Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta do zębów

Dobra pasta do zębów-co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Systematycznie stosujcie ajonę, zdrowo do tego podejdzcie i wtedy zęby będą wyglądały normalnie. Niczego nie da się zrobić od razu, wszystko wymaga czasu, ale docelowo na bank zakładane efekty uzyskacie. Wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim rozsąden szczotkowanie i zdrowe podejście do tematu. Wiecie ile się trzeba napracować nad zębami, żeby były zdrowe? No właśnie. A ogólnie dojście do czegoś na odpowiednim poziomie to nie jest hop siup, to wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie szczotkujcie zęby i tyle. Doprowadzenie ich do normalności musi trwać, ale to się robi podstawami. Brak fluoru robi różnicę, podobnie jak triclosanu - tylko szczotkujcie jak należy, zwracajcie uwagę na dietę. Poprawa będzie zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona i systematyczność. Zębów od razu do normalności nie przywrócicie, ale tutaj głownie chodzi o podstawy. Ludzie nie wiedzą nawet jak szkodliwy może być fluor, ile ma minusów, a przecież publikacje na ten temat pojawiają się co trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematyczność, zdrowe podejście do tematu, sama doskonale wiem, jak to wygląda, jak mocno trzeba się napracować. Przynajmniej w tym momencie nie mam z zębami żadnych problemów. Ale ludzie to nawet o podstawach zapominają, nie mówiąc już o diecie czy używkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona, kwestia tylko systematycznego stosowania. Pewnie, że od razu wielkich efektów na zębach mieć nie będziecie, ale po tygodniach/miesiącach poprawa powinna być już zdecydowana. Sama wiem ile się napracowałam - ale mam to co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są też pasty bez fluoru: goździkowa, z borówki brusznicy. Wiele firm produkuje takie pasty Dabur, Babuszka Agafia, sporo można znaleźć w sklepach internetowych oraz stacjonarnych zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki kuhwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest koncentrat pasty do zębów Ajona Stomaticum. Nakłada się go bardzo mało na szczoteczkę a efekt już po kilku użyciach jest widoczny. Stosuję go od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. W dobrej cenie jest osiągalny w melissa.pl - aptece internetowej. https://www.apteka-melissa.pl/produkt/ajona-stomaticum-koncentrat-pasty-do-zebow-25-ml,2415.html?kat=jama-ustna-i-zeby,520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam różnych past do zębów, zarówno z fluorem, jak i bez. Kupuję to co jest akurat na promocji w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim ajona, duże znaczenie ma dla mnie również systematyczność. Tzn. ogólnie zęby do zdrowia doprowadzacie podstawowymi krokami, a nie cudami. Jeśli będzie rozsądne, zdrowe podejście, to wszystko na pewno ogarniecie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dobre szczotkowanie, odpowiednia dieta, dbałość o całkowite podstawy. Właśnie takimi krokami doprowadza się zęby do normalności, ale też nie spodziewajcie się, że idealnie będzie od razu. U mnie nad tym wszystkim mocno się napracowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie szczotkujesz pastą bez fluoru i nie ma żadnych problemów, chociaż wszystko zależy od tego, w jakim stanie są zęby. Ogólnie trzeba pilnować podstaw, dopiero wtedy sytuacja powinna wyglądać o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajonę, systematycznie stosowana daje efekty. Ale bez eliminowania używek niczego wielkiego nie osiągniecie, bo najczęściej to one właśnie są przyczyną problemów. Żeby dojść do czegoś naprawdę znacznego trzeba solidnie nad sobą popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pastę ajona - również. Używałem jej zanim jeszcze mówiono o niej w sieci. Bez fluoru, bez triclosanu. Ludzie dopiero teraz zaczynają zwracać uwagę na składy produktów. My to jednak robiliśmy lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie szczotkujcie - pastą ajona. Poprawa nie przyjdzie od razu, tylko z czasem. Brak fluoru naprawdę robi swoje co dla mnie również było dziwne. Najważniejsze, że osobiście nie mam z tymi zębami jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja staram się nie kupować pasty w drogerii. Znalazłam wreszcie dobrą pastę wybielającą w sklepie internetowym superusmiech.pl (dawny curadent) i uważam, że jest warta swojej ceny. Nazywa się Black is White i jest z firmy Curaprox. Dotąd nie spotkałam się z takim efektem, więc będę ją kupować i polecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja staram się nie kupować pasty w drogerii. Znalazłam wreszcie dobrą pastę wybielającą w sklepie internetowym superusmiech.pl (dawny curadent) i uważam, że jest warta swojej ceny. Nazywa się Black is White i jest z firmy Curaprox. Dotąd nie spotkałam się z takim efektem, więc będę ją kupować i polecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLANX - najlepsza! Już od dłuższego czasu używam tej wybielającej i jestem naprawdę zadowolona. Z tego co się orientuję dostępna jest tylko w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. bardzo ważny jest dobry wybór pasty, najlepiej znaleźć sklep z profesjonalnymi produktami. Ja zamawiam przez neta, też na superusmiech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze najważniejsze są podstawy, dobre podejście do szczotkowania, tak właśnie mocno odmienia się sytuację, ale niczego natychmiast nie poprawicie. Trzeba się nad tym naprawdę mocno napracować - efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka
Ja wybielającej używam Mediblanc, angielska pasta co ważne bez fluoru! Efekty super, widoczna poprawa, wydobywa biel zębów; oraz number1 to Supersmile jeśli chodzi o wybielanie! Też bez fluoru i innych szkodliwych substancji, tyle że kosztuje drugie tyle jeśli chodzi o pojemność, tj. w przedziale 70-110. Ale jest bardzo wydajna, starcza na dłuugo, naprawdę warto! Kiedyś używałam takich past jak np. Elmex, Lacalut, czy chociażby na wybielanie BlanX jednak słabo wypadają w porównianiu z tymi które wymieniłam ;) są oczywiście inne ekskluzywne, ale te których używam też dają rade :) Polecam, warto wydać więcej i mieć zadowalające efekty, zużuwa się bardzo małą ilość, więc tubka długo gości w naszej łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można poradzić się swojego stomatologa jak dbać o jamę ustną. Ja chodze z dzieckiem na takie wizyty do www.medentes.pl i widzę, że moje dziecko do tych zasad się stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dentysta polecił produkty z curaproxu, są dostępne na stronie superusmiech i przyznam, że bardzo skuteczne. Poza pastą kupuje tez specjalne szczoteczki z curenu, super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dentysta za to ostatnio polecił mi pastę wybielającą Elgydium, więc poszłam za namową i zamówiłam na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czego dokładnie szukacie. Mi przez pewien czas zależało na znacznym wybieleniu zębów, zaczęłam stosować pastę blanx i pomogło. Teraz używam głownie pasty ochronnej (przed szkodliwym działaniem kwasów- na noc),a w ciągu dnia delikatnej pasty dla wrażliwych dziąseł. Bardzo mi zależy na zdrowych, ładnych zębach, więc nie kupuję w marketach tylko zawsze w sklepie superusmiech.pl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×