Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość a no
rzeczywiscie tak jest, nie zauwazylam tego wczesniej, ale jak sie teraz zastanowilam to wszystkie znajome po wpadkach maja takie imiona dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
jeszcze nie tak dawno byl boom na olivie...macie moze jakies wykazy najpopularniejszych obecnie imion dzieciecych?bo nie jestem na czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
tak samo jest teoria potwierdzona badaniami empir.,ze ta panie,wiek obojetnie jaki,stan cywilny tez,ktore nie sa w zwiazkach szczesliwe maja duzo dzieici,bo wyrownuja w sobie brak milosci i okazywanie uczuc itp.i cos w tym jest patrzac po znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
Rok 2006 Lp. Imię Liczba nadań 1. Jakub 15 618 2. Kacper 12 422 3. Mateusz 8 905 4. Szymon 7 297 5. Bartosz 6 945 6. Michał 6 545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
Rok 2006 Lp. Imię Liczba nadań 1. Julia 14 023 2. Wiktoria 11 618 3. Oliwia 9 629 4. Natalia 8 582 5. Aleksandra 8 292 6. Zuzanna 7 324 a ciekawe czy cos sie w 2008 zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
Najpopularniejsze w ostatnich latach imiona żeńskie:Aleksandra, Natalia, Karolina, Patrycja, Kinga, Klaudia, Magdalena, Julia, Gabriela, Dominika, Justyna, Paulina, Weronika, Angelika, Sylwia, Anita, Zuzanna, Alicja, Kamila, Oliwia. Najczęściej nadawane imiona męskie:Kamil, Jakub, Patryk, Adrian, Michał, Dawid, Kacper, Mateusz, Karol, Krzysztof, Sebastian, Jan, Marcin, Daniel, Szymon, Bartłomiej, Filip, Krystian, Paweł, Adam, Arkadiusz, Konrad, Łukasz, Dariusz, Dominik, Oskar, Andrzej, Damian, Przemysław, Radosław, Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowwer
ZOSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina009
Chciałabym miec 3 córki i jednego syna ;) jesli sie uda to imiona będę takie: Julia Michalina Amelia Antonina Emilia Karolina Jakub Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosso
mi się podoba dla chłopca Tristan ale odpada bo mój mąż wyraża sprzeciw. Zostaje więc Daniel lub Damian a dziewczynka Natalia lub Liliana (na drugie Maria, to tradycja w naszej rodzinie, pierwsza dziewczynka dostaje takie imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z dziewczynami że większośc tych \"amerykańskich \" imion dają bardzio młode dziewczyny, a to że mi sie podobają takie imiona Dejzi to już moja sprawa...nam sie nie podobają stare, polskie imiona typu Jaś, Franek-z takich to dopiero się w szkołach śmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi niestety nie grzeszy poczuciem humoru :) Poza tym jesli moj narzeczony nie jest Polakiem to krzywde wyrzadzilabym moim dzieciom laczac nie polskie nazwisko z polskim imieniem jak np Jaś Murphy czy Marcin Smyth. To by sie dzieci dopiero z nich w szkole smialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaaaaaa1309
ładne są imiona takie jak: Filip Olaf Maja Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi za to nie wie,ze o gustach sie nie dyskutuje. Ja nie wypowiadam sie na temat Twoich rozowych tipsow i zoltych dresikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak wiem,chodzi mi o te propozycje dla dzieci malych co brzmia jak dziwko-longi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli rozowe tipsy i dresik stanowia o tym czym kobieta jest zadbana czy nie , to rzeczywiscie, nie mam o tym pojecia. I mam nadzieje,ze nigdy nie bede miala :) Wiem, na pewno jak nie nazwe mojego dziecka - Agnieszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja sa
ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa boli od tego
a moj narzeczony wymyslił dla dziewczynki MERCEDES a dla chłopca BENZ wiem ze czubek dobrze ze zartował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają Staś i Tosia ewentualnie w drugiej kolejności Wojciech i Alicja ze względu na nazwisko narzeczonego będziemy mieli mniejsze pole manewru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliw94
dzieczęce imiona mi sie nie podobają chłopczyk Igor Bartek Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudkaaa
nikt nie mowi tu o Agnieszce...mi sie to imie bardzo podoba!!! corce bym dala :Agnieszka i Majka a chlopcu :Arturek albo Wotus sliczne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione? dziewczynka: Hanna, Antonina, Agnieszka, Marta, Zofia, Maria, Barbara, Bogusława, Joanna, Katarzyna chłopak: Grzegorz, Piotr, Stanisław, Mirosław, Marcin, Tomasz, Ludwik (podoba mi sie, ale nie nadałabym go dziecku), Krzysztof, Wojciech, Pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeekne:):):):):):)):):):):):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×