Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość czerwone
Jagoda i Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viktoria86- jak zresztą do innych - ja też mam rocznik 86 - zaniedługo skończe 20 i już będe miała 21 - nie mówcie jej ani mnie że jestem naiwną 20 - latką i odradzacie mi dzieciaka - mówie od razu - odradzać to możecie same sobie - innym dajcie spokój , mój mąż i ja zaraz po kościelnym zaczynamy remont 100 - letniego domku , niewiadomo ile kazy trzeba będzie i w ogóle - wiem jedno - jak domek w miare będzie w środku , będziemy planować dziecko . To będzie nasze dziecko :) - nie wasze !! Znam mamusie które mają teraz tyle co ja i ich dzidziusie mają po 2 lub i 3 latka - i co - WYGLADAJĄ NA MŁODE ZADBANE MAMY I NIE WSTYDZĄ SIE TEGO ŻE W TAK MŁODYM WIEKU MAJĄ DZIECKO .Tak więc jak przyjdzie pora - jeśli Bóg da - zajde w ciąże - i będe oczekiwać na przyjście na świat nowego człowieka - mojego dzidziusia :) DODAM ŻE NIE WAM OCENIAĆ INNYCH !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malusia zgadzam się z Tobą nie wiek decyduje o dojrzałości i odpowiedzialności. Masa jest trzydziestolatków, którym niebieskie migdały w glowie. Życzę powodzenia jestem z Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela byzmesu
2-latek , a już tym bardziej 3-latek , to nie jest żaden DZIDZIUŚ widzę , że przez usta przejdzie ci tylko jedno z 4 imion : oliwia , wiktoria , weronika i julia ; hmmmmmmmm.... a jak wołasz znajomych , to tez ci nie może przejść ? czy moze wszyscy mają imiona z tej grupy? a nadawaj sobie jak chcesz , co mnie to obchodzi; zdaje się , że nadeszły czasy , gdzie napuszona weronika albo wiktoria jest imieniem skromnym i powszechnym (o , to drugie to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak) , a anna , ewa , ola, magda - to dziwolagi wymyślane , gdzie rodzice silili się na oryginalnosć eh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa dzieci, które sie teraz rodzą nazywa sie Ola i Kuba!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian, Natan. Martyna, Lena. Mam 21 lat i czuję, że jestem niegotowa na dziecko, ale 5 moich koleżanek z liceum zostało właśnie mamami i są szczęśliwe. To nie wiek świadczy o dojrzałości, a 20 lat to wcale nie tak mało. Gdyby 18-latka poinformowała, że chce mieć dziecko, to można odnieść wrażenie, że coś jest z nią nie tak, ale 20-stka to taki początek dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevva
no jasne , te 2 lata robia kolosalną różnicę a potem będziecie rozwódkami z dzieckiem w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje imiona to viktoria vanessa jennifer jessica sebastian marcel(czytamy marsel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
Chcialam jeszcze dodac,ze slub bierzemy za poltora roku tzn w lipcu 2008 wiec dziecko jakby bylo i jak Bog nam pozwoli to bedzie za jakies 3 lata wiec bedziemy mieli po 24 lata to chyba nie tak malo! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ja cos powiem
Izabela1982 może sie przenies na wyspy? Zagraniczne imiona Ci sie podobają.Tam bardziej będą pasować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topieliczka
a mnie kordelia i pafnucy , tez proste i skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
- Michalina - Nela - Marysia - Kornelia - Paweł - Igor - Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy bylam w ciazy i jak juz wiedzialam ze to bedzie facet, mial sie nazywac Miłosz lub Dawid.ale jak juz lezalam na porodowce, stwierdzilam ze zaraz urodze Huberta:) i zostal Hubert, w maju skonczy 2 lata. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Tiffany lub Michealle dla dziewczynki:) Joshua dla chlopca ps. nie mieszkam w Polsce (bo pewnie ktos juz czyha ze zlosliwym komentarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcel(czytamy marsel) hahaha ale mnie rozbawiło to czytanie tego imienia - :p jak dla mnie dziewczynka - Nadja chłopczyk - Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam sen ze moj nazeczony przed urodzeniem sie naszego malenstwa powiedzial ze bedzie sie nazywal Jakub. Dodam ze moj luby nie jest typem macho ktory narzuca swoje zdanie slabej bezwolnej kobietce. No i co byscie z tym fantem zrobily? Takie sny siedza potem w glowie i wierca dziure w brzuchu. A my zaraz po slubie chcemy sie starac o pocieche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcówka
widzę na tym topiku same wiktorie ale to już ta era raczej mineła nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaurielleMalenn
Jesli syn to Jan Maurycy. Jesli corka to... i nie moge sie zdecydowac. Lilianna (po babci)? Milena? Liwia? Lidia? Inga? Maja? Aurelia? Laura? Alicja? Weronika? Marta? Pewne jest tylko jedno: po ojcu bedzie miec nazwisko i wyglad (ciemnooki brunet, piec okolen wstecz wszyscy tacy sami, ja niebieskooka blondynka, wiec dzieci fenotypowo beda po ojcu). Imiona wiec wybieram ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Romeo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34343430
dżesika ,amanda, sila, selina dżonatan, kewin ,brajan ,denis, rodżer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizasss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×