gdzie normalnie to kosztuje dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga w którym dowiecie się jakie najlepsze kosmetyki znajdziecie w drogerii Rossmann usmiech.gif Zachęcam do komentowania ) http://bestcosmetics.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracajcie uwagę na totalne podstawy - wiem jak było u mnie i jakie efekty udało się uzyskać. Najważniejsze, że w tym momencie po prostu zęby wyglądają zdrowo, są pozytywnie odmienione, ale też nad takim efektem musiałam się napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona wystarczy - powiedzmy, że dzięki niej przywróciłam sobie normalność zębów, wyglądają jak powinny, barwa się zmieniła, wygląda bez porównania lepiej. Ale dojście do tego, czego chciałam również wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją przygodę z pastami bez fluoru zaczełam już około rok temu. Bardzo ciężko mi było przyzwyczaić się do naturalnych past. Stosowałam wiele różnych past do zębów i najbardziej polubiłam pastę z zieloną herbatą i miętą, dlatego że daje fajny efekt odświeżenia. Kupuje swoją pastę tutaj: http://www.ziolavita.pl/pasta-do-zebow-zielona-herbata-z-mieta-eko-75ml-urtekram-p3103.html Szukam teraz pasty bez fluoru dla dzieci, bo ciężko się im przestawić na te naturalne. Możecie jakąś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margiriti
Ja staram się naturalnie dbać o zęby, dlatego eksperymentuje z naturalnymi pastami :) Ostatnio wybrałam tę http://www.lehning.pl/lehning-pasta-do-zebow. Pasta zawiera sole mineralne, które pozytywnie oddziaływają na zęby i dziąsła. I jest całkiem smaczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojście do normalności wymaga czasu, ale dzięki odpowiedniemu podejściu powinniście uzyskać dokładnie to, czego chcecie. W naszym przypadku jest w porządku. Sama dobra pielęgnacja pastą bez fluoru + częste zmiany szczoteczki i przynajmniej jak na razie wszystko wygląda doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna pasta bez fluoru robi dużą różnicę, mnie pomogła i jest bez porównania lepiej, ale przecież wiadomo, że dojście do czegoś dużego, poważnej zmiany, wymaga wiele czasu. Przy czym niczego z dnia na dzień nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama pasta bez fluoru od wielu lat, nic złego się nie dzieje. Doprowadzenie zębów do normalności musi trwać, zależy od jakiego stanu startujecie. W moim przypadku przywróceniem tego wszystkiego wymagało czasu. Teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że szczotkowanie ajoną, ale to jeszcze znaczenie mają inne tematy, takie jak choćby dobra szczoteczka, rozsądne podejście do diety. Dopiero składając to w jedną całość można realnie oczekiwać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridol jest bardzo dobra i kompletnie potrafi zadbać o wszystkie warstwy ochrony jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalną, porządną pastę bez fluoru. Nie musi być jakaś cudowna, wystarczą absolutne podstawy. I na pewno omijajcie te najbardziej znane, w pięknych opakowaniach. Poza ładnym wyglądem niczego wam one nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym miec bielsze zęby, myslalam o białej perle tej 10dniowej. ale czytalam ze nie jest zbyt dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona, systematycznie stosowana, szczoteczka miękka, zmieniana co trzy miesiące, no i dbałość o dietę + eliminowanie używek. To wystarczy dla normalnych zębów. Żadne cuda, tylko podstawowa pielęgnacja i wtedy korzyści zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zwracać uwagę na same podstawy - doprowadzicie sobie zęby do normalności dosyć szybko, pasta powinna być bez fluoru. Zwrócicie na to uwagę to na bank zauważycie korzyści. Żadne cudowne techniki - tylko podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasty bez fluoru, stosowane systematycznie - to wystarczy dla naprawdę dużej poprawy, to właśnie również totalnie odmienia wygląd zębów i doprowadza je do normalności. Ale też nie oczekujcie od razu cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×