Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość viktoria86

Tak jak w temacie! mam pytanie jakie imie wybralybyscie dla pierwszego dziecka?Jakie dla chlopca i jakie dla dziewczynki? a tak wogole kiedy planujecie miec dzieci? ja z przyszlym mezem chcemy od razu po slubie miec takiego szkrabka :))) dla dziewczynki chcemy - Ola ,a dla chlopca Kuba. Podoba mi sie rowniez imie Rafal tylko sie zastanawiam czy moge dac dziecku takie imie,bo moj przyszly maz tak sie nazywa. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
86 to twój rok urodzenia ? zastanów się lepiej , czy nie chcesz jeszcze korzystac z życia - dziecko to nie szkrabek , tylko ogromna odpowiedzialnosć , obowiazki i rezygnacja z wielu rzeczy , które 20-latka moim zdaniem powinna przeżyc to tylko moje zdanie , zrobisz jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
a co do imion , to tymon albo lea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
Tak 86 to rok mojego urodzenia.Wiem o tym ze to jest odpowiedzialnosc,kazdy w ktoryms momencie swojego zycia czuje ze chce zalozyc rodzinea ja wlasnie czuje ze to jest ten czas. Tyle ile potrzebowalam wykorzystac zycia na zabawe to juz wykorzystalam a teraz chce to zycie dzielic z kims,urodzic dziecko i poswiecic sie rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
a tak wogole to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta..
Ja chcialam dziecko jak mialam 18 lat. Chcialam w znaczeniu ze czulam ze jestem gotowa psychicznie. Poniewaz kierowalam sie rozumem ta chec posiadania dziecka byla czysto teoretyczna. Teraz mam 23 lata i niedlugo wychodze za maz. Nadal chce dziecko i nadal kieruje sie rozumem. Dziecko to nie tylko chec spelnienia sie w maciezynstwie ale takze ogromna odpowiedzialnosc za drugiego czlowieka. Takiemu dziecku trzeba zapewnic odpowiednie warunki a nie slub a pozniej z tesciami na kupie. Dziecko to nie dzidzia ani szkrabek ani bejbik ale nowy czlowiek. Dziecko nie zostanie male juz zawsze. Urosnie szybciej niz ci sie wydaje. Bedzie trzeba je utrzymac i wyksztalcic a nie tylko machac gzechotka i sluchac jak gaworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta..
Zapomnialam dodac ze mimo ze chcielibysmy miec juz dziecko narazie nie bierzemy takiej opcji pod uwage. Najpierw chemy zbudowac dom by zapewnic dziecku i nam samym normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede miala dzieci to będą ZOJA albo MILENKA dla dziewczynki FRANEK albo MIŁOSZ dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta..
Zoja - dziecko cie znienawidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek albo Jarosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno :P :P :P ale przynajmniej nie będzie setną OLIVKĄ czy WIKTORIĄ w przedszkolu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta..
:) Mnie sie podoba np. Franek albo Marysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie
podoba Fryderyk:)ale żeby nie zdrabniali Frycek,tylko poprostu Fryderyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba właśnie ZOJA ;) i tak będzie miała na imię moja córka (jeśli będe ją kiedykolwiek miała :P ) moim zdaniem to piękne imie , jest pochodzenia greckiego i oznacza ŻYCIE wiec w sam raz nadaje sie dla dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki82
ja dałam mojej corce na imie Laura chłopiec Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w głowę
Łucja albo Wiktor :) bezapelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
28 mam lat nie zrozum mnie źle , jak nie chce nikomu mówić , jaki wiek jest dobry na dziecko , a jaki nie , bo to każdy musi wiedziec sam jedna tam dobrze napisała - dziecko to jest nowy człowiek; nie żadna dzidzia , nie zaden debilek , do którego się gada tiutiutiu , takl jest rok , może dwa, ale i tak - cały czas trzeba to dziecko kształtowac; i mysleć o tym , że ma sie wychowac człowieka, który umie rozwiazywać konflikty , który nie daje pluć sobie w kasze , który jednocześnie szanuje innych, który potrafi raadzić sobie ze stresem i wiele , wiele innych rzeczy; żeby byc w stanie nauczyć człowieka tego wszystkiego , trzeba być samemu ukształtowanym; nie znam cię , nie moge cię oceniać , ale wiem , ze ja jako 20-latka wychowałabym psychopate , a nie normalnego człowieka; dopiero w wieku 25-26 lat byłam emocjonalnie przygotowana - po prostu sama jakaś wystarczająco zrównowazona , zeby móc zaczaćksztaltowac kogoś innego; oczywiscie człowiek dalej siękształtuje , sam, nabywa wiedzę i doswiadczenia , wiec nie twierdzę , że 25-30 lat to apogeum wszystkiego , ale w wieku 20 lat to ja dziecko każdemu zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
a zoja - mnie się tam podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka o.
bardzo ladne można jeszcze doda albo lucyfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewicom20
Olivia, Julia, Weronika, Victoria dla dziewczynki KUBA!!, Bartek, Filip dla chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela byzmesu
ewicom , ten twój zestaw to bedzie sie tak rozkładał w każdej jednej klasie w szkole za jakies 5-7 lat : 4 oliwie , 5 wiktorii , 2 weroniki i 4 julie to chyba obecnie kanon obowiazkowy i jedyny dziwi mnie , że ludzie ciągle nadają dzieciom imiona , które słychac w każdej piaskownicy po kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1983
Fabian Marcin Piotr Paweł Malwina Sylwia Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onini
Michalina i Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia20
hej jestem z tego samego rocznika. slub planuje z narzeczonym za dwa lata a dziecko za trzy zeby juz bylo. ale szczerze mowiac juz bym chciala miec dziecko. I to prawda co mowisz ze kazdy psychicznie inaczej dorasta. ja chcialabym dac dziewczynce na imie Julia a chlopiec Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez juz bysmy bardzo chcieli miec, a na pewno zaraz po slubie a to juz tylko 3 miesiące:). A mamy po 26 lat wiec mysle ze to optymalny wiek:) Mi się pododba Hania lub Marysia, a chlopiec..Artur ,Tomek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddghhhhhhh
Niektóre kobiety wolą "oszpecić" swoje dziecko na najbliższe 18 lat. Najpierw nadają kosmiczne imiona, a potem wstydza się zawołać po imieniu dziecko w parku czy na placu zabaw Znam parę fajnych ludzi o beznadziejnych imionach, sami twierdzą że to dla nich wstydliwe przedstawić się nowej osobie. Na szczęscie imię można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddghhhhhhh
gazela byzmesu to Twoim zdaniem w kwestii nadawania imion dzieciom też powinno się iść za orginalnością i bez znaczenia czy imię podoba Ci się czy też nie???? Nie wyobrażam sobie dać dziecku na imię inaczej niż mi się podoba, bo akurat jest jedyne w swoim rodzaju a potem wstydzić się je głośno powiedzieć. Wolę aby moje dzieck miało na imię tak jak jego cała klasa niż COŚ co mi trudno przez gardło przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×