Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość gość
My dla chłopca mamy wybrane Tomasz a dla dziewczynki Teresa. Dziecko nie szybciej niż dwa lata po ślubie (choć jak się trafi wcześniej to tragedii nie będzie) bo przez najbliższe dwa lata będę miała w pracy do czynienia z dość szkodliwymi dla płodu związkami chemicznymi i wolałabym uniknąć potencjalnego zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torino
Hej dziewczyny :) Moja upragniona pociecha pojawi się na świecie we wrześniu, od wczoraj wiem, że to będzie chłopiec - no i mam ogromny problem z imieniem.... Zawsze chciałam dziewczynkę, od zawsze wiedziałam, że będzie Ola, nawet z mężem już o dziecku w przyszłości mówiliśmy "Ola" a tu będzie chłopak, a ponieważ mamy imię na nazwisko - tak dziwnie - mam straszny problem z męskim imieniem.... Jakie chłopięce imię pasuje do nazwiska "Janusz"?? Odpada Jan (byłoby masło maślane), Adam, Michał, Paweł, Rafał, Dawid już w rodzinie są, żadne typu Grzegorz, Krzysztof itp. nie pasuje bo w zestawieniu z naszym nazwiskiem byłoby mega "szeleszczące" i nie mam w ogóle pomysłu... Może ktoś pomoże, coś podsunie? Myślałam o Antonim albo Mikołaju ale mężowi się nie podobają.... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jakieś z "r" Marek, Radek, Rafał, Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacper i Lily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin i Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka_w_kompocie
dziewczyny pomóżcie, zastanawiam się nad imienim dla dziewczynki i sie waham, w ogole w jakim kierunku pójść - z jednej strony podobaja mi sie takie starodawne imiona, o ktorych mowa tutaj: http://symnatalprobaby.pl/przed-ciaza/96-moda-na-imie.html ale z drugiej strony wolalabym cos nowoczesniejszego. jak piszą, wiele imion zagranicznych jest juz dozwolonych u nas. Co sądzicie - w którą stronę byście poszły - doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tate87
Mateusz i Patrycja, w zasadzie to jest wiele ciekawych imion, bardziej boje się o to że ludzie często wybierają imienia pokroju Brajan czy Jessika. Ciekawe imiona można znaleźć np. na tej stronie http://mobi.elblag.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaspar Deniz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafaelaPo0
Sama nie będę podawała Ci propozycji ale warto abyś odwiedziła stronę http://milionsposobow.pl/ i w temacie Rodzina masz specjalnie stworzony artykuł jak wybrać imię dla dziecka. Szczególnie ciężko podjąć decyzję, gdy jest to te pierwsze, wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zygmunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×