Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxqqqqqq
Dla dziewczynki Nikola Olivia Diana dla chłopca Alan Olivier Oskar Wiktor A życie pokaże jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtyrghgdhtd
kurcze podoba mi się Nikita dla dziewczynki ale to ponoć rosyjskie męskie imię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dla dziewczynki Nikola Olivia Diana dla chłopca Alan Olivier Oskar Wiktor A życie pokaże jak będzie \" KOSSSSSZZZZZMMMMAAARRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissienka
Nasza córcia będzie miała na imię Zosia, a syn, nie wiem, chyba Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzynka2000
Novomova a ty jak nazwiesz swoje dzieci :) KOSSSSSZZZZZMMMMAAARRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 bardzo oryginalne imię :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda 1983
Hej ja mam na imię Jagoda , i cieszę się bardzo bo byłam jedyną Jagodą w szkole, poza tym bardzo mnie się podoba to imię gdybym sama go nie nosiła to moja córka byłaby Jagoda. Oczekujemy z mężem na dzidziusia i też mam problem z imieniem. "Niby to się wie", ale "G" prawda. dla dzieczynki - Blanka, Różyczka, albo Monika dla chcłopca - Artur, Konrad, Karol!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero myslimy o dziecku za pare lat po slubie, slub dopiero za 2 lata, a teraz sie rozgladalismy za imionami i doszlismy do porozumienia przy nastepujacych bo podobaja nam sie i brzmia ladnie po polsku, francusku i angielsku: Kieran Olivier Emilia / Emilie Melissa Lucjan/ Lucien podobaly mi sie Lilianne, Annalisa; Daniel, Gracjan, Collin albo Connor ale mojemu cos nie pasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa999
a u mnie w mieście jedna laska dała córeczce na imię FIORELLA ...... dobre, nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkot
Alicja i Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiaUK
Monika to śliczne imię. Tak tez chce nazwac swoje corke :) mamy już taka jedna w rodzinie, ale jest to moja ukochana kuzynka i zgodzila sie zeby tak nazwac nasza kruszynke :) my mieszkamy na Wyspach wiec jest to idealne in\\mie bo nie jest takie typowo angielskie :) m sie ono bardzo podoba :) no i mozna je slicznie odmieniac, np. Monia, Monisia itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiaUK
no i to imie nie jest tak powszechne jak np. teraz Julia :) jest dla naszej księżniczki idealne :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
ladna jest marianna i walentyna a dla chlopcow wieslaw albo zygmunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
moj maz tez Rafal a to imie podoba mi sie wlasnie najbardziej dla chlopca...ewntualnie Konrad,Wiktor,Adrian dla dziewczynki Gabriela,Sara,Amelia ale ile osob tyle gustow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pierwszej dziewczynki napewno LAura, a poptem Liliana, albo Michalina i tu problem bo nie wiem wsyztskie te imiona mi się bardzo podobają. dla chłopca Dominik albo Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza córka - Tosia druga córka - Lidka pierwszy syn - Jaś drugi syn - Staś :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana1307
Olivia, Julia, Weronika, Victoria,Zuzia dla dziewczynki KUBA!!, Bartek, Filip dla chłopczyka ;DDDD a nie jakis zoski maryski henki jak nasze babki fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeliaaa
a mi sie podoba Oliwka, Blanka, Kacperek, Gracjanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowanaaa
dziwi mnie, ze mieszkamy w POLSCE !! a niektórzy piszą Victoria Olivia etc. Żenada :D jeżeli już to Wiktoria, Oliwia......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matla
mnie tez smiesza imiona pisane nie po polsku :D Kevin, Cindy (moja kolezanka ma corke o takim imeniu- nie wiem co ona sobie myslala):D i inne smieszne w pisowni i w brzmieniu... nie rodzice ktorzy dziecku nadaja imie Jan, Staś robia krzywde, tylko raczej rodzice ktorzy dziecko smiesznie nazywaja, bo sory ale do dziecka mam wolać Jessica? :o Dżesika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowanaaa
Tak, kompleksy się odzywają chyba. Rozumiem, że czasem oryginalne imie jest fajne i miło nie być kolejną Anią czy Kasią...ale Dżesika czy Jessica ? :D W ogóle nie wiedziałam, ze w Polsce można takie imiona nadawać ! Co najmniej jakbyśmy żyli w Stanach :D Dżesika, Dżordż, Dżenifer - super :D Bo jak po polsku, to już piszmy po polsku :D wygląda to śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no to moze jeszcze DZON?!=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matla
hehe Dżordż mi sie podoba :D ja nie wiem ale w moim otoczeniu to tylko nie liczni ludzie nadaja normalne imiona, przeciez nie musi to byc Zosia, Franek itd. jest tyle ładnych polskich imion, mnie osobiście tez nie podoba się Janek, czy Franek ale żeby popadac od razu w Kevin? to imie tylko kojarzy mi sie z durnym Kevinem co leci w kazde swieta w TV :o :D no ale coz pewnie rodzice maja na imie "jaś, staś, itd" dlatego dzieciom z powodu kompleksów nadaja zenujace imiona :D sorki że uczepilam jasia i stasia do tych imion nic nie mam :D przynajmniej jest to sama czytsa polszczyzna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acka88
a ja wybrałam imię dla dziewczynki( moim zdanie najpiękniejsze) wielu osobą się nie podoba ale to dobrze to moja przyszła córcia będzie oryginalna. dam jej( jeśli będę miała córkę) na imię Jagoda a chłopcu Dominik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonika
Ja mam synka Filipa a spodziewam sie 2 i bedzie mial na imie Wiktor :) Dla dziewczynki polecam Olga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksińskaaaa
Magdalenka lub Amelka :) i Tomaszek lub Filip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopiec Mateusz;-) Dla dziewczynki ostatnio Liliana mi się widzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×