Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość blondynka*25
witam przyszle mamusie araz te ktore byc moze niebawem do nas dolączą:) jestem w 3 miesiacu ciązy ale jeszcze przed ciaza mialam swoje typy dla dziewczynki maja dla chlopczyka szymon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze daleko do dziecka ale jak dla mnie imiona to:Agata,Amelia,Laura,Olga,Anna i najbardziej z tych wszystkich podoba mi się Maria-zwykłe imię.a męskie to Adrian,Dawid,Aleksander, i najbardziej Gabriel.Julek,Wiktorii,Oliwek i Weronik jest do znudzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
chlopiec: mikolaj igor teodor aleksander dziewczynka: ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moimi typami są: Dziewczynka- Laura ,Wiktoria, Martyna Chłopiec- Artur, Wiktor, Igor Wszystko z dzwiecznym RRRR:) Sama mam na inię Patrycja i bardzo lubię to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz79
Dla dziewczynki: Monika, Maja, Matra,Magda a dla chłopca Michał, Maciej, Mateusz, Maksymilian. Ja z żoną wybieraliśmy właśnie z tych imion, ja mam na imię Mariusz a żona Marzena chcieliśmy żeby nasze dzieci miały też imię na literkę M, uważam że są to bardzo ładne imiona, mamy bliźniaki chłopca i dziewczynkę ja wybierałem dla dziewczynki: Monika a zona dla chłopca: Maciej. Myślę żeby wybierać normalne tradycyjne imiona, żeby dziecko nie miało w przyszłości nieprzyjemności. Moja żona znowu jest w ciąży, nie znamy jeszcze płci ale imię znowu będzie na literkę M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała mieć dzieci 2(dziewczynka i chłopiec) albo 7 4 dziewczynki i 3 chłopców(chciałabym mieć) Dla dziewczynek Lea Aurelia Apolonia(pola)Patrycja Luiza Oliwia Nadia Franciszka Nataniel(natan) Artur Franciszek Szymon Nikodem Gabriel Ponieważ...moja matka jest z Francji moj ojciec to Polak. Mama mojej babci ma naimię Aurora(dlatego Aurelia)ojciec mojej mamy to Francoise(czyt.fransuła-bardzo ładnie), siostra mojej mamy to Luiza a moja mama to Edith. Rodzice mojego taty to Nadia-(nadzieja), dziadek nikodem.Moj tata ma na imię szymek,siostra gabrysia(dlatego gabriel)Moja siostra ma naimie Leonia(mówią na nią leoni),mama chciała ją nazwać Lea ale tata spolszczył to imię i wyszło Leonia-strasznie,Lea 100razy lepiej. ja mam na imię Luiza więc to taka mieszanka francusko-polska.Patrycja poprostu mi się podoba,natan takze.Jednak Lea rulezz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac ze Moja kochana siosta Leonia ma na drugię imię Julia Mam jesze dwóch braci Arka Krystian -drugie imie, 2 brat to Igor Benjamin Imiona które jeszce mi sie podobają i sa orginalne to:oskar,alan,anielka,joanna,karina,oliwia,laura,,alicja kasjan-tak bajkowo,gracjan , michalina,wiktor, mikołaj, amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towj dziadek raczej ma
na imie François, nie Françoise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie Mikołaj, mój narzeczony się tak nazywa i klnie na to do dzisiaj. :P My wybraliśmy dla chłopca Eryk a dla dziewczynki Jagoda. :) Chodź nad tą Jagodą to jeszcze pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy to dla dziewczynki: Natalia, Lena, Alicja (podobają mi się imiona z "L", sa takie melodyjne :)), ewentualnie Zuzanna lub Iga. Dla chlopca Dominik, Filip albo Nikodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za imie dla dziecka
aristilis..? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za imie dla dziecka
zdrobnienie to aristilisek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigaaar
dziewczynka Dzieńdziadkoa a chłopiec Popielec -oczywiście żart takie imiona podał mój szwagier gdy moja siostra posadziła go z kalendarzem jak była w ciąży. U mnie córcia mazywa się Małgorzata, chłopczyk miał byc Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsaqwer
Loretta, Bianka, Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwamamusia
Teofilek-Pedofilek:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX000000000000000000000000000
Dla pierwszego to tylko J A R E K J A R E K J A R E K J A R E K J A R E K Niezależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
a mi sie podoba: Natasza, Magdalena, Anna, Blanka,Diana, Maksymilian, Szymon, Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa84
A ja mam 5 letnia córkę zofie i jestem 7 miesiącu z blizniakami niewiem czy to chłopcy czy dziewczynki dlatego moje opcje to Gabriela i Zuzanna a chłopcy to Jan i Franciszek dla mnie to są piękne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSzczęśliwaMama36
Ja mam Adasia Kamila(8 lat), Krzysia Ryszarda(7lat), Inę Mariannę(2)i niedługo na świat przyjdzie Malwina Katarzyna.(pod koniec lipca) Nie popieram Kubusiów, Mateuszków, Piotrusiów, Pawełków, Jasiów i Kacperków. Dla dziewczynek nie toleruję imienia Anna, Victoria, Vanessa, Patrycja, Aleksandra, Agata i Zuzanna. Współczuję dzieciom, w przyszłości fajnym laskom/facetom za imiona Victoria, Vannessa, Jessika, Joachim czy Orlando. Polecam Hanię, Zosię, Madzię, Jagodę, Martę, Ewelinę, Justynę (tylko nie Julię, błagam!), a dla chłopców Gabryś, Remek, Grzesiu czy Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78767
a ja dam swoim na imię własnie Wiktoria! i Ksawery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geografka1981
Ja mam synka Mateusza Dominika( 2 latka), teraz jestem w ciąży i dla dziewczynki mam imię Milena-tu się wszyscy zgadzamy (drugie jeszcze nie wybrane) a dla chłopca podoba mi się: Przemek, Wojtek, Fryderyk, Patryk, Bartosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia34
Nie jestem za Jasiami i Stasiami, ale jak można dać dziecku na imię Victoria, Oliwier albo Lea? Ludzie zastanówcie się imion jest wiele. Gdy przechodzę ulicą zazwyczaj słyszę same Julki, Agatki, Wiktorki, Stasie i Oliwerki! To już nie ma innych imion na tym świecie?! Nigdy nie skrzywdziłabym tak własnego dziecka. Oliwier pójdzie do szkoły a tam, innych Oliwierów 10! Masakra! Długo myślałam jak nazwać dzieci. I tak oto na świecie pojawiła się Jola(6), Alicja(5), Przemek(8) i Radek(3), a lada moment na świecie powitam Marcelinę albo Adriana. Nie mówię, że te imiona są najpiękniejsze na świecie, ale dają przykład, że dziecko można nazwać inaczej niż Olivia albo Lea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owocowa15/5/1980
Rodzice wybierają dzieciom imiona jakie chcą, nie będę w nich ingerować, ale ja zawsze kłóciłam się z mamą, bo nazwała mnie Jagoda Maja (co ja jakiś owoc jestem - a do drugiego - Może w maju się urodziłam, ale nie musiałaś tego ogłaszać wszem i wobec), choć już pogodziłam się z imionami, zawsze to wspominam. Mój mąż ma na imię Marek Piotr, i mu to odpowiada. Zresztą prosto i nikt nigdy się do tego nie czepiał. Gdy byłam w ciąży z pierwszą córką długo się zastanawiałam i urodziła się Ewa Marianna -dziś jestem zadowolona i nasza 5-cio latka też nie zgłasza skarg. Potem syn Adam Mateusz dziś 2,5 latek brzmi ładnie i zwykle. Planujemy w niedalekiej przyszłości jeszcze jedną pociechę i już zastanawiamy się nad imieniem. Dla chłopca będzie Paweł Wincent, albo Hubert ? , a dla dziewczynki jest pewne że Roksana Alicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvmd
u mnie jest zakład cukierniczy Roksana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mampytanie
Mi się Przemek i Radek nie podobaja ! A nie wiem co masz do Stasia ?? To bardzo ładne, tradycyjne imię. Ja tak nazwę synka, poza tym moj dziadek ma na imię Stanisław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjj
urszula (ulka) marianna albo helena joachim nikodem albo dorian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×